Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Бездротові навушники Philips L3/00 (Black)

Код:691247
Бездротові навушники Philips L3/00 (Black) фото
Бездротові навушники Philips L3/00 (Black) фото
Бездротові навушники Philips L3/00 (Black) фото
Бездротові навушники Philips L3/00 (Black) фото
Бездротові навушники Philips L3/00 (Black) фото
Бездротові навушники Philips L3/00 (Black) фото
1 / 6
Кредит 0,01% до 25 платежів
Новинка
Очікується
9 999
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Накладні бездротові навушники

Можете уявити, що ви завжди перебуваєте в ідеальному місці для прослуховування улюбленої музики? Точно налаштовані драйвери, чудове активне шумопоглинання і правильний розмір у сукупності створюють ідеальне середовище прослуховування. Де б ви не перебували.

Philips Fidelio. Створено для виняткової функціональності

Усі елементи цих накладних бездротових навушників закритого типу – від звуку до матеріалів – призначені для занурення вас у музику. Немає значення, якого розміру чи форми ваша голова, м’які амбушури з ефектом пам’яті прилягають щільно, а музика призупиняється, якщо навушники зняти.

40-мм динаміки. Природний, збалансований звук

Ідеально налаштовані динаміки цих навушників із сертифікатом Hi-Res Audio (аудіо високої чіткості) забезпечують прекрасний збалансований звук з увімкненою чи вимкненою функцією активного шумопоглинання (ANC). Низькі частоти витримані, ефективні й необтяжливі. Частоти середнього діапазону повні та плавні. Високі частоти насичені деталями.

Сучасна гібридна система активного шумопоглинання

Слухайте з ідеальною гучністю, де б ви не були. Функція адаптивного шумопоглинання використовує один зовнішній та один внутрішній мікрофон для фільтрації небажаних звуків, занурюючи вас у відтворення. Режим зовнішніх звуків (Awareness Mode) дозволяє знову повернутися в реальність, коли це потрібно.

Два мікрофони для чітких викликів. Вбудоване голосове керування

Два мікрофони на кожному амбушурі навушника зосереджуються на звучанні вашого голосу, значно зменшуючи шуми навколишнього середовища. Повністю вбудований Google Помічник та Alexa допомагають отримати вибрані списки відтворення, щойно ви про це попросите.

Сенсорні елементи керування. 38 годин відтворення (32 години з ANC)*

Повне заряджання забезпечує більш ніж один день музики, а швидке 15-хвилинне заряджання – 6 годин відтворення. На амбушурах (які також складаються горизонтально для легкого зберігання) знаходяться сенсорні елементи керування для музики та викликів і кнопки для функції ANC.

Під’єднання до будь-якого джерела. Бездротовим або дротовим способом

Надійне з’єднання Bluetooth із підтримкою AAC для пристроїв iOS та aptX HD для Android чи Windows забезпечує найкращий звук під час потокової передачі. За допомогою знімного кабелю навушники можна під’єднати до обладнання високої чіткості для дротового прослуховування.

Додаток для навушників Philips. Персоналізуйте використання

Додаток для навушників Philips дозволяє регулювати рівень шумопоглинання, перемикаючи між попередньо встановленими режимами ANC. Він також пропонує спеціальний еквалайзер. Додаток можна використовувати також для керування музикою, яку ви передаєте, або для доступу до інформації про пісню.

Швидке з’єднання в пару одним дотиком Google Fast Pair*

Функція швидкого з’єднання у пару Google Fast Pair дозволяє з’єднати в пару навушники із сумісним пристроєм Android одним дотиком. Якщо навушники поставити біля пристрою Android, автоматично з’являється запит щодо підключення.

Створено для прослуховування. Високоякісний дизайн

Завдяки легкому алюмінію та виготовленій у відповідальний спосіб шкірі Muirhead ці бездротові навушники такі ж висококласні, як і звук. Матовий алюміній на кільцях амбушурів навушників темно-атласного кольору й має напис Philips Fidelio. Музика призупиняється автоматично, коли ви знімажте навушники.

* Вказано приблизний ресурс батареї для відтворення, він може різнитися залежно від умов використання.
* Google – це товарний знак Google LLC. Функція швидкого з’єднання у пару Google Fast Pair недоступна певними мовами та в певних країнах.