Citrus Logo Image

Холодильники LG No Frost

Сортування

за популярністю

Фільтр

LG, No Frost

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Розташування морозильної камери


Об'єм холодильної камери


Спосіб установки


Енергоспоживання


Клас енергоспоживання


Рівень шуму


Система охолодження холодильної камери


Потужність заморожування

Холодильник LG No Frost – прилад підвищеного комфорту від надійного виробника. Техніка представлена у всіх кліматичних класах. Відрізняється продуманим наповненням, високою якістю збірки. Один із головних плюсів полягає в тому, що її не треба розморожувати. Досить постійно підтримувати чистоту й раз на півроку спустошувати камери, щоби провести генеральне прибирання.

Суть сухого заморожування в тому, що на продуктах і стінках пристрою не утворюється полій, іній. Швидкому й рівномірному охолодженню продуктів сприяє постійна циркуляція повітря. У відсіках не з'являються цвіль і зайві запахи. Після закриття дверцят температура в камері швидко відновлюється до заданих параметрів. Для захисту продуктів від пересихання достатньо використовувати герметичні контейнери або харчову плівку.

Вартість холодильників LG No Frost вища в порівнянні з крапельними моделями. Водночас їхні можливості ширші. Тривалість зберігання після відключення живлення становить 10 годин.

Типи техніки із сухою заморозкою від виробника

За кількістю відсіків пристрої діляться на чотири типи:

  • Однокамерні. Моделі з вбудованою морозильною камерою і без такої. Прилади використовуються людьми, які часто роблять закупівлі. У них немає потреби в тривалому зберіганні м'ясних, рибних продуктів, заготівлі на зиму овочів, фруктів.

  • Двокамерні. Найбільш популярні місткі варіанти з нижньою морозильною камерою. Але ті, хто робить мінімальні запаси, можуть купити холодильник ЛДЖИ Ноу Фрост із верхньою морозильною камерою;

  • Side-by-side. Холодильники з розпашними дверима і вертикальними відсіками дають змогу робити великі запаси. Різні зони зберігання забезпечують оптимальний режим для фруктів, овочів, м'яса, риби, делікатесів.

  • Форм-фактор French Door (F) відрізняється від попереднього варіанту збільшеним холодильним відділенням. Морозилка розташовується в нижній частині пристрою. Вона може закриватися подвійними дверцятами або бути виконана у вигляді одного або декількох висувних ящиків (морозильних скринь).

За способом установки купити холодильник LG ноу фрост можна окремостоячий або вбудований у меблі.

Які компресори використовуються в ЛДЖІ No Frost

Встановлений тип компресора залежить від моделі. Це може бути звичайний лінійний інвертор, який відключається/включається після досягнення певної температури. Або інверторний варіант, що працює весь час, але на різній потужності. Останній відрізняється енергоефективністю і майже безшумний.

Споживана енергія

Купити холодильник LG No Frost можна класів А+++, А++, А+. Техніка вирізняється енергоефективністю, високим рівнем ККД.

Особливості управління

Техніка від виробника найчастіше оснащується електронною системою управління. Проконтролювати введену інформацію дає змогу наявність дисплея. Із сенсорним типом можна встановлювати дані безпосередньо на дисплеї.

У низці моделей присутня опція SmartThinQ, що дає змогу керувати системою через смартфон. Якщо ви, будучи вдома, забули задати агрегату потрібні параметри, зробити це можна в дорозі, перебуваючи на роботі.

Використання фірмових технологій

Холодильник LG No Frost може мати різні технологічні властивості, що поліпшують його роботу:

  • Multi-AirFlow – відповідає за рівномірний розподіл повітряних потоків у закритому пристрої.

  • Door-in-Door – за першими дверима розташований невеликий простір для часто використовуваних напоїв, продуктів. Водночас основний відділ не відчиняється і з нього не виходить холод.

  • Door Cooling – дає змогу зберігати свіжість готових страв, продуктів ще довше.

  • NatureFRESH – забезпечує максимально тривале збереження овочів, фруктів.

  • InstaView – увімкнення світла дає змогу побачити розташування і стан продуктів, наявність вільного місця.

Тим, з ким у будинку проживають маленькі діти, варто звернути увагу на наявність опції Child Lock. Активоване блокування від дітей робить кнопки нечутливими до натискання. Водночас прилад можна відкрити звичайним способом.

Де вигідно купити холодильник LG No Frost

Зробити вигідну покупку пропонує інтернет-магазин Цитрус. У каталозі представлені прилади різних типів, кліматичних класів, рівня енергоефективності. Ціна техніки залежить від дизайну, потужності, класу енергоспоживання, наявності додаткових опцій.

Щоби техніка ідеально вписалася у відведений для неї простір, крім зовнішнього вигляду потрібно врахувати глибину, ширину, висоту моделі. Від об'єму залежить, скільки продуктів ви зможете зберігати в холодильному відсіку, а скільки – заморожувати про запас.

Уся техніка під час продажу в Цитрусі супроводжується гарантійною документацією. За кожною оплатою покупки відбувається нарахування відчутного кешбеку. Оплатити замовлення можна післяплатою, карткою, готівкою. Щоби зменшити навантаження на сімейний бюджет, можна оформити кредит або розстрочку.

Усього кілька днів, і холодильник ЛДЖІ буде доставлений в Україні. Жителям великих міст доступний самовивіз з офлайн магазинів.

Ціни на Холодильники LG No Frost

Холодильники LG No FrostЦіна
Side-by-Side холодильник LG GC-B257JLYV45 999 грн
Двокамерний холодильник LG GW-B509PSAP41 999 грн
Двокамерний холодильник LG GW-B509SMUM28 399 грн
Двокамерний холодильник LG GW-B509SEUM28 499 грн
Двокамерний холодильник LG GW-B509SAUM30 499 грн

Найпопулярніші запити в категорії Холодильники LG No Frost