Колонки JBL: акустика, яка підкорила світ
Портативна акустика цього бренду має також ефектний вигляд, як і звучить. Це технологічні девайси з якісними матеріалами, комплектуючими та збіркою. Колонка JBL легка, автономна і мобільна, але є і стаціонарні моделі з сумарною потужністю до 800 Вт, які працюють від мережі.
Деякі варіанти здатні працювати під водою, оснащені еквалайзерами, підсвічуванням, акумулятором з автономною роботою до 20 годин. Бездротова технологія Bluetooth 5.1 - можливість конекту з іншими пристроями для відтворення вмісту з їхніх накопичувачів.
Колонки JBL - лідер продажів на ринку акустичних систем. Пристрої дають змогу створити атмосферу під час подорожей, прогулянок і, звичайно ж, вечірок. Бренд випускає бездротові пристрої середнього і преміум цінового сегмента. Сама компанія з'явилася 1946 року, а її засновником став Джеймс Буллоу Ленсінг, з ініціалів якого і склалася назва бренду.
Пріоритет виробника - безперервне вдосконалення. Саме тому 70% звукозаписних компаній використовують обладнання бренду. Акустика JBL постійно використовується на концертах гуртів The Who і No Doubt. Тож сумніватися в якості не доводиться.
Які пристрої випускає компанія
Купити колонки JBL можна у двох видах:
- Стаціонарні девайси. Це великогабаритні моделі, що вимагають обов'язково живлення від мережі 220 В. Пристрої створюють об'ємний звук, завдяки передачі високих, середніх і низьких частот, у поєднанні з чистою роботою на високій гучності.
- Портативні гаджети. Саме портативна акустика підірвала продажі бренду. Акустика не потребує дротового підключення і сполучається з електронікою через Bluetooth. Розміри переважно компактні, хоча зустрічаються і габаритні моделі на кшталт Boombox. На портативні JBL колонки ціна нижча, ніж на стаціонарні.
Незалежно від того, виберете ви портативну або стаціонарну модель, у пристроїв компанії є вагомі переваги.
Чим пояснюється популярність бренду
Купити колонки JBL - це гарантовано отримати такі переваги:
- Якісне звучання. На цьому факторі можна навіть не зупинятися. Сумнівів у якісному об'ємному звуці не виникає, адже акустиці бренду не дарма довіряють "проведення" The Grammy Awards і MTV Music Awards.
- Ергономічна форма і привабливий зовнішній вигляд. Це особливо стосується портативних моделей. JBL колонки можна знайти, що називається, на будь-який смак. Бренд випускає стримані моделі в чорному або сріблястому кольорі і незвичайні яскраві рішення, що поєднують кілька відтінків.
- Хороша збірка і, як наслідок, тривалий період користування без поломок. До речі, виробник захищає пристрої від контакту з вологою і рідиною.
Незважаючи на надійність стаціонарних моделей, ринок дедалі більше підкоряється портативній акустиці. До того ж, якщо ви хочете купити колонку JBL недорого, стаціонарні пристрої - не варіант. Тому далі пропонуємо поговорити про особливості бездротових гаджетів.
JBL акустика: які лінійки портативних пристроїв пропонує бренд
Товари діляться на такі серії:
- Charge. Моделі з високим ступенем захисту від вологи. Пристрої можна використовувати у ванній кімнаті або на пляжі без побоювань. На поверхні корпусу спеціальне покриття, що відштовхує рідину. Дизайн простий - чотирикутний блок. Гаджети оснащені ємним акумулятором у 7500 мАг, що гарантує 20 годин безперервної роботи без підзарядки.
- Pulse. Купити JBL колонки варто вже через їхній дизайн - акриловий корпус зі світлодіодами всередині світиться в темряві і задасть атмосферу вечірці. Світлодіодами можна керувати за допомогою програми JBL Connect. У корпус вбудовано 3 динаміки з потужністю по 20 Вт. Пристрої видають чистий, гучний і об'ємний звук. Ємність батареї - 6000 мАг. До речі, динаміки працюють за технологією шумозаглушення і ехокомпенсації.
- Clip. Компактна серія з вагою кожної моделі в 220 грам. Купити колонки JBL в Україні можна за бюджетною вартістю. Дизайнерська особливість - наявність паза на бічній частині корпусу, за допомогою якого пристрій кріпиться до рюкзака. Є вбудований гучномовець, що дає змогу користуватися колонкою під час голосових викликів. Акумулятор середньопотужний - 1000 мАг, але 10 годин автономної роботи пристрої серії витримують без проблем.
- GO. На колонки JBL ціна не перевищує рамки середнього сегмента. Потужність середня, але це не заважає отримувати гучний звук. Щоправда, якщо ви встановите граничну гучність, чистота звучання трохи знизиться. Потужність динаміка - 16 Вт, тому акустику краще слухати в приміщенні. Компактна серія - моделі поміщаються в кишеню рюкзака і важать 174 грами. Ємність акумулятора - 3000 мАг, чого вистачить на 12 годин безперервної роботи.
- Xtreme. Це ДЖБЛ колонки зі стереодинаміком. Дизайн яскравий і привабливий, але у лінійки є істотний недолік - не всі модифікації підтримують з'єднання з iPhone або іншою технікою Apple.
- Flip. Девайси в прогумованому корпусі, для якого характерний максимальний ступінь захисту від ударів, вологи і пилу. Це та сама музична колонка JBL, яку можна без страху опустити у воду. Серія призначена для роботи з низькими частотами, завдяки технології Bass Radiator. Допускається об'єднання з іншими колонками в єдину систему за допомогою опції Connect+. Керувати пристроєм можна за допомогою голосового помічника Siri або Google Assistant (попередньо потрібно встановити з'єднання зі смартфоном і натиснути кнопку виклику голосового помічника на корпусі). В автономному режимі пристрій працює до 12 годин.
- Boombox. Великогабаритна серія девайсів. Замовити колонку JBL варто, якщо ви хочете цілодобово насолоджуватися якісним звуком. Пристрої оснащені акумулятором на 20000 мАг і витримують 24 години роботи без перерви. Гаджети працюють у двох режимах - "на вулиці" і "в кімнаті". Поряд із серією Boombox користується популярністю лінійка Party Box з характерним великим розміром.
Брендові лінійки не обмежуються перерахованим списком, але саме ці серії користуються максимальним попитом.
Як вибрати відповідну модель
Зважилися купити колонки JBL у Києві? Значить потрібно визначатися з відповідним варіантом. Найпростіше це зробити, орієнтуючись на такі характеристики:
- Потужність звучання. Від показника залежить гранична гучність. Нормальний показник - від 12 Вт.
- Кількість смуг і каналів. Якщо ви хочете отримати чистий і об'ємний звук, вибирайте моделі з максимальною або хоча б середньою кількістю смуг - 3 або 2, відповідно.
- Тривалість автономної роботи. Акустичні колонки JBL безперервно працюють мінімум 10 годин. Що вища ємність акумулятора, то тривалішою буде автономна робота. Кращий варіант - моделі з акумулятором від 4000 мАг. Хоча, якщо ви підшукуєте міні-акустику, яку можна помістити в кишеню сумки, досить і 1000-1500 мАг.
- Спосіб заряджання. Бажано зупинитися на моделі, що заряджається кількома способами. Так, JBL колонки купити в Києві, як і в будь-якому іншому місті, можна із зарядкою від акумуляторної батареї (блок йде в комплекті з колонками), USB-кабелю (можна підключити PowerBank) і мережі 220 В.
- Додаткові опції. Збільшити комфортність користування дозволить функція бездротової зарядки. Наявність дисплея допоможе завжди бути в курсі, скільки заряду залишилося у пристрою, яка пісня і на якому рівні гучності грає. Ще одне корисне доповнення - брендова опція Connect+, розрахована на об'єднання декількох акустичних колонок JBL у повноцінну стереосистему.
Перед покупкою рекомендуємо почитати відгуки про пристрої та подивитися огляди, це спростить пошуки "тієї самої" моделі.
Акустика JBL GO 4 (Squad) JBLGO4SQUAD
1 899₴
Анонімний користувач
Досвід використання:Дуже крутий звук, що я аж володію
Плюси:Високий бас із звуком JBL pro sound
Мінуси:Захищений порт зарядки