odesadniprokharkivlviv
Citrus Logo Image

Зволожувачі повітря

Чисте повітря — чистий кайф! - категория
Чисте повітря — чистий кайф! - категория

Сортування

за популярністю

Фільтр

1
2

Занадто сухе повітря в будинку негативно впливає на самопочуття і здоров'я людей. Можуть розвинутися захворювання дихальних шляхів, з'являється алергія на пил, порушується сон, відчувається втома. Нестача вологи в повітрі виникає спекотним літом і взимку через гарячі батареї, електричні обігрівачі, камін. Розв’язати проблему допомагає зволожувач повітря — компактна кліматична техніка, яка буває виробничою, побутовою, підлоговою, навісною.

Основне завдання приладів — домогтися норми вологості в приміщеннях, що становить 50–60%. Влітку і взимку цей показник нерідко падає до 30%. Занадто сухе повітря спричиняє подразнення шкіри, слизових оболонок, робить волосся ламким.

Зволожувачі вирівнюють рівень вологості приміщення. Пристрої комплектуються баками для води об'ємом до 6 літрів і пристосуваннями для її випаровування або розпилення.

Якими бувають зволожувачі повітря?

Девайси за принципом роботи діляться на три основні типи.

  1. Традиційні зволожувачі повітря (бренди Philips, Xiaomi, Dyson, Nuvita) Оснащуються вбудованим вентилятором, міцним корпусом з АБС-пластику і ємністю, у яку наливається звичайна водопровідна вода. Вентилятори проганяють потік повітря через зволожений картридж. Атмосфера насичується молекулами води й очищається від пилу, дрібних фракцій бруду. Моделі створюють холодну пару, підходять для великих приміщень площею до 60 кв. м, можуть доповнюватися системами автоматичного вимкнення за низького рівня води. Щоб уникнути забруднення конструкції, у бак необхідно заливати тільки дистильовану або очищену воду.
  2. Ультразвукові компактні зволожувачі (бренди Deerma, Beurer, Levoit, Rowenta). Прилади мають овальну, прямокутну форму, мінімалістський строгий дизайн. Пристрої випромінюють ультразвук, який перетворює воду, залиту в бак, на пару. Він проходить через мембрану й потрапляє в повітря. Апарати економно витрачають електроенергію, безшумно працюють, можуть використовуватися в офісах, спальнях для дітей.
  3. Парові моделі (бренди Boneco, Stadler). Це девайси з високою енергоефективністю, здатні максимально швидко зволожувати будь-які приміщення. Це парогенератори з тенами, що виробляють гарячу або теплу пару, яка підвищує температуру навколишнього простору на 2–3 градуси. Такі зволожувачі повітря знищують віруси, бактерії навколо себе та оснащуються фільтрами для води.

Як вибирати зволожувачі повітря?

Щоби прилад був зручним і забезпечував комфорт у приміщеннях, під час його вибору треба враховувати такі характеристики:

  • Продуктивність. Вона визначається в мл/год і означає витрату води, яку випаровує пристрій за 60 хвилин. Показник продуктивності визначається за площею приміщення. Якщо зволожувач використовується в різних кімнатах, доцільно купувати модель із регулюванням інтенсивності випаровування.
  • Рівень шуму. Краще, якщо він не перевищуватиме 35 дБ. За такого параметра зволожувач для повітря тихо працює, не заважає спати вночі та майже не чути вдень. У традиційних зволожувачах він іноді досягає 40 дБ через вентилятори. У спальні такі моделі краще не використовувати.
  • Обсяг бака. Від нього і від інтенсивності випаровування залежить частота наповнення пристрою рідиною. Зволожувачі повітря з маленькими баками мають естетичний вигляд, у них необхідно часто додавати воду.
  • Спосіб управління. Бюджетні повітрозволожувачі налаштовуються з допомогою регуляторів і кнопок. У виробників є серії із сенсорами та дисплеями. А компанія Deerma випускає пристрої з голосовим і дистанційним керуванням через застосунок зі смартфона.
  • Додаткові функції. У лінійках є девайси з гігрометрами, гігростатами, що забезпечують контроль вологості в приміщеннях, датчиками руху, можливістю вибору нічного режиму. Серед ультразвукових моделей COOPER&HUNTER, ELECTROLUX, WetAir є прилади з іонізацією, LED-підсвічуванням, компанія Dyson випускає моделі з очисниками повітря. Часто прилади оснащуються резервуарами для ароматизації повітря. Вони можуть усувати неприємні запахи й підходять для ароматерапії.

У кімнату для дитини можна придбати повітрозволожувач з антибактеріальним ефектом, доповнений лампою, що випромінює ультрафіолет. Людям, схильним до алергії, підійдуть іонні електропристрої, що видаляють із повітря сторонні домішки.

Де купити якісний зволожувач повітря в Україні?

В інтернет-магазині Цитрус в Україні можна купити зволожувач повітря в Києві за вигідною ціною. У каталозі представлені традиційні, ультразвукові, парові моделі від відомих виробників. Прилад можна замовити онлайн із доставкою в будь-який регіон. Переваги покупки техніки в Цитрусі:

  • гарантія повернення та обміну товару;
  • зручна система оплати;
  • можливість придбання техніки в кредит і розстрочку.

У нас постійно діє бонусна програма «Плюшки», яка поширюється на клієнтів, що встановили додаток Цитруса. Із першої покупки вони отримують 100 купонів на бонусний рахунок. Потім для кожного клієнта формується список товарів зі знижками. Кешбек надходить на бонусний рахунок. Після замовлення на суму від 100000 грн він становить 4%.

Популярні відгуки

Product Image

Зволожувач - Очищувач повітря Dyson PH04 (Humidify+Cool)

36 190

Comment User Avatar

Купоносов Дмитрий Николаевич

Досвід використання:Круто виглядає, гарно працює. Але застосунок дайсон не працює для нашої країни. Це дуже великий мінус. Якщо є спосіб його інсталювати - буду вдячний техпідтримці за допомогу

Плюси:Гарно працює

Мінуси:Немає можливості інсталювати апку

Докладніше

Ціни на Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітряЦіна
Зволожувач повітря Lydsto Humidifier F200S1 199 грн
Зволожувач повітря Philips 2000 series HU2510/102 599 грн
Зволожувач повітря Deerma Humidifier 5L (White) DEM-F6001 099 грн
Безпаровий зволожувач повітря Lydsto Humidifier H52 699 грн
Зволожувач повітря Lydsto Humidifier F200799 грн

Найпопулярніші запити в категорії Зволожувачі повітря

Питання, які часто задають про Зволожувачі повітря

💸Скільки коштують Зволожувачі повітря?

🛒Які Зволожувачі повітря краще купити в 2024 році?

🔥Які Зволожувачі повітря найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?