Citrus Logo Image

Роутери Asus

Сортування

за популярністю

Фільтр

Asus

Фільтр
Ви обрали:
Бренд: Asus
Пiдiбрано 101 товарів з 269
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Діапазон частот


Кількість антенКількість LAN портів (RJ-45)


DHCP-сервер


Підтримка VPN


Роутер Asus: надійне мережеве рішення за помірну вартість

До вибору моделі маршрутизатора треба підходити відповідально, оскільки від якості його роботи залежатиме швидкість і стабільність з'єднання для всіх пов'язаних пристроїв. Водночас варто орієнтуватися не тільки на технічні характеристики апаратної начинки, а й враховувати індивідуальні потреби. 

Крім комп'ютерної техніки та периферії тайванський бренд Asus пропонує широкий спектр мережевого обладнання. Роутер Асус вирізняється преміальною якістю збірки, стабільністю і безвідмовністю. 

В асортименті виробника є роутери з різною кількістю антен і швидкістю підключення до мережі. Перевагу в деяких випадках мають офісні моделі, що забезпечують великий радіус покриття. 

Особливості та переваги роутерів Asus

Крім прийнятної ціни (навіть на топові моделі) серед переваг роутерів Асус користувачі відзначають:

  • високу пропускну здатність;

  • стабільне швидкісне підключення до мережі;

  • простоту в конфігуруванні та налаштуванні;

  • потужні та надійні апаратні складники;

  • велика кількість USB і LAN-портів;

  • функція пріоритезації трафіку;

  • зручне супутнє програмне забезпечення;

  • сучасні алгоритми захисту від хакерських атак.

Ігрові моделі Asus router оснащені потужним процесором і можуть працювати в трьох частотних діапазонах, завдяки чому маршрутизатори цього виробника здатні виконувати передачу пакетів даних і обробку вхідних запитів на високій швидкості (понад 6000 Мбіт/с). Роутер Асус часто використовується в офісних будівлях, конференц-залах і геймерських клубах. 

Маршрутизатори Asus професійного рівня зазвичай мають 4 антени для збільшення зони поширення сигналу. У них реалізовані актуальні протоколи шифрування WPA і WPA2, що гарантує надійний захист підключених до мережі пристроїв від шкідливих програм і скриптів. 

Власники Asus router додатково відзначають стильне візуальне оформлення корпусу, що дає можливість гармонійно вписати роутер Asus в інтер'єр офісного або житлового приміщення.

Тип підключення та робоча частота

Пристрої дають змогу організувати дротове та бездротове під'єднання користувачів із високою швидкістю Wi-Fi. Маршрутизатор Асус підтримує частоти роботи Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц. 

Дводіапазонні роутери вирізняються універсальністю і забезпечують стабільність з'єднання. У середньому завантаженість частоти 5 ГГц менша, тому в цьому частотному діапазоні максимальна швидкість підключення вища, а затримки зведені до мінімуму. 

Домашні моделі роутерів Asus зазвичай оснащені двома або трьома антенами й належать до бюджетної категорії. Радіус поширення сигналу такого роутера Asus WiFi дає змогу забезпечити бездротовий доступ до Інтернету на прийнятній швидкості у квартирі або невеликому приватному будинку.

Конфігурація роз'ємів і стандарти зв'язку

Роутер Asus має конфігурацію LAN-портів, також на корпусі можуть бути роз'єми USB та інші інтерфейси дротового підключення. Під час проєктування дротової мережі важливо переконатися, що маршрутизатор має відповідний тип WAN-порту. 

Якщо обраний користувачем мобільний оператор надає таку послугу, WiFi роутер Asus дає можливість виконати підключення через USB 3G або USB 4G. Для високошвидкісного бездротового підключення важливе підтримання останніх версій стандарту вай-фай (Wi-Fi 5 802.11ac і Wi-Fi 6 802.11ax), яке реалізоване в усіх сучасних моделях роутерів Асус. 

Софт і розширений функціонал

Додатковим бонусом буде доступність технології mesh, що дає змогу об'єднати кілька маршрутизаторів Asus router в єдину мережу для розширення зони дії. У цьому разі пристрої автоматично підключаються до найближчого (або найпотужнішого) джерела бездротового сигналу без розриву з'єднання. 

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс супутнього додатка передбачає простоту створення підключень і налаштування параметрів доступу в мережу. 

Купити роутер Асус та інші пристрої периферії від цього бренду в Києві можна на сайті ctrs.com.ua. Покупцям пропонуються вигідні ціни та бонуси, доставка товару в Україні та онлайн оформлення замовлень. 

У каталозі представлений широкий асортимент товарів із докладним описом і відгуками. Реалізована можливість придбати Asus router в розстрочку за доступною вартості, а також отримати консультацію фахівця телефоном.

Популярні відгуки

Product Image

Інтернет роутер Asus (Black) RT-AC1200 V2

1 239

Comment User Avatar

Коваленко Сергій Владиславович

Досвід використання:отличный роутер, 4 антенны, большая зона покрытия, работа в 2 диапазонах

Плюси:4 антенны, большая зона покрытия, работа в 2 диапазонах

Мінуси:не обнаружил

Докладніше

Ціни на Роутери Asus

Роутери AsusЦіна
Iнтернет роутер Asus TUF-AX3000 V2 4xGE LAN 2,5xGE WAN 1xUSB3.2 MU-MIMO OFDMA MESH gaming4 269 грн
Iнтернет роутер Asus RT-AX53U AX1800 3xGE LAN 1xGE WAN 1xUSB MU-MIMO OFDMA3 059 грн
Iнтернет роутер Asus RT-N12E759 грн
Інтернет роутер Asus (Black) RT-AC1200 V21 239 грн
Iнтернет роутер Asus RT-AX1800U AX1800, 3xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB 3.0, MESH, EU-UK2 759 грн

Найпопулярніші запити в категорії Роутери Asus

Питання, які часто задають про Роутери Asus