за популярністю
Так
Ціна
Бренд
Процесор
Внутрішня пам'ять
Колір
Кількість SIM-карт
Оперативна пам'ять
Діагональ екрану
Тип екрану
Роздільна здатність екрану
Основна камера
Фронтальна камера
AI
NFC
Захист корпусу
Ємність аккумулятора
Тип акумулятора
Швидка зарядка
Бездротова зарядка
Кількість ядер
Смартфон для геймінгу
Тип SIM-карти
Тип слоту
Стандарти зв'язку
Матеріал корпуса
Біометричний захист
Стилус
Операційна система
Частота оновлення екрану
Кількість модулів основної камери
Запис відео
Стабілізація
Показати ще 47 товарів
Смартфони для геймінгу мають бути потужними та продуктивними, з хорошим екраном і динаміками. Пристрої працюють на найкращих процесорах Apple, Mediatek, Qualcomm Snapdragon і Samsung Exynos. Кількість віртуальної пам'яті залежить від моделі та варіюється в межах 4 – 16 Гб, постійної 64 Гб – 1 Тб.
Є моделі з вологозахистом і без, на одну і дві SIM-карти, з функцією швидкої і бездротової зарядки. Камери представлені варіантами з 2, 3 і 4 модулями, тому, якщо важлива якість знімків, обирають телефони з поліпшеними характеристиками. Купити ігровий телефон можна зі сканером відбитка пальця і Face ID.
Ігровий смартфон – гаджет для віртуальних баталій тут і зараз. Щоби гальма й лаги не псували враження, потрібно підібрати девайс, який «потягне» улюблену гру. Варто розглянути список характеристик ігрового смартфона, які мають значення для геймінгу.
Процесор – несе відповідальність за швидкість обробки даних. Чим більша потужність, кількість ядер і їхня частота, тим вища ймовірність відсутності «гальм». Розглядати варто гаджет, починаючи із 4х-ядерного процесора.
Оперативна пам'ять – достатній її об'єм дасть змогу повністю прогрузитися текстурам. Графіка працюватиме плавно й чітко. Оперативки для ігрового смартфона бажано від 1 Гб і більше.
Розмір, роздільна здатність і тип матриці екрана. Тут принцип «Більше – краще» також застосовний. Екран HD (1280x720), а краще FullHD (1920х1080) і діагональ від 5 дюймів забезпечать комфортні умови гравцеві. Також варто звернути увагу на кут огляду.
Батарея – ємність акумулятора важлива для ігрового процесу. Ігри енерговитратні, тому вибирайте батарею з ємністю від 2000 мАг і вище.
Ергономіка – не найважливіший, але значущий показник. Звернути увагу треба на матеріал і конструкцію корпусу. Від цих характеристик залежить, наскільки комфортно смартфон лежить у руці.
Серед виробників і брендів, що пропонують девайс для ігор, є такі:
Apple - Компанія відома своїми високоякісними смартфонами iPhone, які забезпечують потужну продуктивність і чудовий екран для геймінгу.
Samsung - Бренд пропонує різноманітні моделі смартфонів з високопродуктивними процесорами і якісними дисплеями серії Galaxy.
Xiaomi - Відомий своїми доступними, але потужними смартфонами, які ідеально підходять для геймінгу завдяки своїм характеристикам.
OPPO - Компанія пропонує смартфони з інноваційними технологіями, які забезпечують високу продуктивність і якісні дисплеї для геймінгу.
Xiaomi - Відомий своїми доступними, але потужними смартфонами, які ідеально підходять для геймінгу завдяки своїм характеристикам.
Motorola - Бренд з довгою історією, що пропонує надійні смартфони з хорошою продуктивністю і якісними екранами для ігор.
Poco - Підбренд Xiaomi, відомий своїми потужними та доступними смартфонами, які забезпечують відмінну продуктивність для геймінгу.
TECNO Mobile - Виробник, що пропонує доступні смартфони з хорошими характеристиками, які підходять для базових ігрових потреб.
Infinix - Компанія пропонує смартфони з хорошою продуктивністю за доступною ціною, що робить їх привабливими для геймерів на бюджеті.
Asus - Компанія спеціалізується на ігрових смартфонах серії ROG, які мають високу продуктивність і спеціальні функції для геймінгу.
Huawei - Бренд пропонує високопродуктивні смартфони з чудовими екранами та потужними процесорами, які підходять для ігрових завдань.
OnePlus - Відомий своїми високопродуктивними смартфонами, які забезпечують плавний ігровий досвід завдяки потужним процесорам і великому обсягу оперативної пам'яті.
Nothing Phone - Це новий і інноваційний бренд, що швидко набирає популярності.
Nokia - Виробник з довгою історією, відомий своєю надійністю та якістю.
Смартфони цього сегмента оснащені дисплеєм від 4.4 до 6.5 дюймів. Роздільна здатність екрану стартує з 1480х720 рх і досягає 3040 х 1440 рх. Процесор має від 4 до 8 ядер, ОЗП обсяг понад 3 Гб до 8 Гб. Вибір конкретної моделі залежить від бюджету та особистих уподобань клієнта.
Широкий асортимент, докладний опис і характеристики, відеоогляди та відгуки.
Оперативна і дбайлива доставка в Україні. Представлено такі варіанти доставки: безоплатна – у місті, термінова кур'єрська – упродовж двох годин, самовивіз із точок продажів «Цитрус».
Чотири варіанти оплати: карткою на сайті, готівкою, безготівково, післяплатою.
Комфортна розстрочка з фіксованими щомісячними платежами.
Соковиті плюшки «Цитруса» – бонуси на першу покупку, подарунки іменинникам, знижки та купони.
Подарункові картки приходять на виручку тим, хто вагається з вибором моделі.
Ігрові смартфони | Ціна |
Samsung Galaxy S24 FE S721B 8/256GB Graphite (SM-S721BZKGEUC) | 26 099 грн |
Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium (MYWX3) | 62 799 грн |
Samsung Galaxy A36 A366B 6/128GB Awesome Black (SM-A366BZKBEUC) | 13 999 грн |
Apple iPhone 16 Pro 128GB Natural Titanium (MYNG3) | 51 499 грн |
Samsung Galaxy A56 A566B 8/256GB Awesome Graphite (SM-A566BZKCEUC) | 21 399 грн |
OPPO Reno13 F 5G 8/256GB (Plume Purple)
14 999₴
Анонімний користувач
Досвід використання:Ідеальний смартфон у середньому бюджеті,ну дууууже все гарно і круто.
Плюси:Сплошний жирний плюс.
Мінуси:Відсутні.