Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Комутатор TP-Link TL-SG105 мережевий 5-портовий гiгабiтний

Код:681695
Немає в наявності
Комутатор TP-Link TL-SG105 мережевий 5-портовий гiгабiтний фото
Комутатор TP-Link TL-SG105 мережевий 5-портовий гiгабiтний фото
Комутатор TP-Link TL-SG105 мережевий 5-портовий гiгабiтний фото
cashback iconКешбек 6 ₴
699

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Призначення пристрою

5-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний комутатор TL-SG105 являє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість вашого мережевого сервера і магістральних з'єднань, використовуючи компактний гігабітний комутатор прямо на вашому робочому столі. Більше того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 65% споживаної електроенергії, тому TL-SG105 являє собою екологічно безпечний пристрій для вашої домашньої або офісної мережі.

 

Особливості

  • 5 портів 10/100/1000 Мбіт/с з автоузгодженням (роз'єм RJ45), підтримка авто-MDI/МDIX
  • Контроль потоку IEEE 802.3x забезпечує надійність передачі даних
  • Сталевий корпус для настільного або настінного розміщення
  • Підтримка функції приоритезации даних (IEEE802.1P) і функції відстеження мережевого трафіку (IGMP snooping)
  • Підтримка технології Plug and Play, додаткове налаштування не потрібне
 

Гігабітний комутатор

Модель TL-SG105 оснащена 5 портами 10/100/1000 Мбіт/с, що значно збільшує пропускну спроможність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший термін. Тому користувачі в будинку, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії тепер можуть швидше передавати великі файли, вимогливі до пропускної спроможності каналу, включно з графікою, CGI-, CAD- та мультимедіа-файлами.

 

Турбота про навколишнє середовище

Під час створення 5-портового гігабитного комутатора TL-SG105 використовувалися новітні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі при менших енерговитратах. Пристрій автоматично вибирає режим живлення в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю під час її вироблення.

  • Відключення непрацюючих портів. Під час виключення комп'ютера або мережевого устаткування відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати багато електроенергії. Комутатор TL-SG105 може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порті і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах.
  • Вибір режиму живленяя в залежності від довжини кабелю. Короткий кабель споживає менше електрики зважаючи на менші втрати при передачі; але на більшості комутаторів це не береться до уваги - вони подають однакове живлення незалежно від довжини кабелю.
 

Простий у використанні

Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Додаткове налаштування не потрібне. Функція авто-MDI/MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт/с) і робить налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.

  *Максимальне енергозбереження в порівнянні із звичайним комутатором компанії TP-LINK. Реальне енергозбереження залежить від умов використання.

Характеристики

Основні характеристики

Тип

Некерований

Форм-фактор
Корпус
Джерело живлення

100-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Максимальне енергоспоживання

3,2 Вт

Додаткова інформація

Швидкість передачі пакетів: 7,4 мільйонів пакетів за секунду; Таблиця МАС-адрес: 2000 записів; Буфер пам'яті пакетів: 1 МБ; Кадри Jumbo: 16 КБ; Green Technology, економія до 65% споживаної електроенергії; Управління потоком 802.3X; Підтримка функції пріоритезації даних (IEEE802.1P); функція відстеження мережевого трафіку; Метод передачі: Зберігання та передача (Store and Forward); Сертифікація: CE, FCC, RoHS; Робоча температура: 0℃-40℃:; Температура зберігання: -40℃-70℃; Відносна вологість повітря при експлуатації: 10%-90%, без утворення конденсату; Відносна вологість повітря при зберіганні: 5%-90%, без утворення конденсату

Інтерфейс

Тип портів
Кількість портів

Фізичні характеристики

Колір

Срібний

Габарити

100 x 98 x 25 мм

Комплектація

Комутатор; Адаптер живлення; Посібник по швидкому налаштуванню

Найпопулярніші запити в категорії Комутатор TP-Link TL-SG105 мережевий 5-портовий гiгабiтний