Доставка

До відділення «Нова пошта»

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»

Доставка до Відділення «Нова пошта» здійснюється за тарифами Нової пошти, оплата вартості доставки здійснюється на відділенні при отриманні товару.

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

Читайте також про умови отримання відправлень

ЩО МОЖНА ВІДПРАВИТИ В ПОШТОМАТ?!

- Документи, а також посилки до 20 кг фактичної ваги та розміром не більше 42х24х58 см.

- Лише повністю передплачені посилки (зручно оплатити послугу доставки ви можете в мобільному додатку «Нова Пошта»).

- Товари з оголошеною вартістю не більше, ніж 6000 грн

З магазину Цитрус

Самовивіз товару з магазинів мережі Цитрус

Ви маєте можливість оформити замовлення на товар, який зацікавив вас на нашому сайті та забрати свою покупку в найближчому магазині «Цитрус».

При оформленні замовлення оператор контакт-центру ctrs.com.ua уточнює зручне для Вас місце і час приїзду за покупкою. Доставка нашого замовлення до найближчого магазину «Цитрус» здійснюється безкоштовно*.

До відділення «Укрпошта»

Термін доставки до відділення «Укрпошта» 1 - 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

Єдина вартість доставки в будь-яке відділення «Укрпошта»: при покупці на суму до 300 грн - 25 грн, від 300 грн - 0,01 грн.

Увага! Доставка до відділення «Укрпошта» доступна для замовлень на суму не більше 15 000 грн.

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Укрпошта».

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні "Укрпошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Укрпошта". Компанія "Укрпошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

Відслідкувати відправлення ви можете на сайті Укрпошти тут »

Доставка у відділення JUSTIN

Доставка протягом 1-ї доби - по Україні, протягом 1-го дня - по Києву.

 • 500 відділень у популярних супермаркетах та торгівельних центрах України.
 • Зручний графік роботи 7 днів на тиждень.
 • Єдина вартість доставки в будь-яке відділення «JUSTIN»: при покупці на суму до 300 грн - 30 грн, від 300 грн - 0,01 грн.
 • Попередній огляд товару перед оплатою.
 • Безпечна післяплата.
 • Можливість оплатити карткою у відділені.
 • Безкоштовне зберігання відправлення до 5 днів.
 • Зручне відстеження відправлень через контакт-центр та сайт justin.ua

Вам буде надіслано SMS-повідомлення про прибуття відправлення у відділення.

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні JUSTIN.

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні JUSTIN в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії JUSTIN.. Компанія JUSTIN відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

Відслідкувати відправлення ви можете на сайті JUSTIN тут »

Адресная доставка по Украине

 • Адресна доставка замовлень по Одесі здійснюється з понеділка по суботу з 15:00 до 19:00 Вартість 79грн..
 • Адресна доставка замовлень по Києву здійснюється з понеділка по суботу з 09:00 до 20:00 Вартість 79грн*.
 • Безкоштовна доставка кур'єром до дверей при 100% передплаті в усіх містах України


Адресна доставка кур'єром великої побутової техніки – 149 грн.

За наявності товару на складі доставка здійснюється до 2-х днів після передачі посилки кур'єру.

Якщо замовлення оформлене в неділю, доставка проводиться в понеділок.

Оператор контакт-центру уточнює наявність товару стосовно вашого замовлення, узгоджує з вами адресу, зручні дати і час доставки.

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою кур'єру.

Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра і підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність до Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину.

Увага!

Терміни доставки вказані орієнтовно і носять лише ознайомчий характер.. Терміни доставки визначені з розрахунку, що замовлення оброблене в поточний момент часу. Реальні терміни доставки розраховуються в момент обробки замовлення менеджером.

Замовляючи доставку товару іншими кур'єрськими службами ( «Нова пошта», «Пост.ЮА», Укрпошта, JUSTIN) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.

*Оплата рахунків, пов'язаних з доставкою товару здійснюється за рахунок Продавця.

У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за тел: 044 503 70 30.

Через напружену ситуацію у східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в м. Донецк та м. Луганськ. Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.