Citrus Logo Image

Домашні кінотеатри

Сортування

за популярністю

Фільтр

Домашній кінотеатр

Фільтр
Ви обрали:
Вид акустики: Домашній кінотеатр
Пiдiбрано 48 товарів з 460
Фільтр

Ціна

-

Відтворення аудіо


Можливість зарядки смартфона


Захист від вологи


Наявність підсвітки


Наявність смарт-функцій


Матеріал корпуса

Особливості вибору акустики для домашнього кінотеатру

Акустика для домашнього кінотеатру - необхідний атрибут, від якого залежить якість трансльованого звуку і можливість повного занурення в проглядається фільм. Для отримання максимального ефекту від придбаного комплекту необхідно звернути увагу на деякі параметри придбаної техніки.

Важливі характеристики акустики

Перш ніж вибрати певну модель, необхідно визначитися з конфігурацією, тобто кількістю колонок та каналів підсилювачів. Для домашнього використання найчастіше купується комплект класичної конфігурації 5.1, яка включає в себе:

  • 4 сателіти - 2 тилових і 2 передніх колонки для домашнього кінотеатру;
  • центральну колонку;
  • сабвуфер.

Зустрічаються також конфігурації 9.1, 7.1, 9.2 та інші, але вони не так популярні, а ціна їх набагато вища.

Другий за важливістю критерій - потужність акустики, показники якої будуть змінюватися в залежності від площі приміщення. Підбираючи домашній кінотеатр, слід звернути увагу на наступні рекомендації:

  • для кімнат від 17 кв. м - потужність 60-80 Вт;
  • для приміщень від 20 до 30 кв.м. - близько 100 Вт;
  • для великих залів - від 150 Вт.

Рекомендується робити вибір пристрою з запасом потужності, в іншому випадку постійна робота на пікових навантаженнях призведе до спотворення звукової доріжки.

Види пристроїв

Залежно від типу з'єднання з програвачем розрізняють:

  • Дротові - підключаються за допомогою дротів, місце розташування колонок обмежена довжиною кабелю;
  • Бездротові - з'єднання можливо за рахунок бездротового зв'язку Wi-Fi.

Для корпусу колонок найчастіше використовується пластмаса, МДФ і дерево. Велику популярність у користувачів завоював пластик, гнучкість якого дозволяє виконувати корпуси різної форми, навіть найскладнішої. Додаткова перевага - низька вартість. Відрізняється хорошими акустичними властивостями.

Високими звуковими параметрами виділяється дерево, що відображається на ціні. Краща акустика для домашнього кінотеатру виконана саме з дерева. МДФ використовується в моделях для домашнього та напівпрофесійного використання, відрізняється міцністю, але не такою дешевою вартістю, як пластик.

Купити якісну акустику для домашнього кінотеатру ви можете на сайті нашого інтернет-магазину «Цитрус». Доставка товару здійснюється по всій території країни за допомогою транспортної компанії.

Популярні відгуки

Product Image

Акустика JBL Bar CINEMA SB 170 (JBLSB170BLKEP)

9 999

Comment User Avatar

Євген

Досвід використання:Після того як довго подовбався з налаштуваннями на телевізорі (LG 22го року) і деякими ще маніпуляціями, плюс відмовився від з"єднання по блютуз то став дуже задоволеним. Але перші враження були сильно негативними. Раджу вмикати виключно проводним шляхом, я спочатку хотів усе налаштувати по блютуз, виявилось що він у саундбарі якийсь супер ніжний, достатньо трошки нахилити телевізор і усе, кожні секунд 5-10 звук трошки "смикається", при налаштуванні роботи акустика телевізора+саундбар по блютузу звук трошки відстає від чого дублюється. По кабелю усе стало і якісніше звучати, і звичайно ж перестало перериватися. Останньою перепоною до насолоди став сабвуфер... руки інженеру розробнику треба вправити... Сабвуфер надто потужний і не має ніяких органів налаштування, для фільмів ще відчувається нормальним, а от музику паскудить, а без нього вона пласка, вирішив цей момент тим що навколо сабчика розгорнув крісло-мішок як імпровізований шумодав, потім придумаю щось естетичніше :) От після цієї маніпуляції цей саундбар став бімбою як для музики так і для фільмів.

Плюси:Після описаних у вігуку маніпуляцій система стала чистим задоволенням.

Мінуси:1) Жахливий блютуз саундбара що у контексті зв"язку з телевізором, що у якості передачі контенту, блютуза у сабвуфері це не стосується, тягав його по усій кімнаті, басить стабільно. Саундбар рекомендую під"єднувати виключно кабелем (у комплекті HDMI). 2) Занадто потужний сабвуфер без можливості корегувати цю саму потужність, доводиться майструвати для нього "глушники".

Докладніше

Ціни на Домашні кінотеатри

Домашні кінотеатриЦіна
Акустика JBL Bar 5.1 Surround (JBLBAR51IMBLKEP)16 999 грн
Саундбар Samsung HW-C400/UA3 799 грн
Саундбар Samsung HW-C450/UA6 499 грн
Акустика JBL Bar 2.0 All-in-One (JBLBAR20AIOM2BLKEP)7 499 грн
Саундбар Samsung HW-S50B/UA7 999 грн

Найпопулярніші запити в категорії Домашні кінотеатри