Citrus Logo Image

Роутери Mercusys

Сортування

за популярністю

Фільтр

Mercusys

Фільтр
Ви обрали:
Бренд: Mercusys
Пiдiбрано 22 товарів з 252
Фільтр

Ціна

-

БрендДіапазон частот


Кількість антен


Кількість LAN портів (RJ-45)

Маршрутизатори Mercusys: бюджетне рішення для домашніх мереж 

Mercusys – перевірений бренд, що випускає надійне мережеве обладнання бюджетного класу. Вай Фай роутер Меркусіс пропонує гідну якість зв'язку за цілком прийнятною ціною. 

Маршрутизатори з модельного ряду Mercusys оптимально підходять для інтернету в невеликому одноповерховому будинку або квартирі.

Переваги та технічні особливості

Роутер Меркусіс має низку позитивних особливостей:

  • непогана швидкість передавання даних;

  • просте налаштування через зручний web-інтерфейс;

  • сумісність із сучасним бездротовим стандартом Wi-Fi;

  • достатній радіус дії сигналу;

  • підтримання двох діапазонів частот;

  • стильний зовнішній вигляд і енергозбереження.

Маршрутизатор Mercusys підтримує мережеву технологію 2х2 MIMO, що забезпечує достатню для невеликих приміщень потужність сигналу, а також гідну швидкість і надійність передачі пакетів даних. 

Пристрої для роздачі інтернету від Mercusys вирізняються міцним корпусом із привабливим дизайном, вони сумісні з протоколами обміну даними L2TP, PPTP і PPPoE. Роутер Меркусіс може привласнювати підключеним пристроям статичні та динамічні IP-адреси. 

Масштабованість роутерів Меркусіс досягається завдяки можливості створення трьох незалежних бездротових мереж (включно з однією гостьовою) із захистом паролем і надійним шифруванням даних (актуальний стандарт WPA). У роутерах Mercusys реалізовано можливість блокування під'єднання небажаних гаджетів за адресами MAC.

У невеликих приміщеннях обмін пакетами даних відбувається гладко, без збоїв і затримок. Меркус роутер пропонує максимальну швидкість у діапазоні 2,4 ГГц на рівні 300 Мбіт/с, а на частоті 5 ГГц – до 900 Мбіт/с (завдяки меншій завантаженості). Це дає змогу дивитися 4К відео онлайн без переривань.

Налаштування та функціонал

Стандартний процес налаштування роздавача сигналу Mercusys передбачає три етапи:

  1. Вибір типу підключення.

  2. Зазначення назви.

  3. Встановлення імені користувача та пароля (опціонально).

За бажання в окремій вкладці користувацького інтерфейсу роутера Меркусіс можна задати розширені налаштування. Функція «батьківський контроль» у домашніх роутерах Mercusys дає змогу не тільки обмежувати доступ для юних користувачів до окремих ресурсів, а й здійснювати гнучке керування часовим розкладом і параметрами під'єднання (зокрема й установлення лімітів за швидкістю та обсягом трафіку). 

В офісному роутері Mercusys реалізовано режим моста, що дає змогу об'єднувати кілька роздавальних пристроїв у єдину мережу для збільшення потужності сигналу. Також роутер Mercusys має можливість під'єднання зовнішнього накопичувача для створення масивних архівів інформації та завантаження з мережі, хмарних сховищ файлів великого обсягу. 

Функція VPN-сервер у вай-фай роутерах Mercusys використовується для приховування реальної IP-адреси, щоб отримати доступ до сайтів, заблокованих для користувачів в окремих країнах. 

Конфігурація роз'ємів

WiFi роутер Mercusys має набір Ethernet-портів (для високошвидкісного кабельного з'єднання), а також USB-порти для підключення зовнішніх пристроїв. Це робить роутери Меркусіс універсальними варіантами для домашніх і корпоративних мереж.

Підтримуються популярні стандарти бездротового підключення IEEE 802.11 b/g/n/ac. Наявність додаткового роз'єму для антени дає можливість збільшити зону охоплення і посилити рівень сигналу в приміщенні з великою площею. 

Купити роутер Mercusys за вигідною ціною можна в інтернет-магазині техніки та електроніки Цитрус. Мережеве обладнання реалізується з доставкою в регіони (вартість розраховується окремо) і гарантією виробника (Mercusys). Доступна можливість ознайомитися з відгуками клієнтів і технічними характеристиками моделей. 

Швидке оформлення замовлень за кілька кліків. У каталозі представлений широкий модельний ряд роутерів Меркусіс різних категорій. Для клієнтів діють знижки та нараховуються бонуси за покупки. Покупець може вибрати зручний спосіб оплати або придбати роутер Меркусіс у розстрочку на прийнятних умовах.

Ціни на Роутери Mercusys

Роутери MercusysЦіна
✔️ Iнтернет роутер Mercusys MW301R 2.4Gz 300Мбит/с449
✔️ Iнтернет роутер Mercusys MW302R (2.4Gz) 300Мбит/с479
✔️ Iнтернет роутер Mercusys MW306R 2.4Gz 300Мбит/с699
✔️ Iнтернет роутер Mercusys MR70X Wi-Fi 6 2.4Gz/5Gz 574+1201Мбит/с1 779
✔️ Iнтернет роутер Mercusys HALO H30G (3-pack) HALO-H30G-3-PACK3 999

Найпопулярніші запити в категорії Роутери Mercusys

Питання, які часто задають про Роутери Mercusys

💸Скільки коштують Роутери Mercusys?

🛒Які Роутери Mercusys краще купити в 2023 році?

🔥Які Роутери Mercusys найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?