Citrus Logo Image

Пилососи

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Вид прибирання


Споживана потужність


Рівень шуму


Об'єм пилозбірника


Турбощітка в комплекті


Кількість насадок у комплекті


Регулювання потужності


Пилосос: незамінний асистент

А також вірний помічник, який присутній у кожному будинку. Завдяки розвитку технологій розроблено безліч різновидів і типів пристроїв для різних видів прибирання. Щоби вибрати й купити пилосос, треба розібратися, для яких цілей і площі він буде призначений.

Крім того, необхідно враховувати різновид робіт: у приміщеннях або зовні, сухе або вологе чищення. Варто взяти до уваги й габарити пристрою, оскільки зберігати на маленькій площі об'ємну одиницю техніки просто ніде.

Розрізняють такі типи апарату залежно від:

 • Різновиду пилозбірника;

 • Типу очищення – мийний або сухий:

 • Потужності пристрою.

Як вибрати й купити пилосос?

Є кілька основних моделей:

 • З мішком для пилу. Основною перевагою є готовність пристрою до роботи в будь-який момент без попередньої підготовки. Після закінчення процесу необхідно замінити заповнений пилом мішок новим. Великий ціновий діапазон дає можливість вибрати помічника відповідно до фінансових можливостей. Недоліки такого типу: періодичні витрати на купівлю витратних матеріалів. У міру заповнення мішка сміттям потужність всмоктування падає, прибирання стає малоефективним.

 • З аквафільтром. Плюси різновиду – дрібні частинки осідають у резервуарі з водою, повітря в приміщенні зволожується. Мінуси – сміття з водовідштовхувальними властивостями (пір'я або вовна, вкрита шаром жиру, текстильні фрагменти з просоченням) не затримається у водному баку. Треба стежити за рівнем води. Необхідність міняти фільтри додаткового очищення, що мають чималу вартість. За всіх недоліків ціна такого пилососа досить значна.

 • Циклонні. Відцентрова сила вихрового потоку утримує частинки бруду всередині контейнера. Позитивні сторони такої моделі: відсутність потреби витрачатися на мішки для пилу. Рівномірна сила всмоктування незалежно від наповнення резервуара. Негативні – ефективний тільки для важкого і великого сміття. Легкі частинки засмічують допоміжні фільтри. Процес відрізняється підвищеним шумом. Після кожного прибирання необхідно очищати і промивати бак і фільтри. Наслідком виникнення потоків повітря є статична електрика, яку накопичує апарат.

 • З комбінованою системою фільтрації. У конструкції застосовано кілька різних видів фільтрів. У процесі можливо вибрати, який із типів варто задіяти.

Типи конструкції пилососів

 • Циліндричні: найбільш поширені серед користувачів. Підходять для стандартних побутових завдань.

 • Вертикальні: компактні моделі для клінінгу великих площ. Недоліками можна позначити шум під час роботи й короткий шнур.

 • Ручні: завдяки малим габаритам і невеликій вазі дають змогу дотягнутися до важкодоступних куточків або високих поверхонь. Можливе чищення салону автомобіля. З мінусів: малий час автономної роботи й низька потужність, якої недостатньо для повноцінного прибирання. 

 • Вбудовані: встановлюються в підсобному приміщенні. У житлову виводяться пневморозетки для підключення шланга. 

 • Роботи: реалізований для дрібних побутових завдань. Орієнтується в приміщенні з допомогою ультразвуку. Сам відшукає станцію підзарядки, коли акумулятор потребуватиме підживлення. У порівнянні зі стандартною циліндричною моделлю видає малу потужність всмоктування. Однак здійснюють регулярне очищення підлоги – нагальне питання для власників домашніх тварин, наприклад. Мінусом є висока вартість. Щоби купити робот-електропилосос доведеться розщедритися.

Основні способи прибирання

Варіантів два: сухе і вологе. Мийний пилосос більше підходить для глобальних завдань, оскільки для регулярних прибирань він занадто важкий і великий. Однак, такий тип спокійно прибере вологу з поверхні. З його допомогою можна вимити підлогу.

Чому варто купити пилосос в інтернет-магазині Цитрус:

Асортимент каталогу товарів великий і різноманітний. Варіанти доставки та оплати можливо вибрати із чотирьох варіантів. Розстрочка з фіксованими платежами полегшить покупку. Як і накопичення кешбеку від попередніх придбань. Техніка, що купується в «Цитрусі», супроводжується гарантією.

Популярні відгуки

Product Image

Пилосос BOSCH BGC21X350 Bagless

5 799

Comment User Avatar

Сергей Андреевич Пинтяк

Досвід використання:До этого было три пылесоса. Изучал характеристики разных пылесосов и не ошибся выбрав этот пылесос. Думал будет слабый, но ковер без ворса поднимает на самой маленькой мощности. Чистит ковры от волос и шерсти идеально. Жена в восторге от данного пылесоса, видимо по сравнению с теми что были. Работает тихо на удивлении. Из минусов, но я думаю, что это даже плюс, маленький контейнер для сбора мусора, нечего после уборки оставлять мусор в пылесосе. Два фильтра и оба моющиеся. Плюс 10 лет гарантия на мотор. Интересно, посмотрим. Все зарегистрировал, распечатал. Приятно пылесосить, когда техника работает идеальною. Мира всем и добра.

Плюси:Мощность Низкий шум мотора, приятно работает Моющиеся фильтры Приятный пластик и сборка пылесоса

Мінуси:Маленький контейнер, но это больше плюс

Докладніше

Ціни на Пилососи

ПилососиЦіна
Пилосос без мішка Samsung VCC45W0S36/UK3 099 грн
Пилосос для сухого прибирання з мішком Samsung VCC41U1V3P/UK2 999 грн
Пилосос без мішка Philips 2000 Series XB2125/093 699 грн
Пилосос без мішка Samsung VC05K71F0HB/UK7 699 грн
Пилосос без мішка Samsung VC05K71G0HC/UK8 899 грн

Найпопулярніші запити в категорії Пилососи