за популярністю
Ціна
Бренд
Тип пристрою
Режими
Оснащення
Покриття підошви
Джерело живлення
Колір
Потужність
Показати ще 47 товарів
Мобільні, стаціонарні, великі, компактні, з відпарюванням або без, цілі прасувальні системи – сучасні девайси дуже різноманітні. Виробники пропонують моделі для різних завдань, щоб ваші речі завжди були в порядку.
Незалежно від призначення, купуючи праску потрібно врахувати ряд факторів. Перш за все, це особливості роботи з пристроєм – частота, тип тканин, можливості користувача. Особливу увагу варто приділити технічним параметрам.
Якість прасування безпосередньо залежить від матеріалу підошви. У кожного – свої переваги:
Така функція дозволяє прасувати речі максимально швидко і легко, навіть пересушені. Рекомендуємо звернути увагу на такі особливості:
У деяких моделях передбачений окремий парогенератор – модуль з нагрівачем і ємністю для води. З'єднується з праскою за допомогою шланга, тому обов'язково враховуйте довжину.
Додаткові знімні підошви комфортні для роботи з делікатними тканинами. Такі поверхні ідеально гладкі, не нагріваються вище певної температури, перешкоджають попаданню крапель.
Залежно від потужності прилади для прасування можна розділити на три категорії:
Чим вище потужність, тим вище рівень споживання електроенергії. Тому, обираючи високопотужну модель, зверніть увагу на енергозберігаючі режими.
Сучасні виробники пропонують дротові та бездротові моделі. При покупці версії з дротом, зверніть увагу на його довжину і надійність кріплення. Найбільш комфортним є кульове, де шнур обертається на 360°, а значить, не скручується.
Бездротові системи оснащені спеціальною підставкою, через яку відбувається нагрів. Вони забезпечують повну свободу рухів в процесі роботи.
Зручна ергономічна ручка – запорука комфорту в роботі з праскою. Вона може бути цілісною або складною, наприклад, в дорожніх моделях. Це дозволяє легко зберігати і транспортувати пристрій.
Заздалегідь продумайте, наскільки часто будете використовувати девайс. Чим він легше, тим маневреніше, а процес роботи – приємніше. Найбільш важкі моделі – з парогенератором.
Важлива опція для безпечної роботи – автоматичне відключення. Спеціальний датчик зчитує, чи рухається девайс і в якому становищі знаходиться. Якщо він нерухомий – подача струму відключається.
Велике значення має і захист від накипу. Накип накопичується в каналах подачі пари і з часом знижує ефективність, виводить пристрій з ладу. Щоб цього не сталося, обирайте моделі з функцією автоматичного очищення або фільтром. Фільтр може бути постійним або змінним.
Праски | Ціна |
✔️ Прасувальна система BRAUN IS 7262 GY | 11 999 ₴ |
✔️ Праска Philips GC4563/30 | 3 199 ₴ |
✔️ Праска Philips DST7510/80 | 4 199 ₴ |
✔️ Праска з подачею пари Philips GC1742/40 | 999 ₴ |
✔️ Праска Philips GC4556/20 | 2 949 ₴ |
Праска з парогенератором Tefal GV9620E0
9 999 ₴
Олександр Кобзаренко
Досвід використання:Із задоволенням користуюсь, потужний та зручний парогенератор, швидко готовий до роботи, густий та сильний пар, гладить та відпарює досить швидко та якісно, постійно у використанні в нашій сімї, Рекомендую!
Плюси:Потужність, вага
Мінуси:немає
Докладніше