за популярністю
Спортивні
Ціна
Бренд
Вид навушників
Тип підключення
Кріплення
Призначення
Акустичне оформлення
HI-RES AUDIO
Наявність гарнітури
Система активного шумозаглушення
Інтерфейс підключення
З'ємний кабель
Складна конструкція
Захист від вологи
Колір корпусу
Навушники для спорту – це невід'ємний аксесуар для активного способу життя. Зручний гаджет для активного дозвілля. Здебільшого люди звикли слухати музику або аудіокниги під час тренувань. Улюблені записи підвищують настрій і покращують концентрацію на вправах.
Вибір залежить від різновиду спорту, якому ви віддаєте перевагу. Аксесуар має бути ергономічним і не заважати під час активних рухів. Головні вимоги у виборі гаджета:
На першому місці стоїть зручність. Спортивні навушники мають міцно триматися і мало важити. Під час вибору зверніть увагу на індивідуальні фізичні особливості. Форма має збігатися з анатомією голови та вух. Гаджет має мати надійну посадку і фіксацію.
Наступний критерій – звукоізоляція. Слухаючи музику під час занять, потрібно враховувати безпеку. Нові моделі оснащені функцією шумозаглушення. Технологія блокує небажані шуми зовнішнього середовища водночас залишаючи критично важливі звуки. Особливо звертайте увагу на цей критерій, купуючи спортивні навушники для бігу на вулиці.
Висока міцність пристрою – третій важливий чинник. Гаджет прослужить набагато довше, якщо матиме надійний корпус. Оптимальний захист від пилу і вологи – IPX5. Для занять спортом вибирайте вологозахищену модель. Цей критерій запобіжить потраплянню поту і крапель води всередину.
Навушники для активного спорту мають допомагати концентруватися на тренуванні, а не навпаки. Пристрій не повинен погано прилягати і випадати під час рухів.
Під час вибору гаджета потрібно враховувати його конструкцію. Спортивні, як і звичайні, навушники діляться на два типи:
провідні;
бездротові.
Перші забезпечують передачу звуку без перешкод і не потребують підзарядки. Під час вибору враховуйте довжину дроту і форму штекера. Недолік таких гаджетів у тому, що кабель накладає деякі обмеження в рухах. Дротова гарнітура ідеально підійде для велоспорту й занять бігом. Кабель можна закріпити кліпсою на одяг або шнурком на шию. Це дасть більше свободи в діях.
Бездротові моделі підійдуть для активних фізичних вправ. Вони ергономічні та компактні, хоч і випускаються без кріплення. Звук передається через Bluetooth. На свій розсуд можна підібрати вакуумні або вкладиші з різним типом амбушюри. Це забезпечить щільну посадку й комфорт під час тренувань.
Деякі моделі мають наголов'я. Воно виконане у вигляді дроту або пластикової дужки. Варіанти з дужкою на шию і потиличною дужкою зручні: у разі випадання з вуха аксесуар не загубиться. Також можна вибрати гаджет із вушним фіксатором. Він надійно кріпиться дужкою за вухо. Повнорозмірні накладні важать більше, ніж звичайні. Тому їх варто вибрати для малорухомих навантажень. Точно визначити, чи підходить вам обраний варіант, допоможе примірка.
Обираючи спортивні навушники для телефону, необхідно дивитися на технічні характеристики. Якість звучання залежить від таких чинників:
Чутливість. Для тренувань на свіжому повітрі підходять пристрої із чутливістю 100 дБ +/- 3 дБ. Такий гаджет працює голосніше, а заряд витрачає повільніше.
Частотний діапазон. Пристрої, які працюють у діапазоні 20 Гц...20 кГц, дають більш якісний і живий звук.
Радіус сигналу. Для комфортного використання вистачить 10 метрів радіусу дії.
Проникність звуку. Цей режим дає змогу чути звуки зовнішнього світу.
Автономність. Без підзарядки бездротові девайси мають працювати більше двох годин.
Такі гаджети будуть практичні у використанні та з високою якістю звуку.
До найкорисніших функцій належить наявність мікрофона і кнопок управління. Ви можете, не перериваючи тренування, відповісти на дзвінок або переключити мелодію.
Купити навушники для спорту, які працюють через Bluetooth, можна з вбудованим NFC. Ця функція зручна тим, хто любить тренуватися в компанії. Ви зможете послухати разом музику або подивитися відео.
Деякі виробники пропонують додатковий додаток для смартфона. З його допомогою ви можете налаштувати еквалайзер і адаптувати девайс під себе.
Купити спортивні навушники бездротові можна під будь-який смартфон. Досить мати на телефоні версію Bluetooth від 4.0. Сумісність Bluetooth гарантує стабільну передачу звуку й довгу автономність.
Провідні потрібно підбирати уважно. Звертайте увагу на спосіб підключення до свого телефону. Виробники смартфонів дедалі менше оснащують новинки роз'ємом 3,5 мм. Власники iPhone, Samsung і Xiaomi останніх поколінь не зможуть під'єднати дротові аксесуари.
Асортимент інтернет-магазину різноманітний. Каталог включає продукцію відомих виробників:
Sony;
Adidas;
JBL.
Щоби замовити спортивні навушники, додайте товар у кошик і виберіть спосіб оплати. Також ви можете оформити розстрочку з фіксованою ціною. Під час купівлі товару наші менеджери ознайомлять вас з усіма можливими бонусами, знижками, можливістю оформити розстрочку. Ви можете оформити доставку в Україні або забрати товар у магазинах Цитрус у Києві та великих містах. На всі пристрої надається гарантія від 12 місяців.
Навушники для спорту | Ціна |
Навушники JLab Go Air Sport Graphite | 1 299 грн |
Навушники JLab Go Air Sport Neon Yellow | 1 299 грн |
Навушники JLab Go Air Sport Teal | 1 499 грн |
Навушники JLab Fit Sport 3 Black | 1 499 грн |
Навушники JLab JBuds Air Sport Black | 3 699 грн |
Навушники JLab Go Air Sport Neon Yellow
1 299₴
Волкова Алла Сергеевна
Досвід використання: Чудові навушники. Мені дуже сподобались, зручні, стильні, я замовляла в салатовому кольорі. Спочатку не могла звикнути, тиснули на вуха, поміняла амбушури(в комплекті) і все гаразд. З приводу звучання не заморочуюсь, я їх для йоги купувала, під час тренувань нікуди не злітають. Та і в місті їжджу постійно і заряда хватає точно на 4-5 годин, більше не перевіряла. Заряджала з 20 серпня 2 рази(чохол).
Плюси:Стильні, зручні, не злітають під час тренувань, довго тримають заряд
Мінуси:Треба підібрати амбушури, щоб і вушка не боліли від навушників і звучання гарне було