за популярністю
Ціна
Бренд
Ігровий монітор
Діагональ
Тип матриці
Співвідношення сторін
Роздільна здатність екрану
Максимальна частота оновлення кадрів
Час відгуку
Вбудовані динаміки
Інтерфейси
Показати ще 47 товарів
Оскільки монітор є одним з найважливіших комплектуючих комп'ютерної системи, до вибору моделі варто підходити ретельно і продумано. Рекомендується приділити увагу низці параметрів, які впливають на функціональність і надійність пристрою.
Перед тим, як купити монітор для ПК, важливо визначитися з цілями використання, оскільки для роботи, навчання та ігор оптимальні характеристики можуть бути різними. Перелік ключових критеріїв оцінки моніторів включає:
діагональ і роздільна здатність екрана;
точність передачі кольору;
тип матриці;
пікову яскравість і контрастність;
підтримувану частоту оновлення;
покриття дисплея;
особливості конструкції (чи доступна функція розвороту дисплея);
роз'єми для підключення;
додаткові можливості.
На сучасному ринку представлено велике розмаїття моделей з різним функціоналом і технічними параметрами. Крім характеристик монітора, на якість зображення також впливає апаратна «начинка» системного блоку, насамперед – відеокарта.
Розглянемо докладніше, який монітор оптимально підійде для певних завдань.
Оптимальна діагональ визначається цільовим призначенням і можливостями бюджету. Для домашніх комп'ютерів цілком підійдуть бюджетні варіанти з діагоналлю до 22 дюймів.
Найпоширеніші сьогодні 24-дюймові монітори, з роздільною здатністю екрана 1920 х 1080 пікселів. Для геймерських машин рекомендується вибирати моделі з діагоналлю в діапазоні від 28 до 32 дюймів.
Для роботи з графікою, 3D моделювання та відеомонтажу рекомендується встановлювати широкоформатний пристрій виведення (з діагоналлю до 49 дюймів). Такий монітор для ПК з вбудованою акустичною системою може також використовуватися як мінікінотеатр.
Здебільшого моделі бюджетної категорії оснащені матрицями типу IPS. За доступної вартості дисплей видає картинку непоганої якості з досить високою швидкістю відгуку і кутом огляду. Комп'ютери з моніторами цього типу підійдуть для офісної роботи і веб-серфінгу.
Дисплеї з матрицями типу VA відтворюють контрастне зображення, однак через повільний відгук і недостатній кут огляду не підходять для відеоігор з високою динамікою. Просунутий монітор цієї категорії підтримує частоту оновлення 200 Гц і підходить для перегляду відео з технологією HDR.
Монітори з TN матрицею особливо затребувані в середовищі геймерів завдяки вражаючому часу відгуку 1 мс і швидше.
Недорогі моделі з підтримкою частоти до 75 Гц підійдуть для офісних завдань (робота з таблицями, створення і редагування документів). Сучасні екрани для перегляду мультимедіа контенту повинні забезпечувати підтримку частоти не менше 100 Гц.
Базова частота оновлення для дисплеїв ігрових ПК – 144 Гц. Такий показник створить комфортні умови в шутерах, симуляторах і платформерах. Монітори елітного рівня працюють на частоті 200-240 Гц.
Параметр визначає насиченість і глибину чорного, а також інших кольорів на екрані.
Під час вибору моделі рекомендується розглядати статичну контрастність, оскільки динамічна регулюється з допомогою рівня яскравості підсвічування.
Для більшості завдань підходить монітор для ПК у діапазоні від 1000 до 2500:1. Для редагування графіки та відеомонтажу треба обирати варіант із контрастністю не менше 3000:1.
Роздільна здатність представляє собою кількість пікселів на екрані по горизонталі та вертикалі. Найпоширеніша роздільна здатність для моніторів – 1920 х 1080. Такий монітор підходить для базових офісних завдань.
Для повноцінної роботи із зображеннями та ігор використовуються монітори з підтримкою роздільної здатності 2560 х 1440 пікселів і високою швидкістю (щонайменше 60 кадрів на секунду).
Дисплеї з роздільною здатністю 3840 х 2160 пропонують повноцінну підтримку формату 4К.
Додатковою перевагою буде можливість регулювання нахилу і висоти (універсальні монітори) і присутність виходу на навушники. Для сімейного перегляду фільмів рекомендується віддавати перевагу варіантам із кріпленням на стіну.
Бажано, щоби монітор для ПК мав порти DisplayPort і DVI. Велика кількість графічних дизайнерів обирають монітори з вигнутим екраном.
Купити монітор у Києві за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Цитрус. У каталозі є як недорогі, так і елітні варіанти з різними характеристиками і конструктивними особливостями.
Доступна можливість оформити замовлення онлайн з доставкою в регіони України та гарантією виробника. Потенційні покупці можуть прочитати і залишити відгуки про товари, на сайті опубліковано їхній докладний опис.
За відсутності можливості заплатити всю вартість, можна придбати монітор у розстрочку на прийнятних умовах.
Монітори | Ціна |
✔️ Монітор 21.5" 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA) | 3 199 ₴ |
✔️ Монітор 21.5" Philips 221V8/00 | 3 699 ₴ |
✔️ Ігровий монітор 21.5" Iiyama G2250HS-B1 | 3 729 ₴ |
✔️ Монітор 21.5" Philips 221V8A/00 | 3 799 ₴ |
✔️ Монітор 21.5" Iiyama X2283HSU-B1 | 3 839 ₴ |
Монітор 24.5" Lenovo G25-20 (66D6GAC2UA)
6 999 ₴
Влад
Досвід використання:Lenovo G25-20 - образ ідеального геймінг-монітора. Його 165-герцовий екран дарує плавність рухів, а 1-мілісекундний час реакції допомагає уникнути будь-яких затримок. Завдяки технології AMD FreeSync™ Premium, геймери отримують ще більше якості відображення. Висока яскравість, конtrast та 72% охоплення кольорів роблять кожну гру чи фільм захоплюючим. Lenovo G25-20 - це те, що потрібно справжнім ентузіастам геймінгу.
Плюси:Для ентузіастів, профі геймінгу
Мінуси:поки немає
Докладніше