Citrus Logo Image

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
про надання послуг з організації перевезення, зберігання та видачі відправлень


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РИТЕЙЛКОМПАНІ", (далі «Виконавець») керуючись ст.ст. 628 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України пропонує необмеженому колу осіб отримати послуги з організації перевезення, зберігання та видачі відправлень відповідно до положень цього Публічного договору приєднання (Оферта).

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
1.1. Сайт – веб-сайт Виконавця, що працює під Торгівельною маркою «ЦИТРУС», має доменне ім’я www.ctrs.com.ua та виступає вітриною (платформою) для продажу товарів різними продавцями та надає споживачам (Замовникам) можливість придбати товари шляхом здійснення замовлення.
1.2. Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю "РИТЕЙЛКОМПАНІ" (код ЄДРПОУ 43886122, адреса: Україна, 65014, м. Одеса, вул. Маразліївська, 1/20, вхід Ф1, офіс 101, що є оператором поштового зв’язку, відповідно до Єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку, та здійснює організацію перевезення, зберігання та видачі відправлень та надає комплекс інших послуг, пов’язаних із організацією перевезення, зберігання та видачі відправлень.
1.3. Замовник – фізична особа, яка є споживачем товарів, що замовлені нею за допомогою Сайту, та такі товари в подальшому надаються Виконавцю для пересилання.
1.4. Отримувач – особа, що замовляє на сайті Товар та отримує Відправлення для здійснення пересилання та надає для цього необхідну інформацію, здійснює оплату послуг Виконавця.
1.5. Відправлення – вантаж або інше майно Отримувача.
1.6. Об'єкт поштового зв'язку – пункти поштового зв'язку ТОВ РИТЕЙЛКОМПАНІ", що діють під торговельною маркою «ЦИТРУС», задіяні Виконавцем у виробничо-технологічному процесі з надання послуг поштового зв’язку.
1.7. Пункт видачі "РИТЕЙЛКОМПАНІ"– об'єкт поштового зв'язку Виконавця, де Замовник-Отримувач має змогу отримати Відправлення або повернути Відправлення початковому Відправнику. Пунктами видачі "РИТЕЙЛКОМПАНІ" є Пункти видачі, що функціонують в об’єктах роздрібного продажу під торговельною маркою «ЦИТРУС».

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАВЦЯ
ТОВ "РИТЕЙЛКОМПАНІ" 
Адреса: 65014, м. Одеса, вул. Маразліївська, 1/20, вхід Ф1, офіс 101
ЄДРПОУ 43886122