Citrus Logo Image

Оплата

 • Готівкою

  Оплата готівкою при отриманні товару можлива в усіх магазинах мережі на території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. Для підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

 • Безготівкова

  Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

  Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

  Після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішлить Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається.

 • Оплата карткою на сайті

  Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

  Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

  Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата карткою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

  Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

 • Оплата карткою в магазині

  Оплата замовлення банківською картою Visa або MasterCard у магазині мережі «Цитрус»

  Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

  Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата карткою в магазині». Після цього Вам необхідно взяти банківську карту з собою в магазин для оплати вашого замовлення. Будь ласка, зверніть увагу, перед оплатою перевіряйте товар в магазині.

 • Післяплатою

  Оплата готівкою при отриманні товару від кур'єра або в сервісі доставки «Нова пошта»

  Ви можете оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:

  • Доставка кур'єром по м.Київ та м.Одеса
  • Доставка до відділення «Нова пошта»

  Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарного чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину та компанії перевізника.

 • Кредит або розстрочка

  Всі покупки в Цитрусі ти можеш оформити в кредит або розстрочку. Обирай зручну програму наших банків-партнерів і користуйся новим гаджетом вже сьогодні!

  Детальніше