Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194)

Код:683317
Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194) video preview
Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194) фото
Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194) фото
Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194) фото
Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194) фото
Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194) фото
2 / 6
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
12 999
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Підтримка формату Ultra HD 4K

Знаходьте найдрібніші нюанси міміки під час запису відео у форматі Full HD, якість якого не втрачається навіть при збільшенні масштабу. Завдяки підтримці розширеного динамічного діапазону (HDR) камера передає яскраві і соковиті кольори навіть при слабкому освітленні. Якість зображення тут в 4 рази вище в порівнянні з форматом Full HD; крім того, камера автоматично підлаштовується під яскравість освітлення, так що картинка не виявиться затемненій при освітленні ззаду або при переході з вулиці в приміщення.

Надвисока частота кадрів в форматі HD

Транслюйте реалістичне відео в форматі 1080p з надвисокою частотою 60 кадрів в секунду, завдяки якій в кадр потрапить кожне яскрава мить. Крім того, висока частота зміни кадрів незамінна в тих випадках, коли потрібно показати кульмінаційні моменти в режимі сповільненої зйомки.

Оптимізація для відеотрансляцій

Камера BRIO STREAM призначена насамперед для потокової передачі даних. Тому запис виконується з високою частотою кадрів при будь-якому освітленні без будь-яких затримок, щоб трансляція ігор проходила без збоїв. Параметри відеозв'язку також вражають: пристрій забезпечує чіткість зображення і плавну зміну кадрів, а також природну передачу кольорів.

Широке регульоване поле огляду

Вибирайте поле огляду - широке, захоплююче значну частину фону (90 °), або вузьке, коли камера фокусується на об'єкті зйомки (65 ° або 78 °). Камера передає зображення професійної якості, навіть якщо в приміщенні безлад - для цього скористайтеся функцією нейтралізації фону. Виберіть один з трьох режимів нейтралізації фону AI (розмиття, видалення або заміна фону).

Миттєвий вхід за допомогою Windows Hello

Забудьте про те, що потрібно запам'ятовувати паролі - завдяки функції розпізнавання осіб Windows Hello вхід на комп'ютер завжди буде простим і безпечним.

Все в одному для зручності створення відеоконтенту

ПО Logitech Capture дозволяє почати запис відео високої якості вже через секунду після підключення нової веб-камери. За допомогою зручного єдиного інтерфейсу можна задавати параметри запису, змінювати налаштування камери і навіть створювати відео з вертикальним розташуванням картинки.

Найпопулярніші запити в категорії Камера для стрімінга Logitech BRIO 4K STREAM EDITION (960-001194)