Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM

Код:722617
Наявність уточнює менеджер
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM фото
Моно вигоду від Mono?
Кредит 0,01% до 25 платежів
cashback iconКешбек 719 ₴
71 999
Доставка у

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Canon EOS R7

Технологія EOS R поєднується з дизайном APS-C для маленької, швидкої та потужної гібридної бездзеркальної камери.

Куди ви підете далі?

Продовжуючи традиції наших славнозвісних камер EOS 7D, модель EOS R7 поєднує в собі сучасні характеристики й неймовірну швидкість у бездзеркальному корпусі нового покоління серії EOS R.

Інновації EOS R в поєднанні з дизайном APS-C

Модель EOS R7 побудована на основі матриці розміру APS-C, тому її об’єктиви забезпечують в 1,6 рази більшу зону охоплення порівняно з еквівалентними фокусними відстанями на повнокадрових камерах. Ви почуватиметеся, як ніби ви поруч з об’єктом зйомки, і зможете заповнювати свої кадри виразними портретами тварин або динамічними подіями.

Автофокус нового покоління. Штучний інтелект на базі глибокого навчання й розпізнавання об’єктів

В EOS R7 впровадили технологію глибокого навчання на основі ШІ та автофокус iTR, який використовується в наших камерах EOS R3, EOS R5 та EOS R6. Це означає, що ця камера здатна розпізнавати людей, тварин і транспортні засоби та утримувати їх в точному фокусі, де б саме вони не рухалися в кадрі.

Автофокус, який перевершує очікування

Фотографам дикої природи сподобається, як ця камера розпізнає птахів у польоті, зберігаючи їх у фокусі під час переміщення по сцені. Спортивним фотографам стане в нагоді можливість відстежувати людей, коли вони рухаються швидко й непередбачувано – навіть якщо на них надітий шолом, вони дивляться в іншому напрямку або перегорнуті догори ногами. Система фокусування Dual Pixel CMOS AF II у моделі EOS R7 розпізнає та відстежує об’єкти практично на 100 відсотках площі кадру та забезпечує швидке й точне автофокусування, навіть коли рівень освітленості падає до –5EV або за максимальної діафрагми f/22.

Новий рівень стабілізації зображення. Захист від тремтіння камери на 7 ступенів

Уявіть собі можливість знімати з довгою витримкою з рук без штатива, навмисно розмиваючи рухомі об’єкти. Або робити дуже плавне відео, просто йдучи зі своєю камерою. Вбудований стабілізатор зображення (IBIS) в EOS R7 відкриває нові можливості для творчості й може змусити вас переглянути свій підхід до використання камери.

Стійкість навіть у русі

Система IBIS камери працює спільно з оптичним стабілізатором зображення, вбудованим в багато наших RF-об’єктивів. Завдяки блискавичній швидкості обміну даними та великої фізичної ширині байонета RF стабілізація по 5 осях має до 7 ступенів з об’єктивом RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM та до 8 ступенів з іншими об’єктивами RF, що дозволяє впевнено знімати з рук без тремтіння довгі експозиції. Навіть при роботі з об’єктивами, що не мають свого стабілізатора (наприклад, зі швидкими моделями), широке кріплення системи EOS R дозволяє модулю IBIS камери EOS R7 все одно забезпечувати високоефективну стабілізацію проти тремтіння. Система також допомагає вирівняти горизонт і зберегти різкість об’єктів при панорамуванні.

Відео без натяку на тремтіння

При зйомці відео до систем IBIS та оптичного стабілізатора зображення додається третя технологія: цифровий стабілізатор відео. Разом ці рішення згладжують рух камери до такої міри, що можна подумати, нібито кадри були зняті за допомогою підвісу.

Швидкість і характеристики, що не залишать вас байдужими

Ідеальний момент для фотографування може тривати лише частку секунди, тому ми створили модель EOS R7 як винятково швидку камеру. Знімайте файли RAW, JPEG та HEIF зі швидкістю 15 кадрів на секунду – або до 30 кадрів на секунду при використанні безшумного електронного затвора – з безперервним автофокусом та автоекспозицією, які постійно реагують на події під час зйомки. Максимальна швидкість електронного затвора 1/16 000 с дозволяє побачити деталі, які часто не видно неозброєним оком.

Створений для швидкого реагування

Процесор DIGIC X забезпечує швидкість і чутливість камери та практично виключає запізнювання видошукача, забезпечуючи винятковий досвід від зйомки. В одній серії можна створити до 42 файлів RAW та 126 файлів JPEG зі швидкістю 30 кадрів на секунду.

Плавний рух, що ідеально відображається на відео

Під час зйомки відео у форматі 4K доступна частота кадрів до 60p, а в режимі Full HD – до 120p. Ця камера захоплює рухомі об’єкти з неймовірною точністю та створює суперплавні ефекти сповільненої зйомки на етапі постпродакшн.

Нові стандарти якості зображення. Фотографії та відео, які кидають виклик очікуванням

Незалежно від того, чи знімаєте ви фото або відео, 32,5-мегапіксельна CMOS-матриця EOS R7 і процесор оброблення зображень DIGIC X забезпечують чудові результати. Технічні переваги системи EOS R в поєднанні з нашим досвідом в області оптики та проектування матриць гарантують високу якість зображення, яка перевершує все, із чим ви стикалися раніше.

Якість зображення перевершує очікування

Фотографії насичені деталями й кольорами та мають широкий динамічний діапазон навіть за слабкого освітлення завдяки максимальній чутливості ISO 32 000. Дуже якісні відео у форматі 4K можна отримати шляхом надлишкової дискретизації вихідного сигналу з матриці 7K, а Canon Log 3 забезпечує широкий динамічний діапазон і можливості редагування після зйомки.

Нова ключова перевага конструкції EOS. Нові можливості, звичні відчуття

Зробіть свої наступні творчі кроки з камерою, яка надає у ваше розпорядження нові технології, але при цьому здається такою ж звичною та інстинктивно зрозумілою, як і ваша попередня цифрова дзеркальна модель. Нові конструктивні особливості, такі як комбінований селектор точок автофокусування й заднє колесо управління, доповнюються класичними елементами управління EOS та миттєво впізнаваними сторінками меню, тож ви відчуватимете себе як риба у воді із самого початку роботи.

Електронний видошукач

Навіть приголомшливий електронний видошукач зі швидкістю 120 кадрів на секунду й роздільною здатністю 2,36 млн. пікселів має режим OVF Assist, який допоможе тим, хто переходить на цю модель із цифрових дзеркальних камер.

РК-екран зі змінним кутом нахилу

РК-екран зі змінним кутом нахилу дає змогу легко фотографувати з незвичних кутів. Також підтримується вертикальний формат, що спрощує зйомку сюжетів для соціальних мереж.

Комбінований селектор точок автофокусування

Нові конструктивні особливості включають комбінований селектор точок автофокусування й заднє колесо управління.

Перевага технології APS-C

Модель EOS R7 побудована на основі матриці розміру APS-C, тому її об’єктиви забезпечують більшу зону ‘охоплення порівняно з еквівалентними фокусними відстанями на повнокадрових камерах. Менший формат матриці також робить модель EOS R7 портативнішою, що дуже зручно для поїздок на природу, зйомки авіаційних шоу або подій на автотреку.

Інтеграція та розширення

Коли йдеться про об’єктиви, ви можете встановити на EOS R7 всі наявні у вас моделі лінійки EF та EF-S завдяки адаптерам кріплення Canon, і вони працюватимуть так само, як і раніше – якщо не краще, завдяки широким функціональним можливостям системи EOS R. Ви можете налаштувати EOS R7 для роботи саме так, як вам треба. Настроювані циферблати й кнопки доповнюють гнучні режими зйомки та програмований екран "Моє меню".

Наступне слово в обміні даними. Публікація, надсилання, передавання та обробка

EOS R7 – це камера з широкими можливостями для підключення, здатна працювати з вашим смартфоном, планшетом або комп’ютером через програму Canon Camera Connect. Зв’язок модулю Bluetooth із низьким енергоспоживанням камера підтримує з’єднання з вашим розумним пристроєм, тому ви можете переглядати, завантажувати й публікувати фото й відео в повному чи зменшеному розмірі за допомогою Wi-Fi, де б ви їх не знімали. EOS R7 також підтримує технологію Made for iPhone, тому ви можете встановлювати з’єднання за допомогою високошвидкісного кабелю USB-C. Повідомляйте своїм підписникам у соціальних мережах про цікаві події відразу, як вони відбуваються, або надсилайте фотографії безпосередньо клієнту. EOS R7 навіть дозволяє транслювати відео в прямому ефірі на YouTube

Можливість відразу розпочати монтаж

Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє легко підключитися до нашого онлайн-шлюзу image.canon для безперешкодного прямого передавання фотографій та відео в хмарне сховище для подальшого перегляду. Ви зможете передати всі свої зображення, і вони будуть готові й чекатимуть на подальше оброблення, або переглянути, вибрати й передати лише ті знімки, що вам більше подобаються

Характеристики

Конструкція

Тип фотоапарата
Підтримка змінних об'єктивів

Canon RF

Тип оптики
Тип видошукача
Вбудований спалах

Ні

Кріплення для штатива

Так

Матеріал корпусу

Магнієвий сплав

Пластик

Захист від бруду і води

Так

Матриця

Число ефективних мегапікселів
Формат матриці

22,3 х 14,8 мм

Технологія матриці
Система самоочищення матриці

Так

Фотозйомка

Кількість точок фокусування

651

Підсвічування автофокусу

Так

Зйомка панорам

Так

Зйомка HDR

Так

Цифрове збільшення

1,15х

Стабілізація зображення

Оптична

Параметри знімка

Максимальний розмір фотографії в пікселях

6960 x 4640

Формат кадра

3:2, 4:3, 16:9, 1:1

Формат фотофайлів

JPEG

RAW

HEIF

Обробка освітлення

Мінімальна чутливість ISO

100

Максимальна чутливість ISO

32000

Баланс білого

Авто

Брекетинг

Ручний

Експокорекція

+/–3 EV з кроками 1/3 або 1/2 (поєднується з брекетингом автоекспозиції)

Об'єктив

Максимальна діафрагма

f3.5

Мінімальна діафрагма

f/6.3

Діапазон витримки затвора

30 - 1/8000 з

30 - 1/16000 с

Оптичне збільшення

0,44х

Фокусна відстань

18 – 150 мм

Мінімальна відстань зйомки

17 см

Ручне фокусування

Так

Спалах

Режим зменшення ефекту червоних очей

Ні

Діапазон відстаней спалаху

Ні

Режими роботи спалаху

Ні

Відеозйомка

Дозвіл відеозйомки
Стереомікрофон

Так

Дисплей

Діагональ дисплея

2,95"

Поворотний дисплей

Так

Сенсорний дісплей

Так

Підключення

Слот для карт пам'яті

SD

SDHC

SDXC

UHS-II

Інтерфейси

USB Type-C

зовнішній мікрофон (3.5 мм мініджек)

HDMI micro (тип D)

Бездротові підключення

Bluetooth

Wi-Fi

GPS

Так

Можливість підключення пульта ДК

Так

Можливість підключення зовнішнього спалаху

Так

Підключення зовнішнього мікрофона

Так

Автономність

Елемент живлення

Власний акумулятор Li-ion

Габарити і комплектація

Об'єктиви в комплекті

RF-S 18-150 IS STM

Колір корпуса
Габарити

132,0 x 90,4 x 91,7 мм

Вага

530 г

Серія
Юридична інформація

Товар може відрізнятись від представленого на фото, характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником. Подробиці уточнюйте у менеджера

Найпопулярніші запити в категорії Фотоапарат Canon EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM