Citrus Logo Image

Міксери

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Тип міксера


Об'єм чаші



Потужність


Кількість швидкостей


Турборежим


Додатковий колір

Міксер — незамінний робочий інструмент для кухарів-професіоналів і любителів домашньої кулінарії. Це один із найуніверсальніших кухонних приладів, що істотно спрощують процес приготування широкого розмаїття страв. Він використовується для збивання і змішування інгредієнтів, а також для подрібнення льоду. 

Сьогодні на ринку представлено безліч міксерів від десятків брендів із різними розмірами, характеристиками та функціями. Обираючи модель, треба орієнтуватися на низку ключових аспектів.

Тип приладу

Під час вибору міксера рекомендується брати до уваги такі чинники, як основні цілі та частота використання, розміри кухні. Кухонний міксер може бути одного з таких типів:

  1. Ручний. Компактний прилад невеликої ваги з ергономічною ручкою. Здебільшого  моделі на ручках мають накладки з протиковзких матеріалів. Через те, що в ручних міксерах використовується привід невеликого розміру, вони не підходять для обробки великої кількості продуктів. 
  2. Стаціонарний. Більший настільний кухонний міксер із незнімною чашею. Займає більше місця і вимагає постійного догляду. Користувачам не потрібно докладати зусиль для збивання інгредієнтів, прилад робить це самостійно. Такі міксери підходять для більшої кількості завдань, але водночас коштують дорожче. 
  3. Планетарний. Професійний стаціонарний міксер для кондитерів. Головною особливістю цього типу вважається рух вінчика навколо центру обертання, подібно до планет. 
  4. Міксер для коктейлів. Прилад дає змогу швидко готувати коктейлі різного складу та консистенції. Переважно використовується на кухнях закладів громадського харчування.
  5. Комбінований. Порівняно нова розробка виробників. Завдяки можливості зняти головку з підставки, стаціонарний прилад легко перетворюється на ручний.

Потужність

Ще один важливий критерій вибору. Від нього залежить, які продукти і з якою швидкістю кулінарний міксер може обробляти. Водночас варто мати на увазі, що потужний прилад споживає більше електроенергії і дорожчий. Рекомендується орієнтуватися на такі показники потужності: 

  • для ручних моделей — 200–300 Вт;
  • для стаціонарних — 300–600 Вт;
  • для комбінованих — 200–400 Вт.

Для отримання соусів і кремів достатньою буде потужність 200–250 Ватт. Для збивання тіста потрібна модель від 300 Вт.

Обсяг і матеріал чаші

Від цього аспекту залежить обсяг продукту, який можна приготувати за один робочий цикл. Міксер для дому зазвичай має резервуар у діапазоні від 1,5 до 5 літрів, а професійні прилади можуть мати чаші на 100 і навіть 150 л. Для тих, хто готує для 2–3 осіб, оптимальний варіант — 2–3 літри. Для великої сім'ї в складі 6–7 осіб треба вибирати прилад із чашею на 4–5 літрів.

З огляду на матеріал резервуара, міксери ділять на три різновиди:

  • Із пластиковою чашею. Найбільш бюджетний варіант. Головні плюси — низька теплопровідність і легка вага.
  • Зі скляною чашею. Основні переваги скла — висока міцність та екологічність. Кулінари можуть спостерігати за процесом приготування страв.
  • Із чашею з нержавіючої сталі. Мають тривалий термін експлуатації та привабливий дизайн.

У каталозі топових брендів є моделі з обертовою чашею для рівномірного збивання і подрібнення продуктів.

Матеріал корпусу

Корпус сучасних міксерів може бути виконаний із металу або пластику. Прилади з металевим корпусом міцніші та довговічніші, але важать більше й коштують дорожче. Кухонний міксер із корпусом із пластику має привабливий вигляд, є мобільним і бюджетним рішенням для використання в подорожах.

Робочі режими

Сучасні кулінарні прилади поєднують у собі функції кухонного комбайна, блендера й подрібнювача. У них реалізовано кілька режимів, які користувач вибирає з допомогою спеціального перемикача:

  • Режим «Турбо». Ножі та насадки обертаються з вищою швидкістю, що забезпечує кращу продуктивність.
  • Повільний запуск. Прилад плавно збільшує швидкість обертання робочих елементів, що запобігає розбризкуванню під час змішування продуктів із різною консистенцією. 
  • Імпульсний режим. Міксер працює короткими ривками, це підвищує ефективність подрібнення твердих продуктів — сирів, горіхів, шоколаду. Ця опція також використовується для подрібнення льоду.

Кількість і тип насадок у комплекті

Моделі від топових виробників зазвичай поставляються з набором функціональних насадок:

  1. Вінчик. Стандартна насадка для міксерів. Підходить для збивання яєць, соусів, вершків, кремів. Бувають у вигляді металевих каркасів або лопаток (у дорожчих приладах).
  2. Насадки для тіста. Прилади з гаком — зручний варіант для замішування тіста різної консистенції. Використовуються гаки різного розміру та форми.
  3. Електроніж. Насадка для швидкого подрібнення інгредієнтів. Для запобігання розбризкування передбачено спеціальний ковпак. 
  4. Насадки для приготування пюре. Виконані у вигляді диска, така насадка дає змогу готувати овочеві та фруктові пюре, муси, соуси. 
  5. Насадка-сито. Дає можливість просіювати борошно і крупи.

Також є моделі зі знімною ємністю для отримання фаршів і подрібнення зелені. 

Розширений функціонал 

Просунутий міксер для кухні має бути оснащений корисними додатковими функціями:

  • Захист від перегріву. Підвищує рівень безпеки використання приладу.
  • Самоочищення. Функція істотно спрощує догляд за кулінарним обладнанням.
  • Таймер. Користувач отримує можливість встановлювати час старту й зупинки роботи.
  • Автоматичне змотування шнура живлення. Для нього в конструкції передбачено окремий відсік.

Найкращі виробники

Надійні та функціональні електричні міксери постачають на ринок більше десяти брендів: BRAUN, Moulinex, ELECTROLUX, Kenwood, BOSCH, Ardesto, KitchenAid, Tefal, ESPERANZA, Cuisinart, Philips, GRAEF, GORENJE, Russell Hobbs, Ufesa, Beurer, CECOTEC.

Де придбати якісний міксер в Україні?

Купити електричний міксер для кухні з доставкою Києвом та іншими містами можна в інтернет магазині побутової техніки та електроніки Цитрус. Ми надаємо офіційну гарантію від виробників на всі різновиди продукції. Поміж інших наших переваг, варто зазначити:

  1. Зручний пошук і швидке оформлення замовлень онлайн.
  2. Кваліфіковані консультації менеджерів телефоном і в чаті.
  3. Кешбек від 1 до 4% з кожної покупки в рамках бонусної програми «Плюшки».
  4. Можливість вигідно обміняти б/в техніку на знижки.
  5. Професійний ремонт у сервісних центрах «Цитрус Майстер».

Доставка товарів здійснюється Новою Поштою, її вартість уточнюйте окремо.

Популярні відгуки

Product Image

Міксер Kenwood HMP32.A0WH 0W22210007

2 099

Comment User Avatar

Inna

Досвід використання:Подарували мамі, щоб полегшити процесс випікання тортів. Вона повністю задоволенна його роботою, пристрій виготовлений якісно, гарантія два роки

Плюси:Потужний, якісний пластмас

Мінуси:Немає

Докладніше

Ціни на Міксери

МіксериЦіна
Настільний міксер KitchenAid Artisan 3.3 л (Карамельне яблуко) 5KSM3311XECA23 199 грн
Настільний міксер KitchenAid Artisan 4.8 л (Кремовий) 5KSM175PSEAC37 890 грн
Ручний міксер KitchenAid (Червоний) 5KHM9212EER7 870 грн
Міксер PHILIPS Daily Collection HR3702/001 159 грн
Міксер без чаші PHILIPS HR3705/001 359 грн

Питання, які часто задають про Міксери

💸Скільки коштують Міксери?

🛒Які Міксери краще купити в 2024 році?

🔥Які Міксери найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?