за популярністю
Для ігор
Ціна
Бренд
Застосування
Тип підключення
Розмір миші
Тип датчику
Джерело живлення
Інтерфейс
Ергономіка
Підсвічування
Колір
Показати ще 47 товарів
Поряд із клавіатурою миша є ключовим маніпулятором як для комп'ютера, так і для ноутбука. У другому випадку альтернативою може слугувати тачпад, однак для ігор цей варіант не підійде. Мишка ігрова повинна мати високу сенсорну точність і миттєво реагувати на рухи рук користувача.
Здебільшого пристрої цієї категорії мають ефектний дизайн із підсвічуванням окремих елементів. Геймери-аматори та професійні кіберспортсмени перед тим, як купити геймерську мишку, оцінюють представлені на ринку моделі за низкою критеріїв і характеристик, а також найчастіше тестують у реальних умовах.
Одним із найважливіших аспектів є ергономічність. За формою і розміром ігрову мишку треба вибирати, зважаючи на особливості кистей конкретного користувача. Якщо вона занадто маленька, у процесі гри незабаром виникнуть больові відчуття в ділянці зап'ястя, що може призвести до розвитку тунельного синдрому.
Наявність тефлонових підкладок знизу дає змогу збільшити термін служби маніпулятора. Для драг кліка необхідно, щоб основні елементи управління були чуйними.
Сьогодні купити мишку ігрову з ергономічним дизайном для великої руки не проблема. У каталогах виробників, таких як STEELSERIES, Trust, A4-Tech, Bloody, 2E, Corsair, Asus та MSI, є моделі для лівшів і тих, хто під час роботи з мишею використовує праву руку.
Також для окремих жанрів можна вибрати варіант із додатковими функціональними кнопками. Геймерська мишка зазвичай вирізняється оригінальним зовнішнім виглядом із загостреними краями і RGB підсвічуванням, що створює додатковий ефект.
У наш час геймери використовують виключно лазерні або оптичні миші. Вони більш надійні та чуйні в порівнянні з механічними пристроями, у конструкції яких є спеціальна кулька. До того ж такі маніпулятори мають меншу вагу і плавніше переміщаються на робочій поверхні. Від кількості та розташування сенсорів залежить ціна пристрою управління.
За типом передачі сигналу виділяють дві основні категорії:
Цей параметр визначає, на скільки точок зсунеться курсор на екрані, якщо перемістити маніпулятор на один дюйм. Вказується у вигляді числового значення з індексом dpi.
Для офісної роботи підходять пристрої з показником 400–500 точок/дюйм, мишка для геймера повинна мати роздільну здатність 800 або вище. Обираючи оптимальний варіант, треба орієнтуватися на роздільну здатність монітора. У просунутих моделях доступна можливість виконувати DPI налаштування на свій розсуд.
Крім зазначених вище, рекомендується звертати увагу на такі аспекти перед тим, як купити ігрову мишку для ПК:
Якісні маніпулятори геймерської категорії постачають на ринок такі виробники:
Купити геймерську мишку в Україні можна в інтернет магазині Цитрус. Є можливість замовити онлайн або забрати товар самовивозом. Ми пропонуємо нашим клієнтам:
Також доступна доставка товарів Новою Поштою Києвом та іншими регіонами.
Ігрові миші | Ціна |
Ігрова миша Razer Death Adder Essential (RZ01-02540100-R3M1) | 1 299 грн |
Ігрова комп'ютерна миша HyperX Pulsefire Surge RGB (Black) HX-MC002B/EE | 2 799 грн |
Ігрова миша Razer Basilisk V3 Pro (RZ01-04620100-R3G1) | 7 999 грн |
Ігрова миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless (HTM-530) Black | 2 399 грн |
Ігрова миша HATOR Pulsar 2 (HTM-510) Black | 999 грн |
Ігрова комп'ютерна миша 2E Gaming MG335 RGB USB (Black) 2E-MG335UB
629₴
Войтов Константин Вячеславович
Досвід використання:пользуюсь этой мышкой уже полтора года. она очень прочная. что только не выдерживала. удобное регулирование DPI. есть доп. кнопки по бокам, которые позволяют удобно пользоваться браузером, Стим и прочими программами. так же есть кнопка двойного нажатия. иногда в играх очень помогает.
Плюси:прочность материал приятный отличное время реагирования курсора после нажатия(без задержки) за свою цену отличная мышь
Мінуси:иногда может не работать ргб подсветка, и то, возможно потому что я эту мышку кромсал.