Citrus Logo Image

Морозильна скриня

Сортування

за популярністю

Фільтр

Морозильна скриня

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Загальний об'єм


Спосіб установки


Клас енергоспоживання


Рівень шуму


Система охолодження морозильної камери


Потужність заморожування

Морозильна камера скриня може вміщати від 100 до 600 літрів продуктів. Для порівняння, місткість вертикальних приладів становить від 100 до 300 л.

Скриня дає змогу зберігати їжу у великих обсягах, великі продукти цільними. Навіть у найгабаритнішій камері зробити це не вийде.

Після відключення електрики, скриня зберігає холод до трьох діб. Цьому сприяють акумулятори холоду та ефективна теплоізоляція. Камери забезпечують автономну роботу впродовж 6-30 годин.

Як вибрати скриню для заморозки та зберігання продуктів

Під час купівлі приладу треба врахувати низку технічних характеристик: тип, конструкцію, розміри, потужність заморозки, рівень шуму, клас енергозбереження. Кожна з них впливає на ціну приладу.

Конструкція та габарити

Морозильні ларі діляться на такі різновиди:

  • Горизонтальні. Займають великі площі. У них можна розміщувати велику кількість продуктів. Довше працюють без електрики.

  • Вертикальні. Підходять для малогабаритних будинків, квартир. На кухні, у коридорі займають мінімум місця.

Залежно від моделі морозильної камери скрині, довжина конструкції може становити 0,5-2 метри. Ширина – 0,5-1 метр. Висота горизонтальних пристроїв – від 85 до 107 см.

Для експлуатації в побуті зазвичай достатньо обсягу пристрою до 200 літрів. Тим, хто заготовляє продукти для великої родини, рекомендується придбати більш містку модель на 300 л. Рибалкам і мисливцям варто купити скриню морозилку на 500-600 л.

Клас заморожування

Температура зберігання і час – одні з найважливіших параметрів вибору морозильної техніки. Категорія потужності заморожування позначаються зірками:

  • одна – зберігати продукти можна за температури -6°C впродовж тижня;

  • дві – при -12 °C впродовж місяця;

  • три – до -18 °C до трьох місяців;

  • чотири – понад -18 °C один рік;

  • п'ять – у разі глибокого заморожування зберігати продукти можна понад рік.

Що стосується автономності, для міста достатньо, якщо холодильна камера скриня зможе зберігати температуру без електрики впродовж 12-24 годин. Для приватного сектору, де світло відключають частіше й довше, варто розглянути варіант з автономною роботою від 48 до 72 годин.

Енергоефективність

Клас енергоспоживання приладу присвоюється з урахуванням обсягу споживання електричної енергії. Найекономічнішими є морозильні камери ларі класу А++.

Потужність заморожування

Обираючи техніку для дому, треба знати, яку кількість продуктів прилад може заморозити за певну одиницю часу. Так, для пристроїв із корисним об'ємом 200-250 л достатньою є потужність заморожування на добу 18-20 кг. 

Камери від 330 до 380 л можна заповнити м'ясом, овочами, фруктами вагою від 22 до 27 кг. Продуктивність більш габаритних пристроїв становить до 40 кг продуктів на добу.

Наповнюючи прилад, важливо залишати достатньо місця для правильного повітрообміну. Так техніка заморозить продукти швидко й рівномірно.

Тип управління

Керувати морозильними скринями можна механічним способом, електромеханічним або електронним. Плюсом механіки є нижча вартість. Електромеханіки – економія енергії. Електроніки – зручність використання, можливість контролювати температурний режим.

Спосіб розморожування

Морозильна камера скриня оснащується крапельною системою охолодження або Ноу Фрост. У першому випадку прилад треба періодично розморожувати, щоби видалити шар льоду, іній зі стін камери. Моделі No Frost досить відключати раз на рік для профілактичного миття. Ціна приладів із сухим заморожуванням вища.

Додаткові можливості

Зовнішній вигляд техніки (габарити, колір) не є головним параметром вибору. Більш важливим є функціонал приладів. Усі моделі оснащені основними функціями – заморожування і зберігання продуктів. Також є низка додаткових функцій:

  • Шокове заморожування. Дає змогу швидко охолодити розміщені всередині камери продукти, запобігає підвищенню температури під час закладання великого обсягу їжі.

  • Доводчик. Забезпечує зручну експлуатацію морозильної камери скрині. Розташований у шарнірі кришки, він пом'якшує різке її закриття.

  • Електронне управління. Дає змогу стежити за температурою всередині скрині. Аварійна сигналізація сповіщає про підвищення показників, якщо довго відкрита кришка.

  • Освітлення. Лампочка в кришці дає змогу розглянути, що міститься всередині камери. Світлодіодні моделі довговічні та енергоефективні.

  • Захист від дітей. Запобігає відкриттю техніки дитиною.

  • Антибактеріальне покриття. Запобігає утворенню неприємних запахів, бактерій.

Цитрус – магазин вигідних покупок

Хочете купити морозильну камеру скриню недорого? В інтернет-магазині «Цитрус» представлені моделі з різних цінових категорій від виробників Beko, Zanussi, Gorenje, Liebherr, Snaige, Ardesto, Electrolux.

Після оплати замовлення кожен клієнт магазину отримує кешбек в 1%, який уже через 15 днів можна використовувати для нової покупки техніки. Така можливість зберігається на термін до 180 днів. Щоб отримати максимальні 4% кешбеку, за рік треба купити техніку на суму від ста тисяч гривень.

Оплата замовлення здійснюється готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок (юрособами). Купивши скриню в розстрочку або кредит, виплачувати суму можна частинами, а користуватися технікою вже сьогодні.

Доставка товару в Україні оперативно здійснюється компанією «Нова Пошта». У великих містах, де є стаціонарні точки «Цитруса», замовлення можна отримати через кур'єра або забрати особисто.

Ціни на Морозильна скриня

Морозильна скриняЦіна
Морозильна скриня Ardesto FRM-200MCH7 999 грн
Морозильна камера Gorenje FH15FPW9 299 грн
Морозильна камера Liebherr G12139 799 грн
Морозильна скриня Gorenje FH301CW15 999 грн
Морозильна скриня Gorenje FH401CW19 599 грн

Найпопулярніші запити в категорії Морозильна скриня