odesadnipro
Citrus Logo Image

Морозильні камери No Frost

Сортування

за популярністю

Фільтр

No Frost

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Загальний об'єм


Спосіб установки


Клас енергоспоживання


Рівень шуму


Система охолодження морозильної камери


Потужність заморожування

Морозилки, суміщені з холодильником, мають обмежені розміри. Тому, якщо ви любите в сезон заготовлювати продукти харчування про запас, варто купити морозильну камеру сухої заморозки.

Чим цікава така система охолодження? Внутрішні стінки більш ранніх моделей швидко покривалися сніговим шаром. Їх доводилося розморожувати кожні два-три місяці. Морозильна камера Ноу Фрост не обростає льодом та інеєм. Це забезпечує легкий догляд за внутрішньою частиною техніки, більш тривале зберігання харчових запасів.

Як працює технологія

Щоби стінки морозильної камери із системою No Frost не обмерзали, конденсат, що з'являється внаслідок перепаду температур, усувається вентилятором. Краплі здуваються потужними потоками холодного повітря і осідають на розташованих за задньою стінкою приладу трубочках із холодоагентом. Випаровування вологи відбувається під впливом ТЕНа.

Чи означає це, що морозилку не треба чистити? Ні. Морозильна камера No Frost потребує лише профілактичного миття. Проводити ручне розморожування достатньо раз на рік, коли набір продуктів у них мінімальний.

На відміну від звичайних пристроїв, метою такого розморожування є не усунення льоду. Відключивши прилад від розетки, треба ретельно усунути з внутрішньої чаші морозильної камери No Frost крихти, плями.

Типи техніки із сухим заморожуванням

У продажу представлено техніку для заморозки та зберігання двох типів. В інтернет-магазині «Цитрус» можна купити морозильну камеру з функцією Ноу Фрост або скриню. Перші різновиди зовнішнім виглядом нагадують звичайні холодильники. Продукти в них зберігаються на полицях з оргскла, у висувних ящиках. Тут можна окремо розташувати м'ясо, рибу, фрукти, овочі.

Другі зовнішнім виглядом нагадують важку скриню. Для їх встановлення потрібно більше простору на підлозі. Це – ідеальний варіант для заморозки продуктів великого розміру. Відчинивши відкидні дверцята, ви не знайдете ящиків і полиць. У деяких моделях є металеві обмежувачі, завдяки яким можна розсортувати їжу на категорії. Для дрібних упаковок виробники передбачили один-два кошики.

Який матеріал застосовується для створення корпусу

Використовуючи як матеріал корпусу ударостійкий пластик, виробники домоглися зменшення маси приладів. АБС-пластик стійкий до холодоагентів, має високі механічні властивості. Внутрішня частина техніки виготовляється зі сталевих листів методом зварювання або штампування.

Споживання енергії

На кожному пристрої є наклейка, де вказано клас енергозбереження. Сучасна морозильна камера із системою No Frost зазвичай маркується літерою А. Часто з одним або кількома плюсами. Тобто, має низьке енергоспоживання.

Споживання електричної енергії впливає на вартість техніки. Що більше плюсів поруч із буквою маркування, то вища економічність приладу. Це означає, що в процесі експлуатації різниця в ціні швидко окупається.

Особливості заморожування

Виділяють дві категорії потужності заморозки:

  • Стандартна. Процес відбувається впродовж 12-24 годин у температурному режимі -18--24 °C. Підходить для курки, м'яса, риби та подібних продуктів.

  • Шокова. За температури близько -30 °C всього за 15-90 хвилин можна заморозити фрукти, овочі, напівфабрикати, готові страви. Такий температурний режим перешкоджає утворенню кристалів льоду великого розміру. У продуктах максимально зберігаються вітаміни, поживні речовини, природна текстура.

Потужність заморозки показує, який об'єм їжі морозильна камера сухої заморозки здатна обробити за добу. Згідно з габаритами й технічними характеристиками пристроїв, потужності може вистачати на 10-26 кг їжі.

Загальні розміри та об'єм

Габарити морозилки – критерій, від якого залежить зручність використання: транспортування, організації простору на кухні. Місткість впливає на те, яку кількість продуктів ви зможете заморозити. Зовнішні розміри морозильної камери Ноу Фрост впливають на внутрішній об'єм. Частково простір займають теплоізоляція, полиці, перегородки.

Моделі з вертикальним завантаженням мають ширину 55 або 70 см. Їхня глибина, як правило, становить 60 см. За висотою вони діляться на групи:

  • до 85 см – маленьке відділення з трьома відсіками, оснащеними шухлядками або полицями з відкидними кришками;

  • до одного метра – більш габаритний прилад із полицею і трьома шухлядами;

  • приблизно 120-150 см – всередині розташовані 6 незалежних відділень;

  • до 170 см – із сімома полицями або шухлядами, що дають змогу сортувати продукти;

  • до 180 см – має 8 відділень для зберігання.

Купити морозильну камеру Ноу Фрост вертикального завантаження в Києві можна з корисним об'ємом пристрою від 100 до 400 літрів. Заповнювати її продуктами повністю виробники не рекомендують. Щоби прилад працював без збоїв, необхідно в кожному відділенні залишати трохи місця для повітрообміну.

Горизонтальні морозилки мають незмінну висоту – 85. Ширина й довжина можуть бути різними. Корисний об'єм скринь становить 100-500 літрів.

Рівень шуму

Крім компресора, у моделях ноу фрост шумить і вентилятор. Тому вони видають гучніший звук, ніж аналоги. Рівень шуму таких приладів становить від 44 до 47 дБ.

Додаткові функції техніки

Основна функція морозильної камери сухої заморозки – створення і збереження оптимальних температурних показників для зберігання продуктів. Додаткові параметри можуть бути такими:

  • Автозбереження холоду – потрібна опція в будинках, де часто трапляються перебої з подачею електроенергії. Вона дає змогу зберігати холод на рівні -10 градусів упродовж двох діб.

  •  Блокування від дітей – можливість заблокувати прилад так, що навіть найкмітливіший малюк не придумає, як повернути налаштування назад.

  • Світлодіодне підсвічування – забезпечує оптимальне освітлення без спотворення кольору предметів.

Купити морозильну камеру сухого заморожування можна також з опцією генератора льоду, антибактеріальним покриттям, системою акуратного зачинення дверей, телескопічними напрямними для зручного розташування боксів.

Вигідні покупки в магазині Цитрус

Купити морозильну камеру сухої заморозки в Україні вигідно в інтернет-магазині «Цитрус». У каталозі представлені вертикальні та горизонтальні пристрої з різним функціоналом і продуктивністю.

Оплатити замовлення можна післяплатою або карткою. Після кожної покупки буде нараховано кешбек, який можна використовувати для оплати нових замовлень. Ті, кому не до снаги одразу оплатити всю вартість товару, можуть оформити кредит або розстрочку прямо на сайті.

Доставку товару в Україні здійснює перевізник «Нова Пошта». Жителям великих міст доступні самовивіз і доставка кур'єром.

Популярні відгуки

Product Image

Морозильна камера Beko RFNE200E20W

15 999

Comment User Avatar

Чапленко Ірина

Досвід використання:Морозильная камера подошла всеми своими характеристиками, удобная, просторная, ничего не примерзает, качественная сборка и 3 года гарантии также о многом говорят.

Плюси:Супер

Мінуси:Не обнаружил

Докладніше

Ціни на Морозильні камери No Frost

Морозильні камери No FrostЦіна
Морозильна камера Beko RFNM200E20W15 999 грн
Морозильна камера Beko RFNM200E20S16 399 грн
Морозильна камера Beko RFNE270K21W16 999 грн
Морозильна камера Ardesto URM-N227E17216 999 грн
Морозильна камера Gorenje FN617EES519 999 грн

Найпопулярніші запити в категорії Морозильні камери No Frost

Питання, які часто задають про Морозильні камери No Frost

💸Скільки коштують Морозильні камери?

Вартість товарів в категорії Морозильні камери в інтернет-магазині Цитрус

🛒Які Морозильні камери краще купити в 2024 році?

Найкращі Морозильні камери в 2024 році на думку інтернет-магазину Цитрус

📢Які Морозильні камери найдешевші?

🔥Які Морозильні камери найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?