Citrus Logo ImageUkraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Відгуків3
Питання-відповіді1

Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700)

5.0
Код:675064
Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700) фото
Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700) фото
Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700) фото
Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700) фото
Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700) фото
1 / 5
Немає в наявності
5 700
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Модель Fenix LR35R є єдиним у своєму роді ліхтарем з найбільшою яскравістю 10000 люменів у такому маленькому корпусі. Прилад позиціонується, як пошуковий варіант, і його промінь світла долає дистанцію у п'ятсот метрів. У наборі разом з ліхтарем йдуть два літій-іонні акумулятори ємністю 4000 мАг кожен форм-фактора 21700. Вихідний струм – 30 ампер. Батарейки можна заряджати за допомогою порту USB Type-C. Кут прожектора у 90 градусів сприяє дослідним, пошуковим та рятувальних видам діяльності. Індикатор ступеня зарядженості покаже рівень заряду батарей.
Додаткові можливості включають інтелектуальну схему пам'яті, опцію блокування і клас захисту IP68. Як тільки ви побачите потужність ліхтарика на десять тисяч люменів, ви більше не відчуєте занепокоєння у нічних пригодах, таких як пошук, спелеологія, патрулювання, тощо.
Використовувані діоди – шість екземплярів Luminus SST40, ресурс роботи яких становить 50 тисяч годин.

Режими світіння ліхтаря

Виріб Fenix LR35R має шість режимів освітлення.
  • Режим «Турбо». У цьому режимі обладнання утворює максимально можливий потік світла у 10 тисяч люменів. Тривалість роботи – 1 година і 25 хвилин. Дистанція освітлення найбільша – 500 метрів.
  • Режим «Максимальний». На цьому рівні модель здатна видати освітлення у 3 тисячі люменів. Тривалість світіння становить 1 годину і 35 хвилин, а відстань дії променя – 270 метрів.
  • Режим «Середній». Яскравість світла сягає 1200 люменів. Світить ліхтар у цьому режимі протягом 3 годин і 15 хвилин. Відстань дії променя – 170 метрів.
  • Режим «Мінімальний». Яскравість освітлення становить 450 люменів, тривалість світіння – 8 годин 20 хвилин. Далекобійність становить 105 метрів.
  • У режимі «Еко» світловий потік складає п'ятдесят люменів. Працює прилад протягом 80 годин, а дистанція освітлення становить 30 метрів.
  • У режимі «Строб» модель генерує 10 тисяч люменів освітлення.
Слід зазначити, що дані параметри світіння ліхтаря були отримані у ході лабораторних експериментів. Де були створені певні умови. Застосовувалися акумулятори ARB-L21-4000P літій-іонні, температура становила 21 +/- 3 градуси Цельсія, а вологість – близько 50-80 відсотків. Показники роботи виробу можуть бути іншими в разі використання інших елементів живлення і при інших зовнішніх умовах.
Звертаємо вашу увагу, що у моделі Fenix LR35R є функція захисту від перегрівання. Виріб в процесі застосування накопичує багато тепла, що призводить в результаті до нагрівання корпусу. Якщо температура перевищує 65 градусів Цельсія, то спрацьовує функція зниження яскравості. Це необхідно для охолодження приладу. Коли ж температура зменшується до 65 градусів Цельсія, користувач знову може вибирати «Середній», «Максимальний» або «Турбо» режим.
Також у ліхтарі передбачена можливість запам'ятовування обраного режиму. Якщо вимкнути модель, а потім увімкнути знову, то діятиме той режим, що застосовувався перед вимиканням.
Керується ліхтар за допомогою кнопки, що знаходиться збоку у головній частині корпусу. Для увімкнення необхідно затиснути і потримати кнопку протягом півсекунди. Щоб вимкнути модель, потрібно просто знову затиснути і утримувати кнопку протягом півсекунди. Для вибору режиму слід одноразово натиснути на кнопку в групі основних режимів. Для переміщення між групами режимів слід натиснути і потримати клавішу трохи довше однієї секунди, це дозволяє увійти у режим «Строб». Після одне натискання повертає в останній обраний режим групи основних.
Щоб заблокувати виріб, потрібно при вимкненому приладі два рази натиснути на клавішу. Якщо потрібно розблокувати, при вимкненому і заблокованому ліхтарі знову двічі натисніть на кнопку.

Індикація ступеня зарядженості

Кнопка ліхтаря відображає рівень заряду батарей. При вимкненій моделі затисніть один раз кнопку – буде продемонстрований статус акумуляторів.
  • Повний заряд у 85-100 відсотків відповідає зеленому світлу.
  • Достатній заряд у 50-85 відсотків відповідає зеленим спалахам.
  • Низький заряд у 25-50 відсотків відповідає червоному світлу.
  • При критичному показнику заряду в 1-25 відсотків миготить червоним.
Корпус ліхтаря зроблений з високоміцного матеріалу А6061-Т6. Алюміній у складі виробу дає ліхтарю такі якості, як стійкість до механічних пошкоджень, до ударів і зносу. Відзначимо, що матеріал А6061-Т6 є дуже добротний алюмінієвий сплав, який широко застосовується у багатьох галузях виробництва.
Стандарт IP68 означає, що корпус приладу повністю водонепроникний. Виріб чудово працюватиме навіть під водою на глибині до пари метрів максимально.

Комплектація

Модель ліхтаря Fenix LR35R, два літій-іонні акумулятори ARB-L21-4000P, шнур для зарядки Type-C, чохол, ремінець на руку, запасне кільце ущільнювача, листівка інформаційна, керівництво до застосування, гарантійний талон.
Попередження! Ліхтар є джерелом яскравого освітлення, тому не можна направляти в очі промінь світла. В процесі роботи прилад накопичує багато тепла, будьте обережні, щоб уникнути опіку.

Найпопулярніші запити в категорії Лiхтар Fenix ручний LR35R 2*4000 мАч Type-C (21700)