Отримання посилки 

Вирішення питань, пов'язаних з отриманням посилки у відділенні Нової Пошти

1. Яка вартість доставки замовлення НП?

Вартість доставки замовлення у будь-яке відділення Нової Пошти, становить 25 гривень і вона не залежить від габаритів товару або способу оплати*.
* Навіть при доставці післяплатою Ви сплачуєте лише 25 гривень, всі інші витрати ми беремо на себе!

2. Хто сплачує післяплату?

Компанія Цитрус бере на себе всі додаткові витрати по сплаті післяплати. Клієнт сплачує лише 25 гривень за доставку замовлення.

3. Чи можна перевіряти склад свого замовлення на НП? Що робити, якщо не дають цього робити?

Ви маєте право оглянути вашу посилку у відділенні Нової пошти в присутності відповідального співробітника. Товари, які мають незвичайні методи розкриття (наприклад, блістер), можна перевірити лише на предмет цілісності заводського пакування, але без розпакування. З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися за цим посиланням https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/inspection_rules.pdf
Якщо немає спеціальних умов пакування і співробітники відділення не дають оглянути посилку, необхідно звертатися на гарячу лінію Нової Пошти 0-800-500-609

4. Що робити, якщо під час перевірки посилки виявлені:
- зовнішні пошкодження?
- не повна комплектація одного з пристроїв?
- не вистачає однієї з позицій замовлення?

Якщо при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти Ви виявили зовнішні пошкодження товару, неповну комплектацію або не вистачає якоїсь з позицій, необхідно або відмовитися від посилки, або скласти зі співробітником відділення акт невідповідності товару. Після чого зверніться, будь ласка, до Служби Підтримки Клієнтів мережі Цитрус за номером 0-800-20-70-30.

Якщо ви перевірили посилку вже вдома і виявили, що є будь-які невідповідності - ми не можемо ніяк підтвердити, що вони виникли саме при транспортуванні. Пам'ятайте! Забираючи товар з відділення Нової Пошти, ви погоджуєтеся з його зовнішнім станом або комплектацією.

- частина посилки вам не підійшла?
Якщо одна з позицій замовлення не підходить Вам за технічними або естетичним характеристикам, Ви можете відмовитися від всієї посилки або ж забрати повністю цю посилку. У разі збереження товарного вигляду, відсутності водо-механічних ушкоджень Служба Підтримки Клієнтів мережі Цитрус допоможе Вам здійснити обмін/повернення. Для цього необхідно зв'язатися з нами за номером 0-800-20-70-30.

5. Які Ваші дії, якщо прийшов розпакований товар?

Дійсно, товари можуть прийти до Вас у розпакованій коробці. Співробітники нашого складу перевіряють більшу частину замовлень, щоб переконатися у наявності повної комплектації та відповідності зовнішнього вигляду. Компанія Цитрус також просить вас бути уважними та завжди при отриманні оглядати зовнішній вигляд замовлення та комплектацію, щоб унеможливити будь-які пошкодження при транспортуванні.

6. Що робити у разі, якщо на НП не були враховані бонуси в замовленні?

Щоб врахувати бонуси, Вам потрібно, не забираючи посилку з відділення Нової Пошти, звернутися до Служби підтримки клієнтів мережі Цитрус за номером телефону 0-800-20-70-30. Підкажіть оператору номер оформленого замовлення та контактний номер телефону. Ми зв'яжемося з Новою Поштою та активуємо бонусні гривні.
Якщо Ви забрали посилку з відділення Нової пошти, бонуси врахувати вже неможливо.

7. Які документи потрібні для отримання посилки?

Для отримання замовлення у відділенні Нової Пошти, необхідно знати номер ТТН або номер телефону, на який надійшло смс-повідомлення про прибуття посилки у відділення. Менеджеру Нової пошти потрібно пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує особу зі списку https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Terms_of_Service.pdf   (пункти 11.2 і 11.3)

8. Чи можливо у відділенні НП сплатити післяплату банківською картою?

На жаль, сплата карткою у відділенні Нової Пошти неможлива. Лише готівковий розрахунок. Однак, якщо Ви бажаєте сплатити за покупку карткою, це можна зробити на нашому сайті Цитрус, а отримати посилку вже у відділенні Нової Пошти.

9. Чи може інша людина забрати моє замовлення, якщо за нього було сплачено/не сплачено?

Інша людина може забрати замовлення у разі сплати за посилку післяплатою, при пред'явленні номеру телефону, на який було зроблено покупку, та номеру ТТН.
Сплачене замовлення (наприклад, карткою на сайті) може забрати лише сам покупець або людина, яку на момент замовлення, вказали одержувачем (змінити одержувача можна лише до сплати на сайті). 

Часті питання, при замовленні доставки товару через Нову Пошту

1. Чи можливо зробити переадресацію на інше відділення НП?

Так можливо.
Ви можете звернутися до найближчого відділення з паспортом і номером експрес-накладної та написати заяву на переадресацію вантажу;
Також ви можете звернутися до Служби підтримки клієнтів «Нова Пошта» за номером 0-800-500-609
Вартість перенаправлення розраховується як нове відправлення згідно з чинними тарифами компанії «Нова Пошта» (сума комісії не враховується). При оформленні переадресування можливо змінити Одержувача. Більш детально ознайомитися з цією послугою Ви можете тут: https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/pereadresatsija.pdf

2. Прийшло смс-повідомлення від компанії Цитрус, що замовлення було відправлено. Але за номером ТТН на сайті НП відображається невірна інформація (наприклад, інший номер одержувача)?

Це означає, що ми створили електронну накладну на складі компанії Цитрус, але зараз посилка переміщується на склад Нової пошти. Коли співробітники Нової пошти отримають та оцифрують ваше замовлення, інформація на сайті буде відображатися коректно.

3. Як довго посилка може очікувати одержувача у відділенні НП?

Ваша посилка може перебувати у відділенні Нової Пошти 5 робочих днів з моменту надходження. Якщо в цей період ви не заберете її, замовлення буде відправлене назад.

4. Чи можливо продовжити термін зберігання посилки на НП, якщо одержувач не встигає забрати вчасно?

Так це можливо. Компанія Нова Пошта надає цю послугу на платній основі. З 6-го робочого дня кожен день оплачується згідно з тарифами https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Dodatkovi_poslygi.pdf. Для продовження термінів зберігання посилки потрібно звернутися до Служби Підтримки Клієнтів мережі Цитрус за номером 0800-20-70-30 та підказати номер замовлення.

5. Які дані потрібно вказувати співробітникам НП при відправці телефону в ремонт?

Після того, як менеджер післяпродажного обслуговування перевірив документи, Ви можете здійснювати відправку.
У відділенні Нової Пошти Вам потрібно буде вказати адресу одержувача (доставка до дверей) м. Одеса, вулиця Пантелеймонівська, 21 - Цитрус Сервіс. Організація ТОВ «Гаджет Трейдинг» (код компанії 41739063).
Представник Чакрян Руслан
Номер телефона 0800-20-70-30

6. Які терміни доставки товару з моменту його передачі Новій Пошті?

Транспортування замовлення, після його відправки здійснюється протягом від 1 до 3 днів, згідно з умовами доставки компанії Нова Пошта. З правилами цієї компанії Ви зможете ознайомитися більш детально на сайті https://novaposhta.ua

7. Де можна подивитися статус відправленого замовлення?

Для того щоб ознайомиться зі статусом транспортування замовлення, Вам необхідно перейти на сайт Нової Пошти за посиланням https://novaposhta.ua/tracking/?cargo_number= та ввести номер ТТН.
Номер ТТН Ви можете отримати в смс-повідомленні від компанії Цитрус після відправки замовлення або подивитися самостійно в Особистому Кабінеті https://my.ctrs.com.ua/

8. Що робити у разі, якщо посилка дуже довго їде у відділення НП?

У таких випадках необхідно зв'язатися зі співробітниками Нової Пошти, які зможуть надати більш детальну інформацію з цього питання. Телефон гарячої лінії Нової Пошти 0-800-500-609
Ця затримка відбувається з боку компанії Нова Пошта. Більш детальну інформацію Вам можуть надати співробітники гарячої лінії Нової пошти за номером   0-800-500-609.