Citrus Logo Image

Морозильні камери

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Загальний об'єм


Спосіб установки


Клас енергоспоживання


Рівень шуму


Система охолодження морозильної камери


Потужність заморожування

Морозильна камера – вибір тих, хто не любить щодня ходити в магазин за продуктами та закривати зібраний урожай у банки. Крім того, у заморожених овочах, фруктах зберігається більше вітамінів, ніж у консервації.

Обираючи морозилку, треба враховувати наявність на кухні вільного місця для встановлення приладу та потреби сім'ї. Це допоможе визначитися з розміром техніки, внутрішнім об'ємом, типом завантаження, функціоналом та іншими технічними характеристиками.

Який тип завантаження кращий

Купити морозильну камеру в магазині «Цитрус» можна з вертикальним або горизонтальним типом завантаження:

  • Морозильні камери зовнішнім виглядом схожі на холодильник і займають небагато місця в приміщенні. Підходять для встановлення в малогабаритних кухнях. Усередині вони оснащені полицями й лотками, що дають змогу сортувати продукти. Дверцята, для зручності використання, можуть відчинятися в праву або ліву сторону.
  • Скриня складається з одного відсіку. Побутова морозильна камера дає змогу заморожувати і зберігати габаритні продукти. У деяких моделях є перегородки, один-два кошики. Таким пристроям необхідно більше вільного місця.

Горизонтальні різновиди бувають вбудовані або окремостоячі. Над вертикальними можна навісити шафи, полиці.

Розміри приладу та корисний об'єм

Від габаритів морозильної камери залежить зручність її транспортування і вибір місця для встановлення. Корисний об'єм впливає на місткість техніки. Частково внутрішню частину пристроїв займають перегородки, полиці, теплоізоляція.

Ширина приладів із вертикальним завантаженням становить 55 або 70 см. Глибина – 60 см. Морозилка висотою до 85 см має три відсіки з полицями або ящиками. За висоти до 180 см у ній розташовуватиметься до восьми відділень для зберігання.

Купити морозильну камеру горизонтального типу можна висотою 85 см. Ширину й довжину треба вибирати зважаючи на відведене під неї вільне місце.

Внутрішній об'єм морозилки-шафи може становити 100-400 літрів. Корисний об'єм скринь – 100-550 л. Щоби не було збоїв у роботі, завантажувати їх щільно й під зав'язку не варто. Важливо, щоби залишалося місце для повітрообміну.

Матеріал і колір корпусу

Як матеріал корпусу виробники використовують стійкий до холодоагентів пластик, що має високі механічні властивості. Кольори переважно білі, але присутні й сірі варіанти.

Тип охолодження

Купити морозильну камеру за типом заморозки можна в таких модифікаціях:

  • Крапельна система. Принцип роботи полягає в такому. Конденсат осідає на найхолоднішій стінці й перетворюється на лід. Щойно його обсяг стає критичним, компресор автоматично вимикається. Нагрівання стінки призводить до відтавання льоду і відведення води назовні в піддон, з якого волога випаровується.
  • No Frost. Система охолодження дає змогу користувачам витрачати мінімум часу на догляд за приладом. Вбудований вентилятор переганяє всередині пристрою охолоджене повітря і усуває конденсат. ТЕН відповідає за випаровування вологи. Розморожується така морозилка раз на рік для профілактичного миття.

Оскільки в морозильних камерах із крапельною системою відсутні вентилятори, рівень шуму під час їхньої роботи нижчий, ніж у техніці із сухим заморожуванням. Вартість моделі Ноу Фрост вища, але і клопоту з нею менше.

Тип управління

Зручність експлуатації техніки й точність встановлення параметрів залежать від типу управління:

  • Найпростішим і найнадійнішим є механічний варіант. Для встановлення температури використовуються поворотні перемикачі.
  • За електромеханічного типу, щойно температура знизиться або підніметься до заданої позначки, термостат автоматично ввімкне або вимкне прилад.
  • Сучасна морозилка, купити яку можна з точним сенсорним управлінням (електронний варіант), зручна тим, що задавати параметри й режими заморозки можна одним дотиком до сенсорної панелі. Уся інформація відображається на дисплеї.

Механічні моделі – найбюджетніші варіанти. Електромеханічні – економлять енергію. Сенсорні – дають можливість контролювати процес заморозки.

Тип компресора

Купити морозильну камеру в «Цитрусі» можна з такими типами компресорів:

  • Інверторний. Має тривалий термін служби, економічний і тихий. Недолік – чутливість до мережевих перепадів напруги.
  • Колекторний. Датчик контролює відповідність заданої температури показникам у відсіку. Механізм ламається рідко. Мінус: чути клацання реле і ввімкнення/вимкнення компресора.
  • Лінійний. Працює за принципом попереднього, але тихіше й ощадливіше. 

Для балкона або комори можна купити недорогу морозильну камеру з колекторним компресором. Потрібна тиха економічна морозилка? Зупиніть свій вибір на інверторному варіанті.

Клас заморозки

Від категорії потужності заморозки залежить період зберігання продуктів. Якщо на наклейці або етикетці вказано одну зірочку, зберігати їжу можна за температури -6 °C близько тижня. Дві – за -12°C до тридцяти днів. Три – за -18°C до трьох місяців. Чотири – нижче -18°C до року.

Тобто, якщо ви запасаєтеся заготовками на зиму, холодильна камера повинна мати максимальну потужність.

Енергоспоживання

Клас енергозбереження морозильної камери прописується на наклейці до техніки та в інструкції. Сучасні пристрої відрізняються низьким споживанням електричної енергії. Що більше плюсів поруч із буквою А, то економніший прилад. Водночас рівень енергоспоживання впливає на ціну моделі.

Додаткові функції

Основна функція холодильної камери – створення оптимальних умов для тривалого зберігання продуктів. Наявність додаткових функцій залежить від моделі приладу:

  • вбудований льодогенератор – потрібен любителям холодних напоїв, коктейлів;
  • перенавішувані дверцята – встановити техніку можна з будь-якого боку меблів, впритул до стіни;
  • сигнал про відкриті дверцята – сповіщає про зміну температури у відсіку;
  • антибактеріальне покриття – подовжує період зберігання продуктів у морозильній камері;
  • екстрене заморожування – температурний режим зберігає в продуктах максимум корисних речовин.

Сюди ж можна віднести захист від стрибків напруги, акумулятор для автономної роботи, режим «відпустка», захист від дітей, наявність телескопічних напрямних, автоматичну самодіагностику.

Найкращі виробники холодильних камер

На ринку України можна знайти морозильні камери від десятків брендів. Але якщо хочете купити дійсно надійну та енергоефективну побутову техніку, у «Цитрусі» слід звернути увагу на вироби таких відомих компаній:

  • Beko. Турецька компанія, яка робить ставку на доступність і функціонал. Морозильні камери Beko мають лаконічний дизайн, а виготовлені вони з надійних і міцних матеріалів.
  • Samsung. Південнокорейська корпорація випускає місткі та енергозберігаючі камери з компресорами інверторного типу. Окрему увагу приділено функціям для тривалого зберігання: All Around Cooling, No Frost, Power Freeze для швидкого заморожування.
  • GORENJE. У каталозі цього виробника представлені морозильні камери і ларі різного об'єму. Продукція GORENJE приваблює покупця завдяки доступним цінам і широкому впровадженню інноваційних технологій.
  • Liebherr. Компанія на розсуд покупця пропонує морозильні скрині та камери з електронним управлінням, системою No Frost, регульованими ніжками, "розумними" інверторами.
  • Indesit. Морозильні камери Індезіт є функціональними і простими в експлуатації. Висока потужність при низьких енерговитратах є ще однією причиною звернути увагу на продукцію цього виробника.
  • Snaige. Холодильна техніка та морозильні камери цієї литовської компанії асоціюються в очах покупців з функціональністю, надійністю і доступною вартістю. Внутрішній простір камери вражає продуманим розташуванням полиць і ящиків для зберігання продуктів.
  • Zanussi. Прості та надійні морозильні камери Зануссі вражають тихою роботою, потужністю заморожування і лаконічним дизайном. В асортиментному ряду виробника знайдете як вертикальні, так і горизонтальні камери-ларі для тривалого зберігання продуктів.
  • BOSCH. Зручність користування, ергономіка, надійні агрегати, місткість. Завдяки цим рисам і використанню сучасних технологій морозильні камери Бош мають попит серед покупців у всьому світі.
  • Ardesto. Камери цього виробника допоможуть заощадити простір і тривалий час тримати продукти в оптимальних умовах. Режим швидкого заморожування дозволить зберегти всі корисні речовини.
  • ELECTROLUX. Фірмові технології OptiSpace і MaxiBox дають змогу зручно розмістити в невеликій камері велику кількість продуктів.

В каталозі інтернет-магазина Цитрус представлено морозильні камери і таких брендів: Sencor, Miele, Whirlpool, Stinol. Кожна з компаній впроваджує власні технології та оригінальні рішення, завдяки яким ви можете зберігати продукти в ідеальних температурних умовах тривалий час.

За покупками – у Цитрус

Купити холодильну камеру недорого з доставкою в Україні можна онлайн через інтернет у «Цитрусі». У каталозі магазина представлені моделі різної продуктивності, з різним функціоналом. Уся техніка супроводжується гарантією. 

Переваги покупки в Цитрусі:

  1. Оформити замовлення можна всього за кілька кліків. Складно визначитися з моделлю або потрібна допомога в оформленні замовлення? На допомогу прийдуть менеджери магазину.
  2. Оплата продукції може бути за готівку або карткою. У разі нестачі потрібної суми, доступна купівля в розстрочку або кредит. Платіть частинами, уже користуючись технікою.
  3. На всі покупки нараховується кешбек 1%, яким можна частково розплатитися під час наступного замовлення (до 50%). Купуючи на рік на 100 000 грн, можна отримати максимальний кешбек – 4%. Активація відбувається через 15 днів із моменту покупки й діє впродовж 180 днів.
  4. Хочете купувати техніку ще вигідніше? Слідкуйте за акціями на сайті.

Купуючи товар в інтернет-магазині, жителі великих міст можуть забрати його самовивозом у стаціонарних торгових точках або замовити доставку кур'єром. В Україні морозильна камера із «Цитруса» буде доставлена компанією «Нова Пошта».

Популярні відгуки

Product Image

Льодогенератор Gorenje IMC1200B

5 899

Comment User Avatar

Андрій Козловський

Досвід використання:Чудова машина для льоду для домашніх умов. Потреба в льоді буде в сезон закрита повністю.

Плюси:Продуктивність

Мінуси:не має

Докладніше

Ціни на Морозильні камери

Морозильні камериЦіна
Льодогенератор Gorenje IMC1200B5 899 грн
Льодогенератор Sencor SIM3000BK5 999 грн
Льодогенератор Sencor SIM3500SS5 999 грн
Морозильна камера Ardesto URM-85M906 899 грн
Морозильна скриня Ardesto FRM-200MCH7 999 грн

Найпопулярніші запити в категорії Морозильні камери

Питання, які часто задають про Морозильні камери

💸Скільки коштують Морозильні камери?

Вартість товарів в категорії Морозильні камери в інтернет-магазині Цитрус

🛒Які Морозильні камери краще купити в 2024 році?

Найкращі Морозильні камери в 2024 році на думку інтернет-магазину Цитрус

📢Які Морозильні камери найдешевші?

🔥Які Морозильні камери найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?