за популярністю
Ціна
Бренд
Призначення
Діаметр коліс
Вага пристрою
Допустиме навантаження
Максимальна швидкість
Мінімальний зріст
Запас ходу
Додаток
Bluetooth колонка
Потужність мотора
Вид велосипеду
Ємність батареї
Електровелосипед – це сучасний екологічний транспорт, оснащений електродвигуном. Засіб пересування впевнено завойовує популярність: він доступніший за автомобіль і не потребує заправки дорогим паливом. Пристосування підійде всім людям незалежно від їхньої фізичної форми та рівня підготовки. Акумулятор електровелосипеда можна зарядити від розетки 220 В. Зарядний пристрій йде в комплекті.
Зовні електровелик мало чим відрізняється від механічного. Та ж рама, педалі, сидіння, але з електроприводом. Наявність мотора докорінно змінює концепцію виробу. Електровелосипед – це абсолютно нові можливості, як у швидкостях, так і в подоланих відстанях. Гібридне пристосування дає змогу ефективно вирішити безліч повсякденних проблем городян і жителів передмістя. Потрібно тільки вибрати відповідну за експлуатаційними критеріями й за вартістю модель.
Електровелосипеди класифікують за типом конструкції. Вони можуть бути:
складними;
цілісними.
Складні пристосування зручно зберігати вдома й можна перевозити в громадському транспорті або в багажнику легкового автомобіля.
Монолітні конструкції можна використовувати в різних спортивних і навколоспортивних велодисциплінах.
Транспортні засоби з електроприводом можуть бути двоколісними і триколісними. Два колеса – універсальний варіант. Триколісний електро велик підійде для дітей і дорослих, які відчувають труднощі з рівновагою через брак досвіду або за станом здоров'я. Збалансовані конструкції ідеальні для перевезення габаритних вантажів.
Електричні велосипеди можуть мати різний діаметр коліс:
16" – компактні гібриди для поїздок на рівній дорозі. Їх легко зберігати і транспортувати, але вони зовсім не годяться для бездоріжжя.
20" – середньорозмірні зразки. Двадцятку часто встановлюють на складні конструкції. Електровелосипеди з такими колесами зручні, але не призначені для тривалих поїздок на пересіченій місцевості.
24-26" – класичні повнорозмірні моделі для міста, бездоріжжя і для велоспорту.
27" і більше – збільшені колеса роблять електричний велосипед придатним для високошвидкісних поїздок на далекі відстані трасами будь-якої складності.
Розмір коліс впливає на вагу виробу.
Вел з електромотором потрібно підбирати так, щоб він підходив їздцю за зростом і вагою. Бажано робити тест-драйв перед покупкою – тільки так можна повністю оцінити зручність використання: перевірити, чи достатньо м'яке сидіння, чи підходить висота рами й тип посадки. Здебільшого їздцям різного віку і статури зручна низька посадка.
Не менш важливими є технічні характеристики пристроїв.
Електричний велосипед рухається завдяки роботі мотор-колеса, яке монтується до передньої або задньої частини маточини. Є також повнопривідні конструкції, у яких мотор встановлений на обидва колеса.
Мотор-колеса бувають редукторного типу й безредукторні. Перші відрізняються високим крутним моментом, що забезпечує низьке споживання енергії і можливість легкого подолання крутих підйомів. Електровелосипед із редуктором розвиває швидкість до 30 км/год.
Мотор-колесо безредукторного типу дає змогу розвивати вищу швидкість – до 50 км/год. Варто зазначити, що безредукторні мотори споживають більше енергії та потребують частого заряджання акумулятора.
Залежно від потужності пристрої діляться на три групи:
малопотужні (200-350 Вт);
середньопотужні (350-500 Вт);
високопотужні (від 500 Вт).
Що більша потужність, то ширші можливості їздця: вища швидкість, більше допустиме навантаження, менше часу знадобиться для розгону. Але потужні конструкції споживають багато енергії, та й ціна електровелосипеда-позашляховика досить висока.
Від ємності акумулятора залежить запас ходу електричного велосипеда. Батарею розміщують щодо центру рами або в ділянці багажника.
Відстань поїздки на одному заряді залежить не тільки від ємності акумулятора, а й від потужності. Приблизно розрахувати відстань можна за формулою: потужність у Вт*годинах розділити на 12,5. Отриманий результат означає, що цю відстань можна проїхати тільки завдяки мотору. Якщо їздець крутитиме педалі, а двигун працюватиме в режимі асистування, дальність поїздки буде більшою.
Електровелосипед заряджається впродовж 4-8 годин. Під час купівлі транспортного засобу звертають увагу на довжину зарядки.
Матеріали, з яких виготовляють батареї, впливають на їхню довговічність.
Різновиди акумуляторів:
Свинцево-кислотні (SLA), використовуються на недорогих велах, витримують 200-600 циклів зарядки.
Літій-іонні, мають меншу, ніж у свинцевих, вагу й призначені на 1000 зарядок.
Літій-фосфатні – поліпшена версія, яка може витримати 1500-2000 циклів заряду. Це найдорожчі батареї.
Нікель-метал-гідридні – варіант, за своїми характеристиками щось середнє між SLA і Li-ion.
Електровелосипед оснащується велокомп'ютером для Smart-контролю. На дисплеї пристрою відображаються поточні параметри руху. Живлення в бортового комп'ютера автономне.
Вдало купити електровелосипед – позбавити себе клопоту й незручностей. Рекомендується, щоб транспорт мав корисне оснащення: щиток на зірочку або ланцюг, бризковики, підніжку, кошик для транспортування невеликих вантажів, світлодіодні фари і світловідбивні елементи та інші корисні аксесуари.
Для збереження варто вибрати електричний велосипед з антикрадіжною системою зі звуковим сигналом.
Для їздця важлива наявність амортизації. Вона буває задньою, передньою, обох видів або може бути відсутньою. Без амортизації можна їздити тільки на гладких дорогах.
Великий вибір пристроїв з електроприводом для швидкої їзди містом і пересіченою місцевістю є в інтернет-магазині Цитрус. Якщо ви шукаєте, де купити електровелосипед в Україні, кращого місця годі й шукати. Тут можна зробити покупку онлайн і замовити доставку додому одним із надійних поштових операторів.
Переваги Цитруса:
широкий асортимент якісних виробів і супутніх товарів: захисту, насосів, ремкомплектів, спортивної амуніції, аксесуарів для трюків;
доступні ціни;
регулярні акції, знижки, спеціальні пропозиції;
накопичення бонусів;
розрахуватися можна будь-яким зручним способом;
електровелосипеди продаються в кредит і в розстрочку;
на всі позиції діє гарантія виробника;
консультанти Цитруса – професіонали своєї справи, які дають хороші поради щодо вибору моделей для дітей і для дорослих.
Зручний мобільний додаток дає можливість вибрати й недорого купити відповідний товар за лічені хвилини. Якщо ви хочете електровелосипед купити в Києві, його можна забрати самовивозом. Після огляду на складі ви можете сідати на нього і їхати додому.
Електровелосипеди | Ціна |
Електровелосипед Like.Bike Loon (White) 360 Wh | 25 999 грн |
Електровелосипед ADO A20 Lite (Grey) 345 Wh | 32 999 грн |
Електровелосипед ADO A20F (Black) 375 Wh | 34 999 грн |
Електровелосипед Like.Bike Bruiser (Red/Grey) 499 Wh | 43 999 грн |
Електровелосипед HIMO Z20 (Gray) 360 Wh | 34 999 грн |
Електровелосипед ADO A20 Lite (Cream) 345 Wh
36 999₴
Анонімний користувач
Досвід використання:Це чудовий ровер, ідеально для міста, ідеально для зберігання в квартирі, зручний, швидкий, розумний... комплектація чудова, справляється з такими апхілами на які я і не розраховувала) обожнюю його)
Плюси:Легко складається, легко мається, загалом з ним все легко)
Мінуси:Блочок зарядки не внушає довіри, але поки з ним все ок)