Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G

Код:684798
Немає в наявності
Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G фото
cashback iconКешбек 152 ₴
15 257

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Чотирьохядерний NAS 1,7 ГГц з 2,5 Гбіт/с та багатофункціональними додатками для дому та офісу

Створений на базі Annapurna Labs Alpine AL-314, чотирьохядерний процесор 1,7 ГГц, 2 ГБ оперативної пам'яті DDR3L, один порт LAN 1GbE та один порт LAN 2,5GbE. Сховище оснащене портом RJ45 2,5GbE, що у 2,5 рази перевищує швидкість звичайного Gigabit Ethernet, забезпечуючи більш плавне відтворення мультимедіа та повсякденне використання. TS-231P3 забезпечує безпеку даних, підтримуючи 256-бітове шифрування AES та різні варіанти локального/віддаленого/хмарного резервного копіювання, включаючи захист миттєвих знімків, який дозволяє повертати файли і дані у раніше записані стани, якщо вони були випадково видалені, змінені або порушені шкідливим ПЗ.

З'єднання 2.5GbE для більш плавного повсякденного використання та відтворення мультимедіа.

HBS виконує резервне копіювання та синхронізує дані NAS з віддаленими серверами або хмарним сховищем, в той час як QuDedup дедуплікує дані в джерелі для оптимізації пропускної здатності та використання сховища.

Знімки повністю фіксують стан системи і дані. Якщо файли були випадково видалені або змінені, їх можна швидко відновити до раніше записаних станів.

Підтримує контейнери LXC і Docker® для швидкого розгортання сервісів додатків на різних платформах.

File Station централізує NAS та хмарні файли для легкого доступу. Файли також можна легко зашифрувати для захисту конфіденційних даних.

Збільште місткість сховища TS-231P3, під'єднавши корпуси сховищ серій TR і TL

Створіть швидшу домашню мережу з QNAP

TS-231P3 має порт 1GbE та порт 2,5GbE для забезпечення більш плавної взаємодії з NAS і відтворення мультимедіа. Додаткові варіанти підключення до мережі від QNAP включають адаптери USB 3.2 Gen 1 - 5GbE (підтримує N-BASET/Multi-Gig), карти QXG 5GbE PCIe та комутатори QNAP QSW 10GbE. Всі ці можливості дозволяють користувачам зробити революцію у своїй домашній мережі за доступною ціною. TS-231P3 оснащене трьома портами USB 3.2 Gen 1, які забезпечують виняткову продуктивність у багатозадачному режимі.

Просте та безпечне керування файлами

File Station дозволяє безпосередньо керувати файлами, що зберігаються на TS-231P3 і в хмарі. Користувачі можуть легко завантажувати файли зі свого ПК, перетягувати файли між папками, перейменовувати/видаляти файли і налаштовувати права доступу до файлів/папок для запобігання несанкціонованому доступу. Користувачі також можуть використовувати Microsoft Office Online для безпосереднього перегляду/редагування документів Microsoft Office, що зберігаються на TS-231P3. Конфіденційні дані також можуть бути зашифровані для підвищення безпеки.

Багатоточкове резервне копіювання, доступ та синхронізація файлів

TS-231P3 підтримує протоколи обміну файлами (включаючи SMB/CIFS, AFP та NFS) для пристроїв Windows®, Mac® та Linux®/UNIX®. У поєднанні з Qsync (утиліта, яка перетворює NAS QNAP на безпечний центр обробки даних великого об'єму для синхронізації файлів) будь-який файл, завантажений в TS-231P3, стає доступним для всіх пов'язаних пристроїв (таких як комп'ютери, ноутбуки та мобільні пристрої). Hybrid Backup Sync допомагає створювати резервні копії/синхронізацію даних на TS-231P3 з іншим QNAP NAS, віддаленим сервером або хмарним сховищем для аварійного відновлення. Крім того, технологія QuDedup значно підвищує ефективність резервного копіювання декількох версій у цільове сховище, оптимізуючи використання сховища. Ви можете встановити QuDedup Extract Tool на свій комп'ютер і відновити дедупліковані файли до їх нормального стану.

Захистіть важливі дані за допомогою знімків

Миттєві знімки допомагають захистити дані, повністю записуючи стан системи NAS та метадані. За допомогою миттєвих знімків користувачі можуть швидко відновлювати файли до раніше записаних станів, якщо файли були випадково видалені або змінені, або якщо система була скомпрометована шкідливим ПЗ. Знімки QNAP засновані на блоках і записують тільки змінені дані. Це не лише заощаджує місце для зберігання, а і скорочує час, необхідний для резервного копіювання та відновлення даних.

Повний контроль над станом системи NAS та безпекою даних

Центр сповіщень об'єднує всі системні події і попередження QTS, надаючи єдиний додаток для оповіщень. Радник з безпеки рекомендує дії та налаштування для підвищення безпеки TS-231P3.

Будьте завжди в курсі

Центр оповіщень пропонує рішення для одного додатка для системних подій QTS та сповіщень про попередження. Це позбавляє від потреби налаштовувати різні параметри додатка й допомагає користувачам спростити процеси керування та заощадити час.

Портал безпеки NAS

Радник з безпеки перевіряє наявність слабких місць і пропонує користувачам рекомендації щодо захисту їх TS-231P3. Він також об'єднує антивірусне програмне забезпечення для забезпечення комплексного захисту даних.

Комплексне рішення для відеоспостереження та цілодобової безпеки

Surveillance Station має зручний інтерфейс і підтримує понад 3000 IP-камер. Завдяки розширюваній системі ліцензування каналів IP-камер користувачі можуть створити комплексну систему спостереження для моніторингу у реальному часі, запису та відтворення медіафайлів. Користувачі з обмеженим бюджетом також можуть заощадити на камерах, використовуючи веб-камери USB для запису. Канали відеоспостереження можна відстежувати у будь-який час за допомогою додатка Vmobile на мобільних пристроях.

Розширте функціональність NAS за допомогою контейнерів і додатків

Container Station об'єднує технології віртуалізації LXC та Docker®, дозволяючи користувачам розміщувати і керувати контейнерними додатками безпосередньо на TS-231P3. Завдяки безлічі популярних і повністю налаштованих додатків, доступних з вбудованого Docker Hub® (В тому числі для автоматизації та мультимедіа), TS-231P3 надає користувачам широкий спектр потенційних функцій і можливостей додатків. Сховище також має додатки для резервного копіювання/синхронізації, керування контентом, зв'язку, завантаження та розваг. Кожен додаток можна встановити з Центру додатків QTS одним кліком миші.

Збільште вашу продуктивність

Операційна система QTS надає рішення для спрощення резервного копіювання файлів, керування, пошуку та багато чого іншого.

QmailAgent

Централізоване керування та перемикання між різними обліковими записами електронної пошти, резервне копіювання електронної пошти на TS-231P3 та забезпечення безпеки електронної пошти та особистої конфіденційності.

Notes Station 3

Notes Station 3 забезпечує переваги спільного ведення нотаток з підвищеною продуктивністю для підвищення ефективності вашої робочої групи.

Розумне подання

Qfiling автоматизує організацію файлів. Файли автоматично архівуються у папки відповідно до ваших налаштувань.

Повнотекстовий пошук

Qsirch швидко знаходить зображення, музику, відео, документи, електронні листи та інші файли.

Просте керування фотографіями з автоматичною категоризацією фотографій AI з підтримкою QuMagie

QuMagie пропонує вам абсолютно новий досвід керування фотографіями. Завдяки інтеграції алгоритму глибокого навчання AI QuMagie забезпечує розпізнавання облич, ідентифікацію об'єктів та географічні теги фотографій на вашому NAS. Схожі фотографії групуються в альбомах AI (наприклад Люди, Речі та Місця). Інші корисні функції включають вбудовану прокрутку шкали часу, налаштовувані обкладинки папок та потужний інструмент пошуку, який надає вам ідеальне рішення для керування фотографіями та обміну ними.

Гнучке та економічне розширення сховища

QNAP пропонує прості рішення для збільшення ємності зберігання. Ось кілька способів розширення сховища TS-231P3 відповідно до зростання обсягу даних:

Збільшення ємності RAID

Можливість гарячої заміни дисків меншої ємності на диски більшої ємності для розширення TS-231P3.

Приєднайте корпус розширення

Підключіть два модулі розширення RAID (TR-004 або TR-002) або два USB 3.2 Gen 2 JBOD (TL-D800C) і використовуйте QTS Storage & Snapshots Manager для керування розширенням ємності NAS.

Перехід на новий NAS

Встановіть жорсткі диски NAS у більше мережеве сховище QNAP і збережіть всі існуючі дані та конфігурації.

Характеристики

Основні характеристики

Тип

Мережеве сховище

Процесор

Annapurna Labs Alpine AL314

Тактова частота процесору

1,7 ГГц

Тип встановленої оперативної пам'яті

SO-DIMM DDR3

Системна пам'ять

2 ГБ

Flash-пам'ять

512 МБ

Інтерфейси і порти

Інтерфейси
Порти

2 х RJ-45

3 x USB 3.2 Gen1

Зберігання даних

Кількість слотів під накопичувачі
Кількість встановлених накопичувачів

Не встановлені

Форм-фактор HDD
Максимальна ємність

32 ТБ

Файлова система

exFAT

EXT3

HFS+

FAT32

NTFS

EXT4

Додаткові характеристики

Підтримка RAID
Управління

WEB-інтерфейс

Програмні функції

Сканування на збійні блоки

Гаряча заміна дисків

Підтримка Bitmap

Підтримка S.M.A.R.T.

Підтримка операційних систем

Apple Mac OS 10.7 і вище

Microsoft Windows 7, 8, 10

Linux та UNIX

Фізичні характеристики

Колір

Білий

Матеріал корпусу

Пластик

Метал

Габарити

16,9 x 10,2 x 21,9 см

Вага

1,46 кг

Комплектація

Сховище; Інструкція; Адаптер живлення; Шнур живлення; Ethernet-кабель - 2 шт; Кріпильні гвинти

Найпопулярніші запити в категорії Мережеве сховище QNAP TS-231P3-2G