odesa
Citrus Logo Image
Все о товаре
Характеристики
Аксессуары
Фото
Видео
Оставить отзыв
Задать вопрос

Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK)

Код:725151
Наличие уточняет менеджер
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) video preview
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Samsung Galaxy Tab S9 11" 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAASEK) фото
Збільшений кешбек
Лови пʼятірочку!
AI вже тут.
Безкоштовна доставка на найбажаніше
Кредит 0,01% до 25 платежей
cashback iconКешбэк 1 849 ₴
36 999
Доставка в

Принимаем

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Наличные
Безналичный расчёт
Samsung Tab S9 Citrus Samsung Tab S9 image

Планшет із найбільшим екраном.

Наш найбільший планшет Dynamic AMOLED 2X. Міцніший, ніж будь-коли, і водонепроникний.1
Наше найпотужніше S Pen.2 Унікальна продуктивність Snapdragon® 8 Gen2.

Galaxy Tab S9 Series | Новий стандарт планшетів рівня преміум

Три розміри. Два кольори,
натхненні природою

Перший водо- й
пилонепроникний
планшет Galaxy S в історії

Улюблені додатки, оптимізовані
для великого екрана

Відчуйте гру на новому рівні
завдяки епічним,
кінематографічним
візуальним ефектам

Розширте можливості планшета

Galaxy AI вже тут

 • Note Assist
 • Photo Assist
 • Transcript Assist

Підсумовуйте нотатки за мить зі штучним інтелектом

Набагато легше користуватися функціями AI на просторому екрані планшетів Galaxy Tab S9. Чи то ви друкуєте величезний текст, чи то занотовуєте лекцію – Note Assist перетворить довгу історію на коротку. Просто почніть писати, а потім відформатуйте написане в короткий опис. На екрані вашого смартфона нотатки будуть впорядкованими завдяки спрощеним і підсумованим описам на нових обкладинках.

* Функція Note Assist доступна лише в One UI 6.1 та Samsung Note 4.4.17. або пізніших версіях. Для роботи функції Notes Assist потрібне підключення до мережі та вхід до облікового запису Samsung. Застосовується обмеження щодо кількості символів. Доступність послуги може залежати від мови. Точність результатів не гарантується. Фактичний інтерфейс користувача може відрізнятися.

Міняйте розмір. Ретушуйте. Ось так просто!

Щось не на своєму місці? Просто перемістіть. Набагато легше користуватися функціями AI на просторому екрані планшетів Galaxy Tab S9. Нові можливості редагування зі штучним інтелектом – переміщення об’єктів і розумне заповнення звільненого простору – дозволять отримувати бажані фото.

* Функція Згенероване редагування доступна лише в One UI 6.1 та Photo Editor 3.4.21 або новіших версіях. Для роботи функції Згенероване редагування потрібне підключення до мережі та вхід до облікового запису Samsung. Результатом застосування функції Згенероване редагування є змінена фотографія розміром до 12 МП. Під час збереження на згенероване за допомогою штучного інтелекту зображення накладається водяний знак. Точність і надійність згенерованого результату не гарантується. Фактичний інтерфейс користувача може відрізнятися.

AI розшифрує ваші голосові записи

Потрібен персональний помічник? Запишіть свій голос, а штучний інтелект перетворить його на текст, підсумує і навіть перекладе за потреби.

* Для роботи функції Transcript Assist потрібне підключення до мережі та вхід до облікового запису Samsung. Функція Transcript Assist доступна лише в One UI 6.1 і Samsung Voice Recoder 21.5 або новішої версії, а також для файлів, записаних за допомогою попередньо встановленого застосунку Samsung Phone. У деяких країнах функція запису голосу за допомогою попередньо встановленого застосунку Samsung Phone не підтримується. Обробляти можна лише аудіофайли тривалістю до 3 годин. Функція підсумовування тексту Transcript Assist застосовується до текстів, які містять певну кількість символів. Доступність послуги залежить від мови. Точність результатів не гарантується. Фактичний інтерфейс користувача може відрізнятися.

Dynamic AMOLED 2X.
Універсальна досконалість

Три розміри.³,
Два кольори, натхненні природою

Обирайте між стриманим, професійним кольором графіт і м'яким, природним бежевим – обидві моделі оздоблено вишуканими деталями та гладким матовим покриттям для витонченого вигляду.5

* Вага, подана вище, є актуальною для Wi-Fi моделі.

 • Графіт

 • Бежевий

Дисплей
Вага
Товщина
Tab S9 Ultra

14,6″

732г

5,5мм

Tab S9+

12,4″

581г

5,7мм

Tab S9

11″

498г

5,6мм

Кришталева чистота та комфортність перегляду зображень на Dynamic AMOLED 2X

Що б ви не обрали – Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ чи Galaxy Tab S9 Ultra – у будь-якому разі ви зможете реалізувати своє творче бачення. Усі три пристрої оснащено екраном Dynamic AMOLED 2X, що забезпечує неймовірну передачу кольорів і візуальних образів. Крім того, очі менше втомлюються завдяки зниженню рівня синього випромінювання.⁶

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою.

Уніфікований дизайн. Краса в деталях

 • Плаваюча камера
 • Динаміки
 • Бічна кнопка

Найменші дрібниці завжди мають найбільше значення. Наприклад, плаваючий дизайн камери на задній панелі, створений для того, щоб елегантно інтегрувати в корпус модернізовану систему камер. Ми навіть переосмислили розташування бічних кнопок і динаміків, щоб зробити їх більш звичними.

* Зображення відображає функціональність Galaxy Tab S9 Ultra
* Порівняно з Galaxy Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra має оновлену основну камеру на 13 МП і 8 МП, а також ультрашироку фронтальну камеру на 12 МП і 12 МП. У порівнянні з Galaxy Tab S8+, Tab S9+ має оновлену основну камеру на 13 МП і 8 МП, а також ультрашироку фронтальну камеру на 12 МП. Galaxy Tab S9 має 13-мегапіксельну основну камеру та 12-мегапіксельну ультрашироку фронтальну камеру.

Яскраві відтінки. Приголомшливі зображення

Дисплей Dynamic AMOLED 2X із високою роздільною здатністю забезпечує особливу реалістичність зображення. Чіткі й виразні деталі, широке охоплення яскравих кольорів і відтворення справжнього чорного кольору завдяки технології поліпшення зображення HDR10+ та плавному прокручуванню з частотою до 120 Гц.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою.

Відчуйте гру на новому рівні завдяки епічним, кінематографічним візуальним ефектам

Серія Galaxy Tab S9 пропонує захопливі враження й фотографічну реалістичність зображень на великому екрані Tab для справжніх фанатів ігор.6,7 Занурення в атмосферу підсилюється завдяки звуку з ефектом присутності від чотирикомпонентної акустичної системи AKG та об'ємному звуку Dolby Atmos.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою.

Перший водо- й
пилонепроникний
планшет Galaxy S в історії

Tab стійко витримує повсякденне використання. Гладкий метал поєднується з нашою надміцною рамкою Armor Aluminum⁸ , яка відповідає своїй назві, захищаючи планшет від ударів і падінь. Пристрій відповідає стандарту IP689,10, що робить його першим водо- й пилонепроникним планшетом серії Galaxy Tab S Series в історії.

S Pen. Міцніше, швидше, чутливіше

Ми оновили конструкцію пера S Pen з комплекту поставки, щоб зробити його водонепроникним відповідно до стандарту IP68¹¹ ¹² подібно до Tab. Також ми покращили перо в усіх аспектах, зокрема, підвищивши чутливість наконечника для зменшення кількості випадкових натискань. А завдяки магнітному кріпленню та двонаправленій зарядці заряджати його неймовірно просто.13

Покращений перегляд на вулиці завдяки Vision Booster

Vision Booster дає змогу чітко бачити екран у яскраво освітлених місцях завдяки інтелектуальному алгоритму, який розпізнає сонячне сяйво й змінює налаштування відповідно до нього. Переходьте з приміщення на внутрішній дворик із легкістю завдяки покращенню контрастності та кольору для підтримання яскравості зображення.14

*Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.

Процесор нового покоління для реалістичних ігор нового рівня

Надзвичайно швидкий процесор Snapdragon® 8 Gen2 для Galaxy розумно спроєктовано для забезпечення підвищеної продуктивності та енергозбереження під час ігор на чемпіонському рівні.15,16 Графічний рушій передає реалістичні відображення та тіні в 3D-середовищі, створюючи особливі враження від ігрового процесу.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою.

Продовжуйте творити на ходу завдяки довготривалому акумулятору

Не стримуйте творчі пориви завдяки довготривалому акумулятору. Його заряду вистачить на цілий день і навіть залишиться трохи на випадок, якщо вашому телефону теж знадобиться підзарядка. Підключіть свій Samsung Galaxy смартфон за допомогою кабелю USB-C, а зарядка подбає про решту.17,18,19,20,21,22

Підтримка microSD допоможе
зберегти все, що надихає

Виберіть внутрішню пам'ять обсягом до 1TB, створіть свій шедевр за допомогою GoodNotes, а потім установіть microSD, щоб збільшити обсяг пам'яті для ваших відео, композицій, фотографій у високій роздільній здатності та інших даних.23,24

Пам'ять обсягом до 1 ТБ | Micro SD

Зручніше ведення нотаток
на великому екрані

Дайте волю своїй уяві за допомогою додатків для творчості професійного рівня на зразок GoodNotes, оптимізованих для максимально ефективного використання пера S Pen подібно до ручки та паперу²⁵ Малюйте ескізи в портретній орієнтації, а редагуйте – у горизонтальній, або навпаки.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.

Пишіть пером S Pen, як на папері, завдяки Notepaper Screen

У разі використання Notepaper Screen писати на екрані так само зручно, як ручкою на папері.²⁶ Додайте S Pen – унікальний інструмент для малювання, що розширить ваші творчі можливості. Перо чутливе до натискання й нахилу, завдяки чому можна створювати детальні ескізи та ілюстрації з високою точністю кожного руху.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.

Ведення нотаток стало ще кориснішим

Підвищте свою продуктивність завдяки покращеним функціям S Pen для ведення нотаток. Швидко занотуйте нові ідеї або намалюйте просту схему, щоб донести свою думку. А завдяки функції S Pen to Text ви зможете легко перетворити рукописний текст на цифровий у різноманітних додатках на зразок Google, Messages, Maps та інших.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.

Співпраця в реальному часі тепер і в Samsung Notes

Зберіть колег на мозковий штурм, використовуючи S Pen та Samsung Notes. Обмінюйтеся нотатками на пристроях Samsung Galaxy, щоб редагувати вміст у режимі реального часу безпосередньо в додатку. Можна навіть легко сканувати багатосторінкові документи та зберігати їх у Gallery, щоб використовувати під час відеоконференцій.

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.

Розширте можливості планшета

Досягніть функціональності рівня ПК
одним рухом

Приєднайте клавіатуру Book Cover, щоб із легкістю виконувати завдання. Повністю підсвічена, з функціональними клавішами та сенсорною панеллю, клавіатура підтримує режим DeX для зручної роботи, як на ПК. Налаштовуйте сполучення клавіш у різних додатках для підвищення ефективності й підключайтеся до інших пристроїв Galaxy через бездротове з'єднання, щоб легко вводити текст на будь-якому екрані.27,28,29,30,31,32

Чохол Smart Book Cover не потребує опори

Виберіть найзручніше положення для виконуваного завдання, без зусиль відрегулювавши складану обкладинку Smart Book Cover. Установіть ваш Galaxy Tab S9, S9+ або S9 Ultra вертикально чи горизонтально, щоб малювати, як на мольберті, або дивитися серіали, не тримаючи пристрій у руках.

* Чохол Smart Book Cover продається окремо.

Знімайте на телефон
і передавайте на планшет

Миттєво переміщуйте великі файли з одного Samsung Galaxy пристрою на інший за допомогою Quick Share.33 Відкрийте LumaFusion і скористайтеся перевагами широкого екрана для точного редагування, вирізання та додавання останніх штрихів.34

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.

Оптимізація операцій, пов'язаних із творчістю й багатозадачністю

Малюйте на планшеті, ніби пензлем, за допомогою Clip Studio Paint EX та виконуйте кілька операцій одночасно, підключивши смартфон. Функція Multi Control дає змогу перетягувати малюнки між пристроями або миттєво переносити їх зі смартфона для подальшого редагування на планшеті.35,36

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися. ** Клавіатура Book Cover продається окремо. Galaxy Flip5 продається окремо. *** Clip Studio Paint потрібно передплатити. Попереднє завантаження підтримується на окремих ринках. Clip Studio Paint можна завантажити з Galaxy Store на окремих ринках.

Розділіть екран.
Підвищте продуктивність

Виконуйте кілька завдань одночасно. Можна схематично малювати архітектурні плани, вибирати захоплюючі візуальні ефекти та спілкуватися у відеочаті – і все це на одному екрані, навіть не закриваючи вікна.37

* Зображення змодельовано з ілюстраційною метою. Фактичний вигляд UI може відрізнятися.
** Клавіатура Book Cover продається окремо.
*Google Meet and Microsoft 365 available for download at Google Play. Google Meet is a trademark of Google LLC.
*** Google Meet та Microsoft 365 можна завантажити з Google Play. Google Meet є торговельною маркою компанії Google LLC.

 • Galaxy Tab S9 – перший водо- й пилонепроникний планшет серії Samsung Galaxy Tab S, що відповідає стандарту IP68.
 • Перо S Pen з комплекту поставки для серії Galaxy Tab S9 – перше водо- й пилонепроникне перо S Pen, що відповідає стандарту IP68.
 • Розмір екрана Galaxy Tab S9 Ultra становить 14,6" за діагоналлю повного прямокутника й 14,5" з урахуванням заокруглення кутів. Розмір екрана Galaxy Tab S9+ становить 12,4" за діагоналлю повного прямокутника й 12,4" з урахуванням заокруглення кутів. Розмір екрана Galaxy Tab S9 становить 11" за діагоналлю повного прямокутника й 10,9" з урахуванням заокруглення кутів. Фактична зона перегляду менша через заокруглені кути та отвір для камери.
 • Вага виробу залежить від моделі. Galaxy Tab S9 Ultra 5G – 737 г, Wi-Fi – 732 г. Galaxy Tab S9+ 5G – 586 г, Wi-Fi – 581 г. Galaxy Tab S9 5G – 500 г, Wi-Fi – 498 г.
 • Барвники для анодування металевої рамки на 10% складаються з природних компонентів.
 • SGS, провідна світова компанія із сертифікації, відзначила дисплей серії Galaxy Tab S9 сертифікатом Eye Care Certification за його здатність значно зменшувати шкідливий вплив синього світла. Сертифікат можна знайти на сайті www.sgs.com/performance.
 • Сертифікат від SGS з "Ігрової продуктивністі", отриманий в результаті запису 0,2 мм або меньше і 0,0005 ніт або менше часу відповіді, а також ідеального чорного, що є важливими факторами якості для отримання задоволення від динамічних і швидких ігор. Більше інформації про сертифікацію можна знайти на www.sgs.com/performance.
 • Покриття Armor Aluminum нанесено на металеву задню панель, окрім Cam Deco, Pen Deco, бічних клавіш і гнізда для SIM-карт.
 • Galaxy Tab S9, Tab S9+, Tab S9 Ultra та S Pen мають клас захисту IPx4/68 відповідно до стандарту IEC 60529. Тестування проводилося в лабораторних умовах із розпилення води під кутом 180°, 10 л/хв протягом 5 хвилин (IPx4) і зануренням у прісну воду на глибину до 1,5 м на термін до 30 хв (IP68). Не рекомендується використовувати на пляжі чи в басейні. Захист пристрою від води та пилу з часом може погіршуватися внаслідок нормального зносу.
 • Випробування на проникність для пилу проведено в сторонній лабораторії: 2 кг тальку (з макс. діаметром часток 0,05 мм) на кубічний метр задувалися у випробувальну камеру з пристроєм (тиск всередині пристрою був нижчим за атмосферний) протягом 2 годин.
 • Перо S Pen з комплекту поставки для серії Galaxy Tab S9 – перше водо- й пилонепроникне перо S Pen, що відповідає стандарту IP68. Тестування проводилося в лабораторних умовах із зануренням у прісну воду на глибину до 1,5 м на термін до 30 хв. Не рекомендується використовувати на пляжі чи в басейні. Захист пера S Pen від води та пилу з часом може погіршуватися внаслідок нормального зносу.
 • Випробування на проникність для пилу проведено в сторонній лабораторії: 2 кг тальку (з макс. діаметром часток 0,05 мм) на кубічний метр задувалися у випробувальну камеру з пристроєм (тиск всередині пристрою був нижчим за атмосферний) протягом 2 годин. Відповідає стандарту IP6X. Проникність для пилу залежить від фактичних умов користування.
 • Перш ніж використовувати або приєднувати перо S Pen, витріть його сухою тканиною або рушником.
 • Дисплей Dynamic AMOLED 2X із Vision Booster, що використовується на пристроях Galaxy Tab S9 Series, здобув сертифікат VDE Germany за 100-відсотковий колірний об'єм для мобільних пристроїв у діапазоні кольорів DCI-P3. Це означає, що кольори зображень залишаються чіткими та неймовірно яскравими незалежно від інтенсивності зовнішнього освітлення. Дисплей, який може досягати максимальної яскравості до 1750 ніт, покращує контраст між темними та світлими аспектами цифрового вмісту, забезпечуючи видатну якість зображення та контрастність 3 000 000:1 для більшого занурення під час використання мобільного пристрою.
 • Snapdragon – це виріб компанії Qualcomm Technologies Inc. і/або її дочірніх компаній.
 • Snapdragon – це торговельна марка або зареєстрована торговельна марка компанії Qualcomm Incorporated.
 • Типове значення за умов тестування в сторонній лабораторії. Типове значення є приблизним середнім значенням з урахуванням відхилень ємності акумулятора серед зразків акумуляторів, які було протестовано за стандартом IEC 61960. Номінальна (мінімальна) ємність становить 10,880 mAh для Galaxy Tab S9 Ultra, 9,800 mAh для Galaxy Tab S9+ та 8,160 mAh для Galaxy Tab S9. Фактичний час роботи від акумулятора залежить від мережі, способу використання й інших чинників.
 • Зарядка підтримується, якщо екран планшета серії Galaxy Tab S9 вимкнений, а рівень заряду акумулятора становить щонайменше 30%.
 • Можливість заряджання від пристроїв серії Galaxy Tab S9 обмежено певними моделями смартфонів. Цей спосіб заряджання підтримується, якщо дисплей планшета вимкнено, а рівень заряду акумулятора становить не менше 30%. При цьому слід використовувати кабель Type-C.
 • Швидкість заряджання залежить від умов заряджання та інших факторів.
 • Кабель Type-C може продаватися окремо. Рекомендується використовувати оригінальний кабель для передачі даних Samsung.
 • Смартфон Galaxy продається окремо.
 • Карта 23.MicroSD продається окремо.
 • Можливість вибору пам'яті обсягом 1TB залежить ввід країни, регіону або оператора зв'язку. Фактичний обсяг доступної пам'яті залежить від попередньо встановленого програмного забезпечення.
 • Додаток GoodNotes потрібно окремо завантажити з Galaxy Store. На 1 рік надається безкоштовна повна версія. Щоб продовжити користування додатком після закінчення терміну дії безкоштовної повної версії, його потрібно передплатити. Умови надання послуг можуть відрізнятися залежно від країни та регіону.
 • Notepaper Screen продається окремо.
 • Клавіатура Book Cover продається окремо. Продукт доступний для Galaxy Tab S9 Ultra, Galaxy Tab S9+ та Galaxy Tab S9. Дизайн продукту може відрізнятися залежно від моделі.
 • Функції та розкладка клавіатури можуть відрізнятися залежно від моделі або типу мови. Функція підсвічування доступна лише на Galaxy Tab S9 Ultra клавіатура Book Cover. Щоб активувати, натисніть Fn + F12.
 • Сполучення клавіш можна призначити лише певним додаткам.
 • Функція Wireless Keyboard Sharing підтримується на смартфонах Galaxy з оболонкою One UI 3.1 або вище та пристроях Galaxy Tab з оболонкою One UI 2.5 або вище, підключених до клавіатури Book Cover через POGO. Недоступно на окремих моделях смартфонів.
 • Для використання Wireless Keyboard Sharing можна зареєструвати до 3 пристроїв. Щоб активувати Wireless Keyboard Sharing, на обох пристроях потрібно ввійти в один Samsung Account. Продуктивність може відрізнятися залежно від мережевого середовища користувача.
 • Функцію Wireless Keyboard Sharing можна ввімкнути/вимкнути в меню «Налаштування > Загальне керування > Фізична клавіатура > Wireless Keyboard Sharing».
 • Доступно на пристроях з оболонкою One UI 2.1 або пізніших версій. Потребує оновлення додатків MDE Service Framework та Quick Share. Для використання функції Quick Share потрібні підключення Bluetooth Low Energy та Wi-Fi. Деякі додатки можуть не підтримувати Quick Share.
 • Застосунок LumaFusion потрібно придбати й завантажити окремо. Умови надання послуг можуть відрізнятися залежно від країни та регіону.
 • Функція Multi Control доступна лише на смартфонах Galaxy з оболонкою One UI 5.1 або вище та пристроях Galaxy Tab з оболонкою One UI 4.1 або вище. Дії Multi Control можуть бути недоступні в деяких додатках.
 • На окремих ринках додаток Clip Studio Paint попередньо встановлено на пристрої. Застосунок Clip Studio Paint можна завантажити з Galaxy Store. Для початкових користувачів доступна 6-місячна безкоштовна ознайомлювальна версія. Щоб продовжити користуватися додатком, потрібно придбати місячний або річний план передплати. Умови надання послуг можуть відрізнятися залежно від країни та регіону.
 • Деякі додатки можуть не підтримувати багатозадачний режим.

Характеристики

Основное

Серия
Операционная система

Связь

Тип SIM-карты

Нет

Тип связи
Работа в режиме сотового телефона

Нет

Экран

Тип экрана

Dynamic AMOLED 2X

Диагональ экрана в дюймах
Разрешение экрана
Разрешение экрана PX

2560x1600

Частота обновления экрана

120 Гц

Защита стекла

Да

Процессор

Процессор
Количество ядер процессора
Частота процессора

3,36 ГГц

Графический процессор

Adreno 740

Память

Размер встроенной памяти
Размер оперативной памяти
Расширение памяти

До 1 Тб

Тип карты памяти

MicroSD

Камера

Количество мегапикселей основной камеры
Запись видео основной камеры

UHD 4K (3840 x 2160), 30fps

Фронтальная камера
Автофокусировка

Да

Вспышка

Да

Беспроводные технологии

Wi-Fi

802.11ax

Wi-Fi Direct

Да

Спутниковая система

Beidou

QZSS

GPS

Galileo

ГЛОНАСС

Bluetooth

5,3

Аккумулятор

Тип аккумулятора

Li-Pol

Емкость аккумулятора

8400 мАч

Быстрая зарядка

Да

Автономная работа

Время работы в интернете (Wi-Fi): до 10 часов

Время работы в режиме воспроизведения видео: до 15 часов

Время работы в режиме воспроизведения аудио: до 149 часов

Дополнительные характеристики

Датчики

Датчик Холла

Акселерометр

Геомагнитный датчик

Гироскоп

Световой RGB-сенсор

Биометрическая защита

Сканер отпечатка пальца

Разъем ЗУ

USB Type-C

Клавиатура в комплекте

Нет

Материал корпуса
Цвет

Искусственный интелект

Физические характеристики

Вес

498 г

Габариты (ВхШхГ)

165,8 x 254,3 x 5,9 мм

Комплектация

Стилус

Планшет

Кабель

Гарантийный талон

Руководство пользователя

Юридическая информация

Товар может отличаться от представленного на фото, характеристики и комплектация могут изменяться производителем. Подробности уточняйте у менеджера