Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Мережеве сховище QNAP TS-431K

Код:684799
Є в наявності
Мережеве сховище QNAP TS-431K фото
Мережеве сховище QNAP TS-431K фото
Мережеве сховище QNAP TS-431K фото
Мережеве сховище QNAP TS-431K фото
Мережеве сховище QNAP TS-431K фото
Кредит 0,01% до 25 платежів
cashback iconКешбек 155 ₴
15 500
Доставка у

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Гнучке рішення

TS-431K обладнане чотириядерним процесором із тактовою частотою 1,7 ГГц і має 4 відсіки для жорстких дисків для безпечного зберігання важливих файлів і даних, а також дає змогу легко обмінюватися файлами з родиною та друзями. TS-431K вирізняється компактним білим мінімалістським дизайном, тому він легко впишеться в будь-який інтер'єр і займає обмаль місця. TS-431K постачають із запірними лотками для дисків, що запобігає випадковому витяганню або випаданню дисків, що призводить до втрати даних. TS-431K забезпечує комплексне локальне, віддалене та хмарне резервне копіювання, а також технологію безпечних моментальних знімків, що допомагає створити надійний план резервного копіювання та аварійного відновлення. У разі збою системи або випадкового видалення файлу ви можете швидко відновити систему до нормального стану.

File Station забезпечує централізоване керування файлами на NAS, під'єднаних пристроях і під'єднаних хмарах, спрощуючи керування даними та заощаджуючи час.

HBS (Hybrid Backup Sync) може створювати резервні копії та синхронізувати ваші дані з іншими NAS, серверами та хмарним сховищем для комплексного резервного копіювання та аварійного відновлення.

Знімки повністю записують стан системи та дані, даючи змогу захистити файли та дані від випадкового видалення та атак шкідливих програм.

Багаті мультимедійні застосунки та широкий спектр методів потокового передавання, що дарують більше задоволення від мультимедіа.

Під'єднуйтеся до зовнішніх USB-пристроїв, як-от: кардридери, принтери або джерела безперебійного живлення, через порт USB 3.2 Gen 1 для розширення можливостей застосування.

Сервіс myQNAPcloud дає змогу легко діставати доступ до файлів NAS, керувати ними та ділитися ними через інтернет.

Чотириядерний ЦП підвищує продуктивність

TS-431K обладнано чотириядерним процесором із тактовою частотою 1,7 ГГц, який має більше ядер для підвищення продуктивності системи. Завдяки 1 ГБ оперативної пам'яті, двом портам Gigabit LAN і дискам SATA 6 Гбітів/с TS-431K забезпечує високу продуктивність, гарантуючи безпеку даних. TS-431K також має три порти USB 3.2 Gen 1, що дає змогу передавати великі мультимедійні файли між NAS і вашими пристроями. USB-порт на передній панелі підтримує копіювання одним дотиком, що робить його зручним для резервного копіювання даних із зовнішнього пристрою на NAS або навпаки одним клацанням миші.

Просте створення високошвидкісного мережевого середовища

QNAP USB 3.2 Gen 1 можна використовувати з адаптерами 5GbE (QNA-UC5G1T) з TS-431K або вашим комп'ютером. Під'єднавши NAS до ПК через адаптери 5GbE, ви можете встановити з'єднання з мережею 5GbE зі швидкістю передавання майже 300 МБ/с.

Підвищуйте продуктивність за допомогою застосунків QNAP

QNAP File Station забезпечує централізоване керування файлами, даючи змогу переглядати й керувати файлами на TS-431K і інших джерелах зберігання або зовнішніх пристроях, що дає змогу легко обмінюватися файлами з родиною та друзями через електронну пошту, у соціальних мережах або за посиланням. Ви також можете використовувати мобільний застосунок Qfile для доступу до файлів NAS з мобільного пристрою.

File Station

File Station дає вам змогу керувати файлами, що зберігаються на вашому QNAP NAS у хмарному просторі, з USB-пристрою читання карт і мобільних пристроїв. Ви можете легко дістати доступ до всіх своїх даних з однієї програми.

Qfile

Мобільний застосунок Qfile дає вам змогу діставати доступ до файлів NAS з мобільного пристрою в будь-який час і в будь-якому місці, одночасно завантажуючи та створюючи резервні копії файлів із телефона на NAS.

Захистіть дані від шкідливих програм за допомогою знімків

Знімки допомагають захистити ваші дані, повністю записуючи стан системи NAS і метадані. Якщо файл був випадково знищено або змінено, ви можете використовувати моментальні знімки з "Диспетчера сховища" та моментальних знімків або "File Station", щоб швидко відновити файли до раніше записаного стану. Знімки QNAP ґрунтуються на блоках і записують тільки змінені дані. Це не тільки заощаджує місце для зберігання, але й скорочує час, потрібний для резервного копіювання та відновлення даних. TS-431K підтримує до 16 знімків на том або LUN, а всього до 32 знімків.

Багатоточкове резервне копіювання, доступ і синхронізація файлів

HBS (Hybrid Backup Sync) об'єднує резервне копіювання, відновлення і синхронізацію даних, даючи змогу легко робити резервне копіювання або синхронізацію даних з іншим мережевим сховищем QNAP, віддаленим сервером або хмарним сховищем (наприклад, Dropbox або Google Drive) для створення надійного рішення аварійного відновлення. Qsync перетворює TS-431K у безпечний центр опрацювання даних великої місткості для синхронізації файлів. Будь-який файл, завантажений у TS-431K, буде доступний для всіх під'єднаних пристроїв, як-от: комп'ютери, ноутбуки та мобільні пристрої. Ви також можете синхронізувати загальні папки або створювати групові папки для покращення спільної роботи в групі.

Резервне копіювання файлів на комп'ютері Windows/Mac

QNAP NAS являє собою просте рішення для резервного копіювання/відновлення ноутбуків і настільних комп'ютерів. QNAP NetBak Replicator можна використовувати для резервного копіювання файлів на комп'ютерах Windows, включно з архівами електронної пошти Outlook. NAS також підтримує Time Machine на пристроях Mac, забезпечуючи просте, швидке та зручне резервне копіювання даних.

Характеристики

Основні характеристики

Тип

Мережеве сховище

Процесор

Annapurna Labs Alpine AL214

Тактова частота процесору

1,7 ГГц

Тип встановленої оперативної пам'яті

DDR3

Системна пам'ять

1 ГБ

Flash-пам'ять

512 МБ

Інтерфейси і порти

Інтерфейси
Порти

2 х RJ-45

3 x USB 3.2 Gen1

Зберігання даних

Кількість слотів під накопичувачі
Кількість встановлених накопичувачів

Не встановлені

Форм-фактор HDD
Максимальна ємність

64 ТБ

Файлова система

exFAT

EXT3

HFS+

FAT32

NTFS

EXT4

Додаткові характеристики

Підтримка RAID
Управління

WEB-інтерфейс

Програмні функції

Сканування на збійні блоки

Збільшення ємності дискового простору RAID-масиву

Функція відновлення RAID-масиву

Гаряча заміна дисків

Підтримка Bitmap

Підтримка S.M.A.R.T.

Підтримка операційних систем

Apple Mac OS 10.7 і вище

Microsoft Windows 7, 8, 10

Microsoft Windows Server 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016

Linux та UNIX

Фізичні характеристики

Колір

Білий

Матеріал корпусу

Пластик

Метал

Габарити

169 x 160 x 219 мм

Вага

2,0 кг

Комплектація

Мережевий накопичувач; Шнур живлення; Адаптер живлення; Гвинти; Посібник зі встановлення

Найпопулярніші запити в категорії Мережеве сховище QNAP TS-431K