Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Мережеве сховище QNAP TS-431KX-2G

Код:684806
Мережеве сховище QNAP TS-431KX-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-431KX-2G фото
Мережеве сховище QNAP TS-431KX-2G фото
1 / 3
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Гнучке рішення

Чотириядерний TS-431KX має чотири відсіки для дисків для зберігання даних великої ємності. Завдяки вбудованому порту 10GbE SFP + TS-431KX забезпечує високу пропускну здатність, необхідну для інтенсивного передавання даних. У поєднанні з комутатором QNAP 10GbE ви можете легко створити високошвидкісне мережеве середовище 10GbE з доступним бюджетом. TS-431KX забезпечує комплексне локальне, віддалене і хмарне резервне копіювання і підтримує технологію миттєвих знімків, яка допоможе вам створити надійний план резервного копіювання та аварійного відновлення. У разі збою системи або випадкового видалення файлів ви можете швидко відновити систему до нормального стану. TS-431KX постачається з лотками для дисків на замках, що запобігає випадковому витяганню або випадінню дисків, що призведе до втрати даних.

QTS

Завдяки модульному розподілу безлічі додатків та функцій операційна система QTS підвищує ефективність керування, персональну продуктивність, мультимедіа та багато іншого, роблячи роботу з NAS простішою, ефективнішою та гнучкішою! Вбудований центр додатків з сотнями програм, що встановлюються на вимогу, реалізує практично безмежні функціональні можливості NAS. Новий Qboost надає інструмент оптимізації NAS, який допомагає прискорювати додатки, відновлювати системні ресурси і планувати програми. QTS долає бар'єри пристроїв, платформ та географічного положення, щоб надати вам оптимізовані хмарні можливості та увімкнути розширені функції.

Комплексне рішення для відеоспостереження та цілодобової безпеки

Surveillance Station має зручний інтерфейс і підтримує понад 3000 IP-камер. Завдяки розширюваній системі ліцензування каналів IP-камер користувачі можуть створити комплексну систему спостереження для моніторингу у реальному часі, запису та відтворення медіафайлів. Користувачі з обмеженим бюджетом також можуть заощадити на камерах, використовуючи веб-камери USB для запису. Канали відеоспостереження можна відстежувати у будь-який час за допомогою додатка Vmobile на мобільних пристроях.

Захистіть свою територію з QVR Pro

QVR Pro – це сучасне рішення для відеоспостереження на базі NAS, яке спрощує керування камерою, розподіл місця для зберігання, перегляд у реальному часі з камери та відтворення. Виділений простір для зберігання даних спостереження можна налаштувати на сховищі для оптимізації продуктивності системи, а канали спостереження можна відстежувати у будь-який час за допомогою мобільного додатка QVR Pro Client. Користувачі з обмеженим бюджетом можуть навіть використовувати веб-камери USB як мережеві камери, використовуючи QVR Pro з додатком QUSBCam2.

Розширте функціональність NAS за допомогою контейнерів і додатків

Container Station об'єднує технології віртуалізації LXC та Docker®, дозволяючи користувачам розміщувати і керувати контейнерними додатками безпосередньо на сховищі. Завдяки безлічі популярних і повністю налаштованих додатків, доступних з вбудованого Docker Hub® (В тому числі для автоматизації та мультимедіа), пристрій надає користувачам широкий спектр потенційних функцій і можливостей додатків. Сховище також має додатки для резервного копіювання/синхронізації, керування контентом, зв'язку, завантаження та розваг. Кожен додаток можна встановити з Центру додатків QTS одним кліком миші.

Збільште вашу продуктивність

Операційна система QTS надає рішення для спрощення резервного копіювання файлів, керування, пошуку та багато чого іншого.

QmailAgent

Централізоване керування та перемикання між різними обліковими записами електронної пошти, резервне копіювання електронної пошти на TS-673 та забезпечення безпеки електронної пошти та особистої конфіденційності.

Notes Station 3

Notes Station 3 забезпечує переваги спільного ведення нотаток з підвищеною продуктивністю для підвищення ефективності вашої робочої групи.

Розумне подання

Qfiling автоматизує організацію файлів. Файли автоматично архівуються у папки відповідно до ваших налаштувань.

Повнотекстовий пошук

Qsirch швидко знаходить зображення, музику, відео, документи, електронні листи та інші файли.

Просте керування фотографіями з автоматичною категоризацією фотографій AI з підтримкою QuMagie

QuMagie пропонує вам абсолютно новий досвід керування фотографіями. Завдяки інтеграції алгоритму глибокого навчання AI QuMagie забезпечує розпізнавання облич, ідентифікацію об'єктів та географічні теги фотографій на вашому NAS. Схожі фотографії групуються в альбомах AI (наприклад Люди, Речі та Місця). Інші корисні функції включають вбудовану прокрутку шкали часу, налаштовувані обкладинки папок та потужний інструмент пошуку, який надає вам ідеальне рішення для керування фотографіями та обміну ними.

Найпопулярніші запити в категорії Мережеве сховище QNAP TS-431KX-2G