Citrus Logo Image

Кухонні плити

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Клас енергоспоживання


Кількість конфорок


Тип духовки


Функції духовки


Обсяг духовки


Висота


Ширина


Глибина


Матеріал робочої поверхні

Кухонна плита — основна техніка для приготування їжі. Якісний девайс значно скорочує кількість часу на приготування базових і складних страв. Купити плиту можна у вигляді соло-варильної поверхні або в комбінації з духовкою. Джерелом живлення може бути газ, електроенергія або комбінація двох варіантів. Розширений функціонал пристроїв дає змогу готувати страви за складними рецептами.

У Цитрусі можна купити плиту на кухню відомих брендів.

  • Gorenje — у модельному ряді є техніка з овальною духовкою, яка імітує дров'яну піч. Рівномірний розподіл гарячого повітря дає можливість готувати страви з хрусткою скоринкою, соковиті всередині.

  • Beko — у лінійках є моделі з великим об'ємом — понад 75 л. У духовках з такими габаритами можна одночасно готувати кілька страв. Фірмова функція парового очищення SteamShine дає змогу без зайвих зусиль очистити поверхні.

  • Electrolux — у лінійках бренду є популярні моделі, покриті емаллю чорного кольору. Вони органічно вписуються в будь-який сучасний інтер'єр. Конфорки в газових пристроях вмикаються одним натисканням кнопки Push Button Ignition.

  • Indesit — дверцята духовок оснащені жароміцним двошаровим склом, яке практично не нагрівається під час готування. Це знижує ризик отримання опіків, що особливо актуально для сімей з маленькими дітьми. Виробник виготовляє решітки для варильної поверхні зі сталі. Вони витримують вагу посуду до 100 кг без деформацій.

Кухонна плита: основні типи

Основним джерелом енергії для функціонування нагрівального приладу може бути електрика, газ, індукція або комбінація таких варіантів. В асортименті магазинів можна знайти кілька основних видів плит.

  • Газові — підходять для встановлення в будинках із магістральним газопроводом. Швидко розігріваються, досить економно витрачають газ. Газова плита для безпеки експлуатації оснащується функцією газ-контролю. Якщо під час приготування згас газ через протяг або залиття рідиною з посуду, то його подача припиняється. Купити плиту з таким функціоналом можна для будинку, в якому живуть люди похилого віку або маленькі діти.

  • Електричні — пристрої з електричними елементами нагріву дають змогу змінювати температуру з кроком у 5-10 градусів. Це дає можливість готувати страви за складними рецептами, для яких важлива точність температурного режиму. Через відсутність відкритого вогню, електрична плита має високий рівень безпеки для експлуатації. Техніка, що працює від мережі, швидко нагрівається й повільно остигає, що підвищує ККД на 30-40%.

  • Індукційні — побутові прилади з варильною поверхнею, покритою шаром загартованого скла. Під ним знаходяться елементи нагріву у вигляді спіралей декількох видів. Кухонна плита працює за принципом електромагнітної взаємодії: нагріває дно ємності та її вміст. Для індукційної плити потрібен спеціальний посуд.

  • Комбіновані — універсальне й затребуване кухонне обладнання. Комбінована плита найчастіше складається з двох відсіків: газової варильної поверхні та електричної духовки. Така модель підійде для газифікованого будинку.

Габарити та дизайн побутових пристроїв

Окремо розташована плита на кухню має гармоніювати з іншою побутовою технікою та кухонним гарнітуром. Виробники створюють моделі з різним дизайном: класичним, сучасним, у стилі ретро. Вони органічно доповнюють задуману інтер'єрну концепцію.

Для вбудованої побутової техніки важливо правильно вибрати розміри, щоб кухонна плита вписалася у відведену нішу. У Цитрусі можна вибрати моделі різних габаритів:

  • ширина — 50-60 см;

  • висота — 85-86 см;

  • глибина — до 60 см;

  • об'єм — 53-75 л.

Більшість моделей обладнані спеціальними ніжками для регулювання висоти. Це дає змогу нівелювати нерівності підлоги.

Кількість і тип конфорок

Кількість конфорок визначає число страв, які можуть одночасно готуватися на плиті. Найбільш популярні кухонні плити з чотирма конфорками:

  • одна — з високою потужністю й кількома кільцями вогню для каструль великого об'єму;

  • дві середні — для сотейників і сковорідок із вмістом, що вимагає поступового приготування;

  • одна маленька — для посуду невеликих розмірів.

Технічні параметри конфорок визначають силу нагрівання посуду й швидкість приготування їжі. Типи зон нагріву бувають декількох видів.

  • Газові конфорки — конструкції зі сплаву чавуну або сталі, що розташовані над варильною поверхнею кухонної плити. Додаткова функція електропідпалу активується кнопкою, яка працює від п'єзоелемента й створює іскру. Не потрібне переносне джерело вогню.

  • Індукційна панель — працює від електромагніту. Завдяки створенню електромагнітного поля в зоні нагріву тепло подається відразу на посуд. Підвищується ККД і знижується споживання електроенергії.

  • High Light — нагрівальний елемент, в якому використовується згорнута тонка гофрована стрічка. Розігрівається дуже швидко, за 8-10 секунд.

Варіанти управління пристроями

Кухонна піч може обладнуватися двома типами управління:

  • механічний — спеціальні поворотні регулятори необхідно прокручувати вручну для досягнення заданої температури або активації режиму готування;

  • електронний — достатньо натиснути потрібну кнопку, щоб запалити конфорку або ввімкнути освітлення в камері духовки;

  • сенсорний — частіше використовується на сучасних індукційних поверхнях. В один дотик можна налаштувати температурний режим з точністю до градуса.

Матеріал покриття

Піч на кухню може бути покрита різними матеріалами. Від їхніх характеристик залежить естетика побутового приладу та простота догляду за його поверхнями.

  • Емаль — довговічне покриття, яке може служити десятиліттями. Невибагливе в догляді: достатньо протирати його губкою зі звичайним миючим засобом.

  • Нержавіюча сталь — міцний і довговічний матеріал. Стилістично універсальний: така поверхня впишеться в будь-який кухонний гарнітур.

  • Склокераміка — абсолютно гладка глянцева поверхня, якій потрібне м'яке очищення та регулярний догляд. Після кожного приготування їжі її необхідно протирати, щоб уникнути появи нагару.

Кухонна плита та її додаткові можливості

Спеціальні опції дають змогу розширити перелік сценаріїв для використання плити з духовкою.

  1. Гриль — режим для готування соковитого м'яса з хрусткою скоринкою й апетитним ароматом димку.

  2. Конвекція — режим, який найчастіше використовується для випічки. Духовка обладнана вентилятором, який нагнітає гаряче повітря в камеру. Воно рівномірно розподіляється для поступового підйому тіста або безе зі збереженням ніжної, повітряної текстури.

  3. Вертел — кухонна плита зі спеціальним пристосуванням, на якому можна рівномірно протушкувати тушку птиці або великий шматок м'яса.

  4. Таймер — не дасть змоги забути про їжу, яка готується в духовці. Після закінчення часу на приготування пролунає сигнал, що сповіщає про необхідність дістати страву з духової шафи.

  5. Самоочищення духової шафи — за допомогою піролізу, каталізу або гідролізу можна за кілька хвилин очистити духовку від нагару, слідів жиру та старих плям. Технології для очищення поверхонь працюють на основі високої температури, активації хімічних речовин у покритті стінок духової шафи або випаровування вологи.

У Цитрусі можна вигідно купити плиту в кілька кліків

Шукаєте нову побутову техніку для свого будинку? В інтернет-магазині Цитрус є плити під будь-які завдання й бюджет. Консультанти допоможуть вибрати найкращу модель, яка оптимально впишеться в приміщення за дизайном і габаритами.

Основні переваги покупок у Цитрусі:

  • зручний каталог, в якому товари фільтруються за параметрами. На пошуки потрібної моделі знадобиться кілька секунд;

  • відгуки покупців на товари дають змогу оцінити їхній функціонал і якість;

  • в асортименті — кухонні плити з гарантією від провідних компаній-виробників;

  • ціна стартує від 10 000 грн, можна знайти бюджетні та преміальні пристрої. Вартість покупки можна розділити на частини, скориставшись умовами вигідної розстрочки;

  • завдяки бонусній системі "Плюшки", покупець після кожної покупки отримує кешбек у вигляді балів. Вони активуються на 15-й день після придбання товарів і доступні для оплати нових девайсів;

  • доставка замовлень по Україні, крім окупованих територій, здійснюється "Новою поштою". Є опція самовивозу з офлайн-магазинів.

Купити плиту, витративши мінімум часу й сил, можна в Цитрусі. У магазині є пристрої з різними параметрами та функціоналом, які стануть невід'ємною частиною вашої кухні.

Популярні відгуки

Product Image

Плита Gorenje EC5351WA

18 399

Comment User Avatar

Головченко Александр Викторович

Досвід використання:Плита шикарная 😍 нагревает моментально. Духовка тоже бомба :) лббителям готовить понравится на ура )

Плюси:Хорошая плита и духовка

Мінуси:Пока никаких и надеемся так и будет ))

Докладніше

Ціни на Кухонні плити

Кухонні плитиЦіна
Плита електрична Indesit IS5V4PHW/E14 499 грн
Плита газова HANSA FCGW 510009D18 999 грн
Плита газова Beko FSG52020FW9 777 грн
Комбінована плита Beko FSS52020DW10 999 грн
Плита комбінована Gorenje GK5A21WH10 999 грн

Питання, які часто задають про Кухонні плити

💸Скільки коштують Кухонні плити?

Вартість товарів в категорії Кухонні плити в інтернет-магазині Цитрус

🛒Які Кухонні плити краще купити в 2024 році?

Найкращі Кухонні плити в 2024 році на думку інтернет-магазину Цитрус

📢Які Кухонні плити найдешевші?

🔥Які Кухонні плити найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?