за популярністю
Apple
Ціна
Бренд
Лінійка
Серія
Операційна система
Розмір екрану
Роздільна здатність екрану
Тип дисплея
Поверхня дисплея
Сенсорний дисплей
Тип процесора
Кількість ядер процесора
Виробник відеопроцесора
Тип відеоадаптера
Відеопроцесор
Розмір відеопам'яті
Розмір оперативної пам'яті
Тип накопичувача
Об'єм накопичувача
Оптичний привід
Живлення через повербанк
Мова клавіатури (клавіш)
Матеріал корпуса
Ємність акумулятору
Товщина
Показати ще 34 товари
Ноутбуки від Епл – це особливе задоволення від роботи. Вони поєднують в собі комфорт, продуманий функціонал і витриманий стиль. Модельний ряд MacBook розроблений так, щоб кожен користувач знайшов для себе оптимальний лептоп.
Нові моделі відрізняються надпродуктивністю завдяки 10-ядерному нейтронному процесору M1 Max і 32-ядерному відеопроцесору. 170 FPS у ресурсозатратних іграх робить цей пристрій оптимальним для геймінгу. Купити макбук рекомендовано і тим, хто програмує, працює із графікою, фото та відео.
Об'єм оперативної пам'яті до 64 Гб дозволяє обробляти великі масиви інформації без гальмування. SSD-накопичувачі до 8 Тб дозволяють зберігати мультимедійні файли, встановлювати ігри та програми, які вимагають цього параметра. Швидке заряджання заповнить запас батареї на 50% за півгодини.
У кожної лінійки вони свої. При цьому є ряд загальних якостей, які роблять ці комп'ютери такими зручними:
Сімейства ноутбуків Епл поділяються залежно від призначення:
Щоб обрати оптимальну для себе модель, орієнтуйтеся, перш за все, на завдання – робота, геймінг, спілкування. При покупці лептопа для професійної діяльності, визначте, які ресурсів вимагають програми, які ви використовуєте. Виходячи з цього підбирайте технічні характеристики.
Це основні елементи, що визначають ціну MacBook. Від них залежать плавність роботи, швидкість завантаження, швидкодія. Зверніть увагу на такі параметри:
Враховуйте також параметри пам'яті - обсяги, тип, частоту:
У МакБуков використовуються відеокарти від Intel або AMD. Перші відмінно справляються з іграми і багатозадачністю. А для 3D-графіки, створення контенту та інших складних цілей рекомендуємо обирати AMD. Звертайте увагу на тип відеопроцесора – інтегрований або дискретний.
Одна з "фішок" ноутбуків Епл – фірмовий дисплей Retina на базі IPS-матриці. Він використовується у всіх лінійках, лише в серії Air додатково доступний екран TN + film.
Головні переваги технології Retina – ідеальний колірний баланс, відмінна деталізація, широкі кути огляду і зниження навантаження на зір.
Обираючи комфортний для себе екран, враховуйте такі фактори;
При виборі акустичної системи важливі кількість і розташування динаміків. Для MacBook характерним є використання стереодинаміків, які розташовані по обидві сторони від клавіатури. А для комфортного спілкування виробник передбачив вбудований мікрофон.
В сучасних серіях реалізована фірмова клавіатура Magic Keyboard з механізмом "метелик". Він більш точний в порівнянні з класичним механізмом "ножиці". Його особливість – рівномірний розподіл навантаження по клавішах при натисканні, що мінімізує помилки під час друку.
У всіх моделях передбачене світлодіодне підсвічування клавіатури для комфортної роботи при слабкому освітленні.Окремої уваги заслуговує трекпад. Система Force Touch забезпечує максимально точне керування курсором, розпізнавання торкань. Підтримує натискання із зусиллям, визначення швидкості дій, малювання з урахуванням сили натискання, жести Multi-Touch.
Ноутбуки Apple працюють під керуванням фірмової операційної системи MacOS. Вони оснащені стандартними бездротовими інтерфейсами Wi-Fi і Bluetooth, а також – усіма необхідними роз'ємами.
Біометрична ідентифікація реалізується за допомогою сканера відбитків пальців Touch ID.
Стиль Apple – про мінімалізм і продуманість деталей. Корпуси з цільного металу, що підлягає переробці. Фактури, до яких приємно торкатися. Благородні стримані відтінки – золото, срібло, "space gray". Плавність і округлість форм в поєднанні з ергономічністю. Такий ноутбук не тільки практичний в роботі, він дарує задоволення від кожної дії.
MacBook (МакБук) | Ціна |
✔️ Apple MacBook Air M1 Chip 13"/256 (MGN63UA/A) Space Gray 2020 | 43 499 ₴ |
✔️ Apple MacBook Air M2 Chip 13" 8/256GB Midnight (MLY33) 2022 | 53 499 ₴ |
✔️ Apple MacBook Air M2 Chip 13" 8/256GB Space Gray (MLXW3) 2022 | 53 499 ₴ |
✔️ Apple MacBook Air M2 Chip 13" 8/256GB Silver (MLXY3) 2022 | 53 499 ₴ |
✔️ Apple MacBook Air M2 Chip 13" 8/256GB Starlight (MLY13) 2022 | 53 499 ₴ |
Apple MacBook Air M1 Chip 13"/256 Silver (MGN93UA/A) 2020
43 499 ₴
Dendi
Досвід використання:Придбав дану модель в лютому 2023 для роботи з документами, роботі в браузері та подекуди програмуванням. Чудово справляється з цим задачами, навіть коли сумно то є в що пограти (нормальні свіжі ігри). Заряд тримає досить довго (повноцінної роботи з перервами вистачає на півтори робочих дні) + намагаюсь користуватись ним на зарядах 40%-80% для "живучості" батареї. На сьогодення є нюанси тільки з "спецефічним" ПО під архітектуру arm - але вони досить швидко виправляються розробниками або пропонують аналоги без встановлення віндовсів і т.д. Щодо переферійних пристроїв хочу додати - що так, бувають незручні моменти з флеш-накопичувачами та інше, але багато сучасних виробників вже переходять на розʼєми type-c або в них зʼявляється цей проток передачі даних. Також хочу зазначити - Хмарні сховища ще існують і непогано розвиваються). Щодо розташування клавіш - потрібно після "Віндових ПК" трохи звикати. До цього користувався HP (ігровий) в бюджеті 35к 2021 року.
Плюси:Батарея, екран, "спецефічне" технічне обладнання (принетри, сканери, та інші) дуже легко підключаються, не потрібно "мудохатись" з налаштуванням. Потужність, "автоматизоване налаштування" під кожного користувача. Приємна та проста Оперативна Система. Якість збірки залишає приємні відчуття та виконана в найвищому рівні не даючи збиратись пилу на перетинах (між екраном та блоком та інше). Звук як для звичайного користувача (не фаната чи музиканта) - 10/10. Якщо як мінімум в Вас є iPhone то простоти і швидкості не має меж в усьому.
Мінуси:Подекуди в ресурсовмістких додатках нагрівається (трішки стає боязно) - встановив утиліту щоб відслідковувати... Подекуди відслідовуються в оперативній системі баги, якщо тижнями як я, не перезавантажувати ноутбук (без зависань - неправильне відображення "попереднього перегляду" файлів...) Думаю це вже розробники "вилікують".
Докладніше