Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний

Код:681692
Є в наявності
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний фото
Моно вигоду від Mono?
Кредит 0,01% до 25 платежів
cashback iconКешбек 5 ₴
559
Доставка у

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Призначення пристрою

5-портовий гігабітний настільний комутатор представляє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість вашого мережевого сервера і швидкість з'єднання з магістральним комутатором. Більше того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 80% * споживаної електроенергії, тому TL-SG1005D являє собою екологічно безпечний пристрій для вашої офісної мережі.

 

Особливості

  • 5 гігабітних портів з автоузгодженням та роз'ємом RJ45, підтримка авто-MDI/MDIX
  • Застосування технології Green Ethernet дозволяє заощадити до 85% споживаної електроенергії
  • Контроль потоку IEEE 802.3x забезпечує надійність передачі даних
  • Пластиковий корпус для настільного або настінного розміщення
  • Підтримка технології Plug and Play, додаткове налаштування не потрібне
 

Турбота про довколишнє середовище

5-портовий гігабітний комутатор нового покоління TL-SG1005D підтримує новітні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі зі значно меншими енерговитратами. Пристрій автоматично вибирає режим живлення в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і обмежити кількість викидів вуглецю під час її вироблення.

 

Відключення непрацюючих портів

Під час виключення комп'ютера або мережевого устаткування відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати значну кількість електрики. Комутатор TL-SG1005D може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порті і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах, що в результаті дозволяє економити до 85% споживаної електроенергії.

 

Вибір режиму живлення в залежності від довжини кабелю

Короткий кабель споживає менше електрики через менші втрати під час передачі, але на більшості комутаторів це не береться до уваги - вони подають однакове живлення незалежно від довжини кабелю - 10 або 50 метрів. На відміну від звичайних комутаторів з подачею однакового живлення на всі порти, комутатор TL-SG1005D визначає довжину підключеного кабелю Ethernet і вибирає відповідний оптимальний режим.

 

Гігабітний комутатор

Модель TL-SG1005D оснащена 5 портами 10/100/1000 Мбіт/с, що значним чином збільшує пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший час. Тому користувачі в будинку, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії тепер можуть швидше передавати великі файли, чутливі до пропускної спроможності каналу.

 

Простота у використанні

Функції автоузгодження гігабітного комутатора полегшують установку пристрою. Додаткове налаштування не потрібне. Функція авто-MDI/MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт/с) і налаштовує сумісність та оптимальний режим роботи.

* Максимальне значення економії електроенергії в порівнянні зі звичайним комутатором TP-LINK; дійсна величина залежить від умов експлуатації пристрою.

Характеристики

Основні характеристики

Тип

Некерований

Форм-фактор
Корпус
Джерело живлення

100-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Додаткова інформація

Спосіб передачі: Зберігання та передача (Store and Forward); Green Technology, економія до 85% споживаної електроенергії; Управління потоком 802.3X, Back Pressure; Функція Auto-Uplink кожному порту; Сертифікація: FCC, CE, RoHs; Системні вимоги: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ або Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® чи Linux; Робоча температура: 0℃~40℃; Температура зберігання: -40℃~70℃; Вологість повітря під час експлуатації: 10%~90%, без утворення конденсату; Вологість повітря при зберіганні: 5% ~ 90%, без утворення конденсату

Інтерфейс

Тип портів
Кількість портів

Фізичні характеристики

Колір

Чорний

Габарити

140 х 88 х 23 мм

Комплектація

Комутатор; Адаптер живлення; Посібник по швидкому налаштуванню

Найпопулярніші запити в категорії Комутатор TP-Link TL-SG1005D мережевий 5-портовий гігабітний