за популярністю
Ціна
Бренд
Тип пристрою
Призначення
Потужність
Робоча поверхня
Покриття робочої поверхні
Вид
Оснащення
Положення пластин
Тип установки
Колір
Матеріал корпусу
Вага
Показати ще 47 товарів
Електрогриль — прилад, що дає змогу радувати себе, рідних і гостей смачними стейками, м'ясом, ковбасками, овочами або бутербродами без вилазок на природу. Компанії Tefal, DeLonghi, GORENJE, CECOTEC, BOSCH, AENO, SEVERIN створюють різні варіанти техніки, яку можна використовувати в саду, у дворі приватного будинку, у квартирі на кухні.
Щоби купити гриль, треба знати відмінності між різними апаратами. Вони полягають у конструкції та принципі роботи. Прилади бувають таких типів:
У продажу також трапляються комбіновані варіанти, що працюють на двох типах палива: вугілля-дрова, вугілля-газ.
Контактна технологія — варіант для тих, хто любить тримати все під контролем. Їжа в пристроях готується швидше, ніж у безконтактних. Рівномірний розподіл температури на пластині виключає підгоряння.
Під час готування в таких моделях продукти набувають хрусткої скоринки й характерного малюнка. Корисні властивості в них зберігаються.
Прилади поділяються на:
Купити гриль безконтактного типу вважають за краще прихильники здорового харчування, оскільки страви можна готувати без додавання жиру. Вони бувають:
Щоби працювати з технікою було максимально просто, враховуйте під час купівлі кілька важливих нюансів.
Для складання корпусу виробники використовують:
Купити електрогрильницю можна і з комбінованим корпусом. Виробники поєднують різні матеріали через їхні переваги. Так, кришка конструкції може бути металевою, а ручка — виконаною із пластику з хорошим термозахистом.
Хорошими матеріалами для основи гриля є метал і чавун з антипригарним покриттям. Варіанти поверхонь із нержавійки та склокераміки менш практичні. У плані довговічності найкращими вважаються пластини, посилені титаном.
Робоча поверхня приладу може бути гладкою або рифленою. Ребриста залишає на продуктах характерні для гриля смужки або сіточку вафлі.
Знімна основа більш практична в очищенні. Вартість її вища.
Показник визначає тривалість нагрівання пристрою, приготування їжі. Купити гриль можна потужністю від 800 до 2500 Вт. Для побутових моделей достатнім є показник від 1500 до 2000 Вт.
Щоб експлуатація приладу була максимально ефективною, виробники оснащують її корисними функціями:
Хочете купити електричну грильницю, щоби готувати смачні страви, як на природі, не виходячи з дому? В інтернет-магазині «Цитрус» є моделі під будь-які запити, доставка яких в Україні здійснюється Новою поштою. Жителі Києва та інших великих міст можуть забрати своє замовлення особисто з офлайн магазинів.
За потреби, наші консультанти допоможуть визначитися з технічними особливостями пристроїв. Ті, хто любить робити вибір самостійно, легко розберуться в системі пошуку.
У «Цитрусі» можна купити електрогриль за бюджетною ціною або дорогу модель із масою додаткових функцій. Варіанти оплати: безготівковий або готівковий розрахунок, накладений платіж, оплата на сайті.
Скориставшись зручними умовами розстрочки, суму покупки можна розділити на кілька платежів. Так ви зможете користуватися технікою вже сьогодні, а оплачувати її вартість невеликими платежами.
Бонусна програма «Плюшки» — це можливість купити гриль із вигодою. З оплаченої покупки клієнт отримує кешбек 1% від ціни товару. Роблячи покупки на рік на сто тисяч грн і більше, можна отримати максимальний кешбек 4%. Активація бонусів відбувається на 15-й день після покупки.
Грилі | Ціна |
Електрогриль BRAUN CG 9160 | 11 999 грн |
Електрогриль BRAUN CG 9040 | 9 999 грн |
Гриль Tefal OptiGrill Elite GC750D30 | 10 199 грн |
Гриль TEFAL GC706 OptiGrill+ Initial | 7 399 грн |
Електрогриль BRAUN CG 9047 | 11 999 грн |
Електрогриль AENO EG1
5 799₴
Вадим
Досвід використання:класна тємка, купили собі на альтернативу грилю на вулиці, коли йде дощик але хочеться рум"яного стейка, класний і компактний, смак їжі класний після приготування, рекомендую
Плюси:все влаштовує
Мінуси:Немає