Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Ігрова гарнітура Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset (White) 981-000883

Код:696130
Ігрова гарнітура Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset (White) 981-000883 фото
Ігрова гарнітура Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset (White) 981-000883 фото
Ігрова гарнітура Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset (White) 981-000883 фото
Ігрова гарнітура Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset (White) 981-000883 фото
1 / 4
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
6 699
Слідкувати за ціною в Telegram
Колір
Black фото
Blue фото
Blue/White фото
Lilac фото
White фото

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Грайте стильно

Нарешті, ваша гарнітура може стати оригінальним засобом самовираження. Бездротова модель G733 створена для комфортної гри. Об'ємний звук, голосові фільтри і поліпшена підсвічування: ця гарнітура не тільки забезпечує кристально чисте звучання і неперевершена якість гри, а й слугує дуже стильним аксесуаром.

 

Безмежні можливості бездротових технологій

Завдяки бездротовій технології LIGHTSPEED час роботи батареї становить понад 29 годин, а радіус дії надійної бездротового зв'язку досягає 20 метрів. Відсутність кабелів, що сковують рухи, дає повну свободу дій під час гри. Розслабтеся і поринете в ігровий процес, насолоджуйтеся прослуховуванням музики і переглядом улюблених фільмів без обмежень. Відчуйте свободу гри за власними правилами.

Запаліть

Майже 16,8 млн відтінків, дві настроюються зони для створення неповторних сценаріїв підсвічування. Тут можна вибирати потрібні кольори, включати реакцію підсвічування на звуки і події ігрового світу, а також вільно користуватися встановленою анімацією і створювати власну. І все це - за допомогою безкоштовного ігрового ПЗ G HUB.

Насичене звучання

Завдяки дифузорам PRO-G, що забезпечує точну звукопередачу і відмінну якість відтворення всього звукового спектра, ви не пропустіть ні найменших нюансів гри. Технологія об'ємного звучання DTS Headphone: X 2.0 гарантує повне занурення в ігровий процесс. Мікрофон, сертифікований для застосування Discord, служить для передачі кристально чистого звуку без будь-яких перешкод.

Виняткова легкість

Всього 278 грамів, трохи більше половини фунта. Це вага двох маленьких чизбургеров або 250 цукерок Jelly Beans. Гарнітура дуже легка, а завдяки м'якому оголовью, рівномірно розподіляє вагу пристрою, ви і зовсім її не відчуєте.

Обтічна форма для ідеальної посадки

Двошаровий піноматеріал з ефектом пам'яті здатний адаптуватися до форми голови і скронь. Це дозволяє зменшити тиск на шкіру і дає максимум зручності під час тривалих ігрових сеансів. М'яке регульоване наголов'я гарантує правильну посадку.

Грайте з кольором

Ігровий світ перетворюється: Logitech G - це поєднання першокласних ігрових технологій, яскравих кольорів, свіжих стилістичних віянь і приголомшливою атмосфери. Доповніть комплект високопродуктивними мишею і клавіатурою.

*Даний параметр залежить від режиму експлуатації та використовуваного комп'ютера. Заявлений час роботи батареї розраховано при встановленій гучності 50% і відключеною підсвічуванні.

**Для використання розширених функцій потрібно ПО Logitech G HUB.

***Розширені функції, такі як DTS Headphone: X 2.0, Blue VO! CE і RGB-підсвічування LIGHTSYNC, недоступні для ігор на PlayStation 4.