odesadniprokharkiv
Citrus Logo Image

Мультиварки

Побут під контролем - категория
Побут під контролем - категория

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Об'єм


Тип покриття чаші


Функціонал


Програми приготування


Матеріал корпусу


Мультиварка — прилад для приготування перших, других страв, випічки, який може замінити плиту, духову шафу. Усередині корпусу, який герметично закривається кришкою, міститься антипригарна знімна чаша. За нагрівання відповідають датчики температури та нагрівальний елемент.

Інтелектуальна система управління дає змогу завантажити продукти в каструлю, поставити завдання приладу й займатися своїми справами. Завдяки особливостям приготування, у продуктах зберігаються корисні властивості.

Критерії, які важливі під час купівлі мультиварки

Обираючи техніку для дому, треба враховувати таке.

Різновиди приладів

Купити мультиварку можна таких типів:

  • Стандартна. Під час готування кришку можна відкривати, щоби додавати інгредієнти, контролювати готовність. Прилад працює без тиску.
  • Мультиварка хлібопічка. Крім приготування супу, м'яса, гарніру, у чаші пристрою можна випікати хлібобулочні вироби.
  • Рисоварка. Приготований у приладі рис виходить ідеальним. Продукт буде розсипчастим, зберігає поживні властивості, не підгорає. Готувати в рисоварці можна й інші каші, а також тушкувати рибу, овочі.
  • Повільноварка. Підходить для приготування страв, які треба тушкувати, томити.
  • Пароварка. Призначена для готування корисних дієтичних продуктів на пару.
  • Скороварка. Страви готуються швидше, ніж у звичайній мультиварці. Оскільки техніка працює під тиском, відкривати її до закінчення процесу не можна.
  • Мультикухня. Універсальна техніка, у якій поєднуються функції плити та мультиварки. В окремих моделях можна також готувати гриль.
  • Прилад із функцією су-вид. Використовується для повільного приготування овочів, риби, м'яса, попередньо упакованих у вакуумні упаковки.

Характеристики техніки впливають на вартість мультиварки.

Матеріал корпусу

Під час виробництва мультиварок використовують метал і пластик. Металеві пристрої міцніші, тоді як пластикові — легші й коштують дешевше. Щоби техніка не ковзала на тумбі, столі, їх оснащують гумовими накладками або ніжками.

Перш, ніж купити мультиварку в Києві, зверніть увагу на герметичність клапана на кришці та гумки-ущільнювачі. Матеріал має бути якісним.

Матеріал і об'єм чаші

Каструля мультиварки може бути виконана з алюмінію або нержавіючої сталі. Внутрішнє антипригарне покриття виготовляється з тефлону або кераміки. Готувати в таких чашах можна без використання олії. Але ємності вимагають дбайливого ставлення. 

Водночас кераміка стійкіша й безпечніша навіть у разі невеликих пошкоджень. Для перемішування, зняття проб краще використовувати силіконову лопатку або пластикову ложку. Останні часто йдуть у комплекті до техніки.

Обираючи розмір чаші, треба орієнтуватися на кількість людей, для яких готуватиметься їжа. Що більше людей у сім'ї, гостей, то більшим має бути об'єм.

Об'єм чаші мультиварки може становити від 1,8 до 10 літрів. Для сім'ї з двох-трьох осіб достатньо приладу із чашею на 2-3 літри. Людям, у яких часто збираються гості, варто купити прилад на 6 літрів і більше. Найбільш ходовими є пристрої із чашами на 3,5-5 л.

Потужність

Показник залежить від моделі, розміру чаші й може бути як 450, так і 1500 Вт. Інакше страви залишатимуться напівсирими.

Для ємностей до двох літрів достатньо мінімальної потужності до 500 Вт. Для моделей середнього розміру — 800-1000 Вт. Для габаритних мультиварок — 1000-15000 Вт.

Особливості управління

Найпростішим типом управління є механічний, із застосуванням кнопок і важелів. Моделі з електронним управлінням оснащені дисплеєм із сенсорними кнопками. Мова меню може бути українською або російською.

У продажу також є техніка, керувати якою можна дистанційно, через додаток на смартфоні. Йдучи надовго з дому, чашу треба наповнити продуктами, а ближче до повернення запустити процес готування, використовуючи гаджет. Сидячи в сусідній кімнаті, увімкнути прилад можна через Bluetooth. Ціни на мультиварки з віддаленим керуванням вищі.

У яких режимах може працювати мультиварка

Під час вибору авторежиму пристрій визначить самостійно готовність страви. Усе, що треба зробити користувачеві — натиснути кнопку запуску. Щоби програма не збилася, не варто відкривати кришку, поки працює мультиварка.

При ручному режимі користувач сам виставляє таймер. До уваги береться власний досвід, рецепт, тип продуктів. Температура задається в рамках конкретної програми або через меню.

Мультиварка може бути забезпечена 5-20 попередньо встановленими авторежимами. Найпопулярніші: каша, суп, молочна каша, випічка, йогурт. У приладах можна:

  • тушкувати, не додаючи жиру;
  • готувати на пару та розігрівати їжу;
  • смажити м'ясо, рибу, овочі.

У деяких моделях є режим «фритюрниця". Серед режимів, що рідко трапляються, також копчення, стерилізація, пастеризація, Sous-vide (запечатані у вакуумні пакети продукти готуються за низької температури до 6 годин).

Де купити мультиварку?

Якщо у вас немає часу на тривале стояння біля плити, можна замовити мультиварку в інтернет магазині «Цитрус». На сайті в асортименті представлені прилади від брендів Tefal, Moulinex, Philips, Bosch. Техніку можна забрати самостійно в найближчому до вас офлайн магазині або оформити доставку перевізником «Нова пошта» в Україні.

Ціни на мультиварки залежать від їхніх характеристик, країни виробника. Перш ніж купити онлайн щось із техніки, на сайті нашого магазину варто детально ознайомитися з особливостями різних моделей, порівняти їх. За потреби, можна звернутися до наших продавців за консультацією.

Оплатити товар можна будь-яким зручним способом:

  • на сайті банківською карткою;
  • післяплатою у відділенні перевізника;
  • готівковими коштами в офлайн магазині;
  • безготівковим розрахунком.

Платіж може бути одноразовим або в кілька етапів, якщо ви зробите покупку в кредит або розстрочку.

Знижки, акції роблять покупки в «Цитрусі» ще більш приємними. Усі клієнти нашого магазину автоматично беруть участь у бонусній програмі «Плюшки». Із кожного оплаченого замовлення покупець отримує 1% кешбеку, яким після активації, через 15 днів і впродовж року можна оплатити частину нової покупки (до 50%).

Хочете ще більше вигоди? Купуйте товар від ста тис. грн на рік й отримуйте статус «гурман». Кешбек із покупок буде збільшено до 4%.

Популярні відгуки

Product Image

Апарат Су-від AENO SV1

3 299

Comment User Avatar

Вадим

Досвід використання:класний, має різний функціонал - мультиповал, циркуляція води, підтримка температури, управління сенсорне, легкий у функціоналі - швидко розібралась що до чого, має дисплей, таймер, має окремі програми для приготування, м"яса, риби, овочів, птиці, морепродуктів, не важкий

Плюси:функціонал

Мінуси:немає

Докладніше

Ціни на Мультиварки

МультиваркиЦіна
Мультиварка PHILIPS HD2237/417 199 грн
Мультиварка-скороварка Moulinex CE430A346 099 грн
Мультиварка-скороварка Tefal CY85583011 799 грн
Мультиварка Tefal RK812B326 699 грн
Мультиварка-скороварка PHILIPS All-in-One Cooker HD2151/407 999 грн

Найпопулярніші запити в категорії Мультиварки

Питання, які часто задають про Мультиварки

💸Скільки коштують Мультиварки?

🛒Які Мультиварки краще купити в 2024 році?

🔥Які Мультиварки найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?