Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Комутатор TP-Link TL-SG108 мережевий 8-портовий гiгабiтний

Код:681698
Немає в наявності
Комутатор TP-Link TL-SG108 мережевий 8-портовий гiгабiтний фото
Комутатор TP-Link TL-SG108 мережевий 8-портовий гiгабiтний фото
Комутатор TP-Link TL-SG108 мережевий 8-портовий гiгабiтний фото
cashback iconКешбек 11 ₴
1 149

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Призначення пристрою

8-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний комутатор TL-SG108 являє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість вашого мережевого сервера і магістральних з'єднань, використовуючи компактний гігабітний комутатор на вашому робочому столі. Більше того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 72% споживаної електроенергії, тому TL-SG108 являє собою екологічно безпечний пристрій для вашої домашньої або офісної мережі.

 

Особливості

  • 8 портів 10/100 Мбіт/с з автоузгодженням (роз'єми RJ45), підтримка авто-MDI/MDIX
  • Контроль потоку IEEE 802.3x забезпечує надійність передачі даних
  • Сталевий корпус для настільного або настінного розміщення
  • Підтримка функції пріоритезації даних (IEEE 802.1p)
  • Підтримка технології Plug and Play, додаткове налаштування не потрібне
 

Гігабітний комутатор

Модель TL-SG108 оснащена 8 портами 10/100/1000 Мбіт/с, що значно збільшує пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший час. Тому користувачі в будинку, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії зможуть швидше передавати великі файли, вимогливі до пропускної спроможності каналу, включно з графіками, CGI-, CAD- і мультимедіа-файлами.

 

Тубота про навколишнє середовище

Тепер під час переходу на гігабитну мережу ви можете проявити турботу про навколишнє середовище. Під час створення 8-портового гігабітного комутатора TL-SG108 використовувалися новітні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі при менших енерговитратах. Пристрій автоматично вибирає режим живлення в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю під час її вироблення.

  • Відключення непрацюючих портів. Під час виключення комп'ютера або мережевого устаткування, відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати багато електроенергії. Комутатор TL-SG108 може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порті і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах.
  • Вибір режиму живлення в залежності від довжини кабелю. Короткий кабель споживає менше електрики зважаючи на менші втрати під час передачі; але на більшості комутаторів це не береться до уваги - вони подають однакове живлення незалежно від довжини кабелю.
 

Простий у використанні

Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Додаткове налаштування не потрібне. Функція авто-MDI/MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 100 Мбіт/с) і виконує налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.

Характеристики

Основні характеристики

Тип

Некерований

Форм-фактор
Корпус
Джерело живлення

100-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Максимальне енергоспоживання

2,77 Вт

Додаткова інформація

Стандарти та протоколи: IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab/ 802.3x / 802.1p; Зовнішній блок живлення Зовнішній адаптер живлення (Вихідний струм: 9В пост. струму/0.6A); Розмір буфера: 1,5 МБ; Максимальне тепловиділення: 11.29 БТЕ/год; Швидкість передачі пакетів: 11,9 Mpps; Таблиця МАС-адрес: 4000 записів; Буфер пам'яті пакетів: 15 МБ; Кадри Jumbo: 16 КБ

Інтерфейс

Тип портів
Кількість портів

Фізичні характеристики

Колір

Срібний

Габарити

158 x 101 x 25 мм

Комплектація

Комутатор; Адаптер живлення; Посібник по швидкому налаштуванню

Найпопулярніші запити в категорії Комутатор TP-Link TL-SG108 мережевий 8-портовий гiгабiтний