odesa
Citrus Logo Image

Роботи-пилососи

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Дисплей


Вид прибирання


Дистанційне управління


Потужність всмоктування


Площа прибирання на одному заряді


Сумісність з ОС


Рівень шуму


Побудова карти приміщення


Тип фільтра


Об'єм резервуара для води


Індикатор заповнення пилозбірника


Тип акумулятора


Ємність аккумулятору


Регулювання потужності


Матеріал корпуса


Колір


Робот-пилосос – побутовий помічник з інтелектуальними функціями для очищення підлогових покриттів будь-якого типу. Чому вони такі популярні?

 • Сучасні датчики й сенсори дають можливість пристрою за секунду визначити, який різновид покриття необхідно очистити.

 • Розумний електропилосос робот спритно об'їжджає перешкоди, не падає зі сходів і швидко долає підвищення.

 • Є моделі для різних типів прибирання.

 • Пристрій може управлятися вручну, з допомогою пульта або смартфона.

 • Девайс програмується на тривалість, інтенсивність, різновид прибирання і послідовність зміни приміщень.

 • Не потребує контролю користувача, після завершення робіт самостійно повертається на станцію.

Robot пилосос – ефективніший, зручніший та економічно вигідніший, ніж звичайний пилосос або ручне чищення. Функціонал приладу можна за кілька хвилин підігнати під потреби власника.

Робот-пилосос: 3 основні варіанти прибирання

Усі пристрої класифікуються за типом очищення:

 • вологе прибирання – у конструкції розумного прибиральника передбачена ємність для води. Рідина змочує бруд і пил, роблячи прибирання ретельнішим, ефективнішим і менш запиленим. Цей процес передбачає і миття підлоги. Через додаток можлива синхронізація з роботами для вологого прибирання;

 • суха – відбувається під впливом щіток robot cleaner, які здійснюють активні рухи, і всмоктувального повітряного струменя різної сили. Бруд збирається в окремий контейнер або мішок, передбачений конструкцією. З допомогою смартфона можлива швидка синхронізація з роботами для сухого прибирання;

 • суха + збір рідини – очищення і видалення рідини роботом-пилососом здійснюються згідно з чергою або одночасно залежно від площі обробки.

Робот-пилосос: різновиди пилозбірників і поверхонь для очищення

Сучасні прилади по-різному збирають пил і сміття з підлогових покриттів. Залежно від виду пилозбірника розумні прибиральники бувають двох основних типів:

 • без мішка – робот-пилосос, який збирає пил у спеціальну ємність із ручним або автоматичним очищенням після сеансу. Контейнер (циклон) – всмоктує забруднення з допомогою потужних вихрових потоків, нашаровуючи їх на стінках. Контейнер (без циклону) затягує сміття і пил у ємність, поступово збираючи їх на дні;

 • з мішком – девайс такого типу потребує регулярної заміни тканинної ємності для збору сміття.

Під час вибору робота-пилососа зверніть увагу, з якими покриттями він працює. У Цитрусі є моделі брендів RoboRock, ECOVACS, Lydsto, Rowenta. Вони допоможуть очищати:

 • ковролін;

 • лінолеум;

 • паркет/ламінат;

 • плитку;

 • скло.

Як переміщується робот-пилосос

Самохідний пилосос працює в декількох режимах руху. Вони забезпечують ретельне очищення всіх зон: біля плінтуса, на кромці килима й у кутах приміщення. Підлоговий робот-прибиральник під час чищення підлоги може пересуватися:

 • у випадковому порядку;

 • уздовж стін;

 • вліво-вправо;

 • вперед-назад;

 • зигзагом;

 • за периметром приміщення;

 • спірально.

Робот-пилосос: 6 основних режимів роботи

Розумний прибиральник аналізує площу, геометрію приміщення, тип підлогового покриття і складність забруднень. Гаджет автоматично запускає режим прибирання або очікує ручного встановлення параметрів.

 1. Точкове прибирання невеликих ділянок – очищення обраної зони зі встановленням віртуальних кордонів.

 2. Автоматичний режим – пристрій самостійно аналізує наявність неприбраної площі в будинку й запускає необхідний режим.

 3. Безшумний – зниження швидкості чищення завдяки скороченню оборотів двигуна. Можна робот-пилосос купити для тихого очищення підлогових покриттів під час відпочинку мешканців будинку.

 4. Ручний режим – запуск усіх необхідних функцій, послідовності кімнат для прибирання та інтенсивності проводиться користувачем вручну.

 5. Турбо-режим – у разі виявлення серйозних або старих забруднень робот-пилосос запускає інтенсивніше очищення.

 6. Прибирання окремих кімнат – користувач може вибрати послідовність очищення приміщень.

Робот-пилосос: ефективність технологій і датчиків 

Сучасні роботи-пилососи оснащуються максимальною кількістю можливостей. Це дає змогу делегувати рутинне заняття із чищення підлоги та поверхонь надійному побутовому помічникові.

Датчики

Роботи-пилососи оснащені комплексом сенсорів і датчиків. Вони допомагають пристрою якісно прибирати бруд, не падати зі сходів і не втикатися в перешкоди на шляху. На гаджетах встановлено сенсори:

 • виявлення пилу;

 • датчик типу підлогового покриття;

 • виявлення порогів;

 • виявлення сходів;

 • виявлення стін;

 • протиударні датчики;

 • відстеження перешкод.

Технології

«Розумні» функції дають змогу використовувати можливості роботів-пилососів максимально ефективно.

 1. Повернення на базу – пристрій після закінчення роботи з будь-якої кімнати повертається на зарядку. Не потрібен контроль власника.

 2. Продовження прибирання після підзарядки – функція, яка дає змогу роботу-пилососу продовжити процес з останньої активної локації.

 3. Вбудована УФ лампа – технологія для додаткової стерилізації оброблюваних поверхонь.

 4. Голосові звіти – активація цієї функції дає змогу дізнатися час, якість і обсяг виконаної роботи. Якщо робот-пилосос керується з програми на смартфоні, то доступна функція перегляду журналу прибирання.

 5. Уникнення килимів під час вологого прибирання – дає змогу обійти килимове покриття в приміщенні, щоби не намочити ворс.

 6. Створення 3D-карти приміщення – з допомогою інфрачервоних, ультразвукових і оптичних датчиків робот-пилосос зчитує простір навколо. Система аналізує інформацію та складає оптимальний маршрут.

 7. Розпізнавання забруднень – з допомогою сенсорів розумний пилосос визначає ступінь забрудненості та активує відповідний режим очищення.

 8. Самоочищення – функція, що відправляє пилосос на базову станцію в разі заповнювання контейнера. Активація витяжки призводить до відсмоктування пилу і сміття з контейнера в спеціальний мішок об'ємом до 4 л, розташований всередині бази.

 9. Система від заплутування в дротах – у разі наїзду на дрібні предмети або дроти, сенсори допомагають роботу-пилососу виїхати в безпечну зону.

 10. Посилення потужності на килимах – робить можливим всмоктування сміття і пилу з килимового ворсу.

 11. LED-дисплей – покращує візуалізацію інформації про рівень заряду, тривалість процесу очищення та активовані функції.

 12. М'який захисний бампер – спеціальна накладка по діаметру робота-пилососа для автоматизованого чищення. Вона захищає від тряски, вібрацій і пошкоджень.

 13. Віртуальна стіна – функція, яка запускається для створення невеликої конкретної зони очищення. Робот-пилосос не буде виїжджати за її межі. Наприклад, це може бути ділянка біля входу в будинок або поруч із місцями зберігання взуття.

У Цитрусі можна вигідно купити побутову техніку без черг

У каталозі інтернет-магазину є десятки моделей розумних прибиральників із різним функціоналом. Виробники використовують сучасні технології, щоби позбавити від побутової рутини користувачів. Вибираючи розумного прибиральника в Цитрусі всього за пару кліків, ви отримуєте кілька годин додаткового часу для своїх справ. Чому вигідно і зручно робот-пилосос купити в Києві саме в Цитрусі?

 1. Каталог із можливістю фільтрації за параметрами прискорює пошук. Є відгуки реальних користувачів, які допомагають зробити вибір. Якщо в покупця виникають складнощі, на допомогу приходять продавці-консультанти.

 2. Усі пристрої в Цитрусі – з гарантією від виробника.

 3. Ціна роботів-пилососів стартує від 3 500 грн. На сайті є бюджетні та надійні моделі, а також топові пристрої з розширеним функціоналом. Вартість можна розділити на частини для комфортної оплати, використовуючи вигідні умови розстрочки.

 4. Після кожної покупки в інтернет-магазині клієнту нараховуються бонуси на особистий рахунок. Можна накопичувати бали, щоби розплатитися ними під час наступного шопінгу в Цитрусі.

 5. Хочете замовити хороший пилосос для дому? Нова Пошта швидко доставляє замовлення із Цитруса. Також є можливість самовивозу з офлайн-магазину.

Щоби купити робот-пилосос в Україні, не потрібно ходити в магазини і стояти в черзі. Можна просто відвідати наш сайт і за кілька кліків придбати потрібну модель.

Популярні відгуки

Product Image

Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO X1 OMNI Black (DEX11)

36 999

Comment User Avatar

Каліберда Наталія

Досвід використання:Супер! Я дуже задоволена!

Плюси:Гарно пилососить і миє, чудово орієнтується по карті, не блукає )

Мінуси:Вказана площа в характеристиці 260мна одному заряді - це тільки якщо вмикати пилосос без миття на мінімум потужності Якщо все по максимуму налаштовувати то зарядки пилососа вистачає на 45-50м2

Докладніше

Ціни на Роботи-пилососи

Роботи-пилососиЦіна
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO T20 OMNI (DLX23)36 999 грн
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO X2 OMNI54 999 грн
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N10 (DBX41)10 999 грн
Робот пилосос Roborock Vacuum Cleaner Q5 Pro Black14 999 грн
Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N10 Plus (DBX41)15 499 грн

Питання, які часто задають про Роботи-пилососи

💸Скільки коштують Роботи-пилососи?

🛒Які Роботи-пилососи краще купити в 2024 році?

🔥Які Роботи-пилососи найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?