Citrus Logo Image

Портативные зарядные станции Уровень заряда

Сортировка

по популярности

Фильтр

Уровень заряда

Фильтр
Вы выбрали:
Индикация: Уровень заряда
Подобрано 46 товаров из 53
Фильтр

Цена

-

Бренд


Функция быстрой зарядки


Популярные отзывы

Product Image

Зарядная станция EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт*ч)

42 999

Comment User Avatar

Суворов Роман Сергійович

Опыт использования:Станція достатньо потужна щоб покрити усі технічні потреби звичайного користувача в дома під час блекаутів. Після ліквідації російського терроризму буде корисна для відпочинку на природі та під час неочікуваних відключень. Шкода що не мав цього пристрою тогоріч, а у цьому році вже декілька разів користувався для компенсації відсутності електрики через ремонтні роботи у будинку. Може живити роутер напряму по 12V, має можливість розширення за рахунок прикурювача та DC входу, а також видає по Type-С до 100W, що дозволяє обійти інвертор і зберегти час роботи при зарядки ноутбука

Плюсы:Достатня ємність щоб дати 9 годин роботи за робочим столом без відкючення пристроїв, через інвертор. Інвертор має 6 розеток та може живити пристрої високої потужності. Дозволяє недовго користуватись такими пристроями як чайник чи мікрохвильовка, що іноді рятує. Великий ресурс батарей — LiFePo батареї мають меншу ємність, але й витримують більше циклів заряду-розряду, що важлиіше. Вміє працювати в режимі джерела неперервного живлення. Дозволяє контролювати мінімальний та максимальний рівні заряду, що важливо для подовження сроку експлуатації, а також шкидкості заряду, що важливо щоб під час блекауту не створювати зайвого пікового навантаження на систему. Має мобільний застосунок для зручного налаштування. Дозволяє включати/відключати модулі 12V, USB та 220V окремо.

Минусы:Неочікувано малий час роботи при живленні потужних пристроїв, але це лише тому що більшість людей, включаючи мене, не розуміли наскільки багато енергії вони споживають. Опалення взимку ви ним не замінете — 2квт обігрівач працюватиме пів години. Якщо треба саме цей кейс, варто звернути увагу на більш потужні рішення та систему дозорядки до них (генератор чи сонячні панелі).

Подробнее

Цены на Портативные зарядные станции Уровень заряда

Портативные зарядные станции Уровень зарядаЦена
Зарядная станция Bluetti EB3A (268 Вт*ч/600 Вт)7 999 грн
Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Max21 999 грн
Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 PRO30 999 грн
Зарядная станция Jackery Explorer 1000 Plus (1264.64 Вт*ч/2000 Вт)39 999 грн
Зарядная станция EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт*ч)42 999 грн