Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Гра для Nintendo Switch NBA 2K22

Код:699668
Гра для Nintendo Switch NBA 2K22 фото
Гра для Nintendo Switch NBA 2K22 фото
Гра для Nintendo Switch NBA 2K22 фото
Гра для Nintendo Switch NBA 2K22 фото
Гра для Nintendo Switch NBA 2K22 фото
Гра для Nintendo Switch NBA 2K22 фото
1 / 6
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
1 899
-47%
Вигода 900 ₴
999
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

СВІТ БАСКЕТБОЛУ

2K22 подарує вам цілий всесвіт баскетболу. ГРАЙТЕ на справжніх майданчиках NBA і WNBA проти реальних команд і гравців. Зберіть команду своєї мрії в режимі MyTEAM і додайте в неї зірок сьогодення і легенд минулого. Зробіть кар'єру в професійному спорті в режимі MyCAREER і подолавши шлях до вершин NBA. Продемонструйте навички професійного менеджменту і станьте впливовим директором в режимах MyGM і MyLEAGUE. Грати в NBA 2K22 може хто завгодно і де завгодно.

БУДЬТЕ ГОТОВІ

Новим стратегіям нападу протистоїть тактика захисту: суперництво в NBA 2K22 стало ще більш напруженим, ніж раніше. Додайте в свій арсенал дриблінг, кидки, данки і навісні передачі, а також блоки і пресинг на іншій стороні майданчика.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА БОРТ

Рушайте в морський круїз разом з новим Neighborhood 2K22 для Nintendo Switch. Створіть ідеального гравця MyPLAYER і підвищення його рівня, щоб висловити ваш унікальний стиль.

КОМАНДА ВАШОЇ МРІЇ

Збирайте, створюйте і перемагайте в фантастичних змаганнях вашої мрії – NBA 2K22 MyTEAM. Наберіть команду з ваших улюблених зірок і легенд NBA з будь-якої епохи і відчуєте радикальну еволюцію режиму MyTEAM, вивчаючи зміни гри в кожному сезоні.

НОВІ СЕЗОНИ, НОВІ ВІДКРИТТЯ

В NBA 2K22 кожен сезон дарує можливість отримати нові нагороди. Неважливо, в якому режимі ви граєте: і в MyTEAM, і в MyCAREER вас чекатимуть нові суперники, перемога над якими принесе вам унікальні нагороди цього сезону.