за популярністю
Poco
Ціна
Бренд
Серія
Процесор
Внутрішня пам'ять
Колір
Кількість SIM-карт
Оперативна пам'ять
Діагональ екрану
Тип екрану
Роздільна здатність екрану
Основна камера
Фронтальна камера
NFC
Захист корпусу
Ємність аккумулятора
Тип акумулятора
Швидка зарядка
Бездротова зарядка
Кількість ядер
Смартфон для геймінгу
Тип SIM-карти
Тип слоту
Стандарти зв'язку
Матеріал корпуса
Біометричний захист
Стилус
Запис відео
Стабілізація
Показати ще 10 товарів
Смартфони Poco – це функціональні пристрої з хорошими камерами у доступному ціновому сегменті. Всі моделі працюють на 8-ядерних процесорах та оснащені обсягом оперативної пам'яті у трьох варіантах: 4, 6 та 8 Гб. розмір постійної пам'яті від 64 до 256 Гб. Камери представлені варіантами з двома або чотирма модулями.
Телефони Поко підходять для ігор, перегляду фільмів, створення фото та відеоконтенту. Екран підтримує частоту 120 Гц, тому відео та графіка відображається плавно, що особливо важливо у мобільному геймінгу. Персональна інформація захищена сканером відбитка пальця та Face ID.
Впізнаваний дизайн, яскраві екрани, хороші камери й продуктивні процесори – телефони Poco демонструють високу якість в середньому ціновому сегменті. Це зручні девайси для повсякденного життя в усіх його проявах, від роботи до розваг.
Перед покупкою телефону продумайте пріоритетні для себе сценарії. Для одних користувачів це тільки спілкування, іншим потрібна можливість грати, із задоволенням слухати музику, фотографувати або знімати відео.
Ефектний дизайн – одна з головних особливостей цієї марки. Кожна лінійка Poco відрізняється своєю родзинкою в оформленні корпусу:
У всіх смартфонах Pocophone – безрамкові дисплеї. При покупці орієнтуйтеся на такі параметри:
Якщо для вас в пріоритеті можливості зйомки, орієнтуйтеся на такі особливості телефону:
Ціна на смартфони Poco багато в чому визначається продуктивністю процесора та обсягами пам'яті. У всіх моделях це потужні, ефективні 8-ядерні Snapdragon. Якщо плануєте активно грати, орієнтуйтеся на Snapdragon 860 або 870 та наявність системи охолодження Liquid Cool 1.0 Plus – разом вони дають максимум ефективності в іграх.
Що стосується графіки, у всіх девайсах використовуються фірмові відеопроцесори Adreno, які забезпечують відмінну плавність геймплею.
Від обсягу оперативної пам'яті залежить швидкість завантаження програм, карт, графіки. Якщо ви обираєте модель для спілкування 4 Гб буде цілком достатньо. А для активних користувачів рекомендуємо вибрати 6-8 Гб.
Для зберігання фото, інших файлів Сяомі пропонує обсяг ПЗУ 64, 128 або 256 Гб. У всіх моделях, крім F3, передбачений слот під флеш-карту MicroSD (TransFlash).
Щоб насолоджуватися улюбленими треками або подкастами, обирайте смартфони Поко зі стереодинаміками. Якщо плануєте підключати дротяні навушники – роз'єм 3,5 мм є у всіх телефонів, крім F3.
З операційною системою у бренду все просто – комфортний Android 10.0 або 11.0 і фірмова оболонка MIUI з мінімумом встановлених додатків. Зверніть увагу на необхідні кожен день бездротові інтерфейси і навігацію: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo.
Покофони демонструють стабільну роботу протягом дня. Важливі такі параметри батареї смартфона:
Сканери обличчя та відбитків пальців в Покофонах спрацьовують стабільно, швидко, без затримок. Залишається тільки обрати комфортний для себе спосіб захисту, а також розташування сканера пальців – під екраном або в кнопці.
Смартфони Poco (Поко) | Ціна |
✔️ Poco M5s 8/256GB (Grey) | 7 999 ₴ |
✔️ POCO X5 Pro 5G 6/128GB (Yellow) | 10 999 ₴ |
✔️ POCO X5 Pro 5G 6/128GB (Black) | 10 999 ₴ |
✔️ POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Black) | 12 999 ₴ |
✔️ POCO X5 Pro 5G 8/256GB (Yellow) | 12 999 ₴ |
POCO F5 Pro 12/512GB (Black)
21 999 ₴
Заволока Игорь Викторович
Досвід використання: Купив телефон 4 дні назад. Я можу сказати що він повністю виправдовує себе, і якщо ви думаєте коштує його брати чи ні за такі гроші, ( для ігор бо я брав для них ) то беріть без роздумів, іншого за такі гроші ви не знайдете .Із плюсів, супер удобно лежить в руках під час ігор, супер висока потужність процесора, дає змогу грати у все що хочеш, окрім геншина, в геншині він через пів години гріється до 41 градусу і фпс падає до 48-50 . Всі інші ігри - немає проблем. Потужний акумулятор, довго тримає. Бездротова зарядка в телефоні це топ! але є нюанс, походу виробники через цю функцію вирішили зробити звичайну зарядку не на 120, (як у того ж минулорічного поко f4 gt) а всього на 67, в ітогі маємо телефон який заряджається годину якщо його не чіпати, і години півтори - 2 якщо користуватись ним під час зарядки. Датчик приближення працює чудово, сканер відбитку пальців 8/10 камера не погана, для повсякденних фото те що треба, але це далеко не флагманська камера тож за крутий проц чимсь треба платити 7/10) Вібромоторчик відверто поганий, раніше мав Realmi 9 pro + 5g, так от там вібромотор просто топ, як у флагманів, дуже приємний. І заряджається він за 35 - 40 хвилин до 100%, сканер відбитку пальців у них +- однаковий, він досить не поганий, але якщо він не краще ніж у мого старого реалмі, то 8 із 10 цілком норм. Екран топ. Звук відверто, на динаміках теж економили, мій старий реалмі грає майже так само як і поко, різниця в тому що у Poco ледь трохи краще чистота звуку, гучність у них однакова. В загалом я дуже задоволений покупкою. Головний мінус телефона, довга зарядка, головний плюс, супер потужне залізо, і як наслідок продуктивність.
Плюси: Продуктивність 10/10. Енергоємкість 9/10. Ціна - якість 10/10. Зручно, приємно тримати в руці, особливо під час ігор, дуже зручно. Бездротова зарядка. (не йде в комплекті)
Мінуси: Головний мінус довга зарядка до 100% 6/10. Камера все ж таки мінус, а не плюс, але більшості її буде більше ніж достатньо 8/10. Динаміки 7/10 ( реально розчарували бо я не очікував що мій старий телефон буде майже на рівні з цим, по звуку) Реклама поко))) ну її можна вимкнути, але це трохи лишнього часу) мікро мінус. Ну і чисто суб'єктивно моє враження, після Вібромоторчика від Realme 9 pro +, тут він прямо ну зовсім поганий і не має такого приємного відчуття коли ти тицяєш по екрану)
Докладніше