Citrus Logo Image

Комп'ютерна периферія

Популярні бренди

Клавиатура OfficePro SK985BКлавиатура OfficePro SK985B
cashback iconКешбек12 ₴
1 299

Популярні відгуки

Product Image

Клавиатура Logitech MX Keys for Mac Advanced Wireless Illuminated (Graphite) 920-009558

4 999

Comment User Avatar

Замай Олександ Велерійович

Досвід використання:Висока Якість матеріалу та відповідність параметрам мого запиту: хотів Тонку, Тиху, з Підсвіткою, Бездротову, Повнорозмірну клавіатуру. І це - саме вона👍 Зверніть увагу на лівий Shift, бо він зовсім децельний і поруч ще одна кнопка (постійно нажимаю на неї замість Shift) Сила звички

Плюси:Тиха, приємна, якісна

Мінуси:Лівий Shift

Докладніше
1 / 10

Комп'ютерна периферія - важливі деталі

Комп'ютерна периферія - це додаткові пристрої, які під'єднуються до ПК для розширення його функціоналу. При цьому для роботи девайса вони не є ключовими.

Залежно від призначення в периферії для ПК можна виділити три групи:

 • Пристрої введення. До них відносяться мишка, веб-камера, сенсорний екран, тачпад, сканер, мікрофон, ТВ-тюнер і т.д.
 • Виведення - принтер, акустична система.
 • Зберігання - служать для  зберігання інформації. Це USB-накопичувач, стрічковий, на жорстких або гнучких магнітних дисках.

Як обрати?

Ця частина системи експлуатується користувачем найбільш активно. Тому вибору гаджетів варто приділити особливу увагу. Перш за все, визначте, для яких цілей використовується ПК:

 • Ігровий ПК - вимагає потужного процесора і відеокарти, значного обсягу оперативної пам'яті;
 • Для офісу або домашньго використання - гаджети для таких пристроїв не вимагають високих технічних якостей, доступні, прості в збірці і експлуатації.
 • Професійні (наприклад, для роботи з 3D-графікою).

Що врахувати при виборі додаткових аксесуарів:

 • Тип клавіатури - мембранна або механічна. Для геймерів і багатокористувацьких онлайн-ігор рекомендується звернути увагу на спеціалізовані моделі. При цьому потрібно орієнтуватися на комфорт власника.
 • Миша - оптична (з світлодіодом) або лазерна (з діодом інфрачервоного спектра). Від цього залежать чутливість, точність і акуратність роботи.
 • Навушники. Перш за все, зверніть увагу на такі показники як імпеданс (опір на вході), потужність, частоту звуку і шумозаглушення. А також - на розмір дужки, самих навушників і вагу - від цього буде залежати комфорт при носінні. Якщо пристрій буде використовуватися для розмов, перевірте також якість мікрофона.
 • Акустична система - в даному випадку спочатку потрібно вирішити для чого купуються колонки (прослуховування музики, перегляд фільмів, просто озвучка комп'ютера і т.д.). Визначальні технічні характеристики - частотний діапазон звуку, вихідна потужність, кількість динаміків і ін.
 • Веб-камера - враховуйте тип матриці, кількість пікселів, дозвіл, частота кадрів в секунду, тип фокусування.
 • Тип зв'язку - дротовий чи бездротовий.

Чому вигідно купити комп'ютерну периферію в «Цитрусі»:

У нас ви знайдете широкий асортимент аксесуарів для комп'ютера від перевірених виробників. При покупці надаються консультації.

Ви обираєте зручний спосіб оплати і можете оформити розстрочку з фіксованим платежем щомісяця. А також - взяти участь в акції і знижки.

Ми доставляємо товари в межах України: Херсон, Миколаїв, Чернівці, Харків, Полтава, Вінниця та ін. А для жителів Одеси і Києва забезпечуємо безкоштовну доставку за адресою.