за популярністю
Ціна
Бренд
Спосіб установки
Максимальне завантаження
Тип завантаження
Глибина
Висота
Ширина
Колір
Функція сушки
Тип двигуна
Максимальна швидкість віджиму
Тип управління
Клас енергоспоживання
Максимальна температура
Показати ще 47 товарів
Різноманітні по конструкції та функціоналу, практичні, прості в управлінні, пральні машини незамінні в кожному будинку. Вони суттєво економлять час, сили, а завдяки спеціальним технологіям – природні ресурси. З таким девайсом догляд за одягом і домашнім текстилем стає максимально комфортним.
При покупці такого приладу потрібно врахувати безліч чинників – від вимог користувача до технічних характеристик і зовнішнього вигляду. Розповідаємо, на що варто звернути особливу увагу.
Залежно від розташування люка виділяють такі конструкції:
За способом монтажу є вбудовані і окремо стоячі пральні машини. Ми рекомендуємо заздалегідь продумати нюанси установки, зробити виміри, потім підбирати під них параметри пристрою – глибину, ширину, висоту.
При розрахунку розмірів обов'язково враховуйте наявність розетки для підключення, а також місце для відкривання люка. Зверніть увагу, що вертикальні машини розташовуються виключно окремо.
Розраховується за вагою сухих речей, які можуть поміститися в барабан. Чим більше глибина, тим більший за пристрій. Для сім'ї з 1-2 чоловік досить завантаження 3-5 кг, для великих обсягів прання вибирайте прилад на 8-12 кг.
В сучасних пралка використовуються різні типи моторів, у кожного з яких є свої переваги:
Цей параметр позначається буквами від А +++ до G. Орієнтуйтеся на маркування А+, А++, А+++ – практично всі сучасні пральні машинки відповідають цим стандартам. Вона означає, що в девайсі реалізовані передові технології енергозбереження і витрата буде мінімальною.
У більшості машин цей показник коливається в діапазоні 36-60 л вище. Враховуйте його, щоб економити воду, особливо якщо використовуєте лічильник.
Максимальна швидкість віджиму вимірюється в кількості оборотів в хвилину. Для більшості повсякденних завдань досить показника до 1000 об / хв. А для великих навантажень є девайси зі швидкістю до 1600 об / хв.
Клас означає, наскільки сухим після прання буде білизна. Він також маркується літерами латинського алфавіту від A до G. А означає вологість до 45%, G – більше 90%.
Сучасні пральні машини пропонують широкий набір опцій. Підбирайте його в залежності від речей, які використовуєте. Найбільш затребувані такі:
Виробники пропонують пральні машинки з механічним та електронним управлінням. У топових девайсах використовується інтелектуальне управління. Така пралка максимально економить ресурси, піклується про якість прання, ваш комфорт. Існують навіть девайси з вбудованим Wi-Fi і можливістю управління через додаток на смартфоні.
Щоб шум при роботі девайсу не відволікав, орієнтуйтеся на допустимий показник до 52 дБ для прання, 70 дБ – для віджиму. У деяких моделях є спеціальний нічний режим, при якому пристрій пропускає все галасливі процеси.
Пральні машини | Ціна |
✔️ Пральна машина Whirlpool WRBSB6228BUA | 13 999 ₴ |
✔️ Прально-сушильна машина Whirlpool FFWDB864349BVUA | 24 999 ₴ |
✔️ Пральна машина вузька Indesit OMTWSE 61051 WK UA | 11 399 ₴ |
✔️ Прально-сушильна машина Samsung WD70T4047CE/UA | 28 799 ₴ |
✔️ Пральна машина Candy CS1282DE-S STD | 12 999 ₴ |
Пральна машина Samsung WW62J42E0JW/UA Slim
18 699 ₴
Музыка Инга Петровна
Досвід використання: Рекомендую, пральна машинка чудова. Цитрус, як завжди на висоті. Дякую.
Плюси: Гарний дизайн, багато функцій
Мінуси: Не має
Докладніше