Citrus Logo ImageUkraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Водонагрівач Bosch Tronic 1000 TR1000T 80 B (7736506085)

Код:701898
Водонагрівач Bosch Tronic 1000 TR1000T 80 B (7736506085) video preview
Водонагрівач Bosch Tronic 1000 TR1000T 80 B (7736506085) фото
Водонагрівач Bosch Tronic 1000 TR1000T 80 B (7736506085) фото
2 / 3
Немає в наявності
4 530
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Bosch Tronic 1000T – це представник нової лінійки водонагрівачів від іменитого німецького бренду, який відрізняється високою ефективністю, простотою використання і надійністю, а тому буде прекрасним рішенням для будь-якого будинку. Бойлер ідеально підходить для встановлення у ванній або в туалетній кімнаті, оснащений простим механічним регулятором, магнієвим анодом і має склокерамічне покриття внутрішнього бака, що захищає його від корозії і подовжує термін служби. При цьому він здатний довго зберігати температуру води завдяки ефективній теплоізоляції, а також обладнаний термостатом для захисту від перегріву. Тому настільки ж безпечний у використанні, наскільки і продуктивний.

Особливості:

  • Швидкий нагрів завдяки потужному ТЕНу
  • Склокерамічне покриття всередині бака, стійке до перепадів тиску і температури
  • Теплоізоляція без шкідливих хлорфторвуглеводнів
  • Індикатор температури і термостат для захисту від перегріву
  • Магнієвий анод збільшеного розміру
  • Запобіжний клапан для захисту від надлишкового тиску
  • Просте обслуговування
  • Оновлений дизайн і конструкція, розроблені інженерами Bosch

Легко витримує перепади тиску

Водонагрівачі серії Tronik 1000T відрізняються невибагливістю до умов експлуатації та високою стійкістю до перепадів тиску за рахунок особливого внутрішнього покриття бака. Воно зроблене зі склокераміки, склад якої був розроблений в лабораторіях Bosch. До того ж вона пройшла загартування при екстремальних температурах до + 850°C, а тому покриття бака здатне витримувати тиск води, що значно перевищує звичайні показники в системах водопостачання будинків та квартир.

Покращена теплоізоляція

Завдяки використанню екологічної ізоляції високої щільності, яка в залежності від конкретної моделі може досягати 30 мм, Bosch Tronic 1000T гарантує мінімальні теплові втрати і довше підтримує температуру води. Тож нагрівальний елемент буде вмикатися набагато рідше.

Просте механічне керування

Регулюйте температуру води в залежності від своїх потреб. Для цього у водонагрівача є механічний перемикач, який захований під кришкою. Таке розташування має свої переваги. Зокрема, запобігає випадковій зміні налаштувань, наприклад, дітьми.

Безпечне та ефективне використання

Всі бойлери цієї серії мають вбудований захист від перегріву, який відключає нагрівач від мережі, коли температура досягає дуже високого значення. Таким чином він запобігає виникненню будь-яких аварійних ситуацій. Крім того, у пристрої також передбачений зворотний запобіжний клапан. Він захищає бак від повного спорожнення при припиненні надходження холодної води і допомагає зливати воду при надмірному підвищенні тиску. Тому водонагрівачі Bosch Tronic надійні і безпечні.

Довга і безвідмовна робота

Для додаткового захисту пристрою в ньому встановлено магнієвий анод. Він знижує руйнівний вплив води на бак та нагрівальний елемент і, тим самим, захищає бак від корозії. Що значно збільшує його термін служби.