Citrus Logo ImageUkraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

ДБЖ APC Back-UPS 1100VA BX1100CI-RS

Код:683640
ДБЖ APC Back-UPS 1100VA BX1100CI-RS фото
ДБЖ APC Back-UPS 1100VA BX1100CI-RS фото
1 / 2
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Впевненість і надійність кожен день

Забезпечте стабільне живлення і захист важливої електроніки від пошкоджень через перебої в подачі електроенергії та стрибки напруги з Back-UPS. Ці джерела безперебійного живлення здатні надати вам максимальну продуктивність при збереженні ефективності роботи навіть в умовах нестабільного енергопостачання. А також виступити в якості короткочасного джерела живлення під час відключення електроенергії. Тому Back-UPS – необхідний компаньйон для електронної апаратури та комп'ютерів. *

 

Для будь-якої техніки

ДБЖ Back-UPS з захистом від імпульсних перешкод забезпечує максимальну продуктивність і призначений для захисту такого обладнання, як:

  • Комп`ютери та периферія
  • Мережеве обладнання (роутери, модеми)
  • Мережеві сховища даних (NAS)
  • Ігрові приставки
  • Проектори з імпульсним живленням
  • Бездротові стаціонарні телефони
 

Захист і живлення

Back-UPS мають різну конфігурацію в залежності від моделі, але всі вони оснащені достатньою кількістю розеток для підключення самої різної техніки. В тому числі:

  • Розетками з доступом до резервного живлення від вбудованої батареї і мережевим фільтром, які призначені для захисту важливого обладнання, що вимагає як резервного живлення від батареї, так і захисту від перенапруги. Що особливо важливо для збереження результатів роботи та даних у випадку припинення або небезпечних коливань напруги в мережі.
  • Однією або декількома розетками з функцією мережевого фільтра, призначеними для захисту допоміжного обладнання (принтерів, факсів тощо) від небезпечних сплесків і імпульсів енергії.
 

Зв'язок з комп'ютером і програмне забезпечення PowerChute

Спеціально розроблена програма PowerChute Personal Edition дає вам ще більше контролю. Вона забезпечує автоматичне завершення роботи або переведення операційної системи комп'ютера в сплячий режим при розрядці батареї ДБЖ, реєструє проблеми з живленням від електромережі та контролює стан батареї. А також дозволяє налаштовувати різні параметри Back-UPS: роботу від мережі при низькій або високій напрузі, відключення звукових сигналів вночі, налаштування завершення роботи тощо.

 

Автоматичний вимикач

Вбудований кнопковий вимикач забезпечує швидке відновлення після перевантаження і захищає плавкі запобіжники підключеного обладнання та електроніку від пошкодження.

  * * Точні характеристики і функціонал можуть змінюватися і залежать від конкретної моделі.