Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Джойстик DUALSHOCK 4 для PS4 V2 (Gold) LE

Код:633557
Архiв
Джойстик DUALSHOCK 4 для PS4 V2 (Gold) LE фото
Джойстик DUALSHOCK 4 для PS4 V2 (Gold) LE фото
Джойстик DUALSHOCK 4 для PS4 V2 (Gold) LE фото
Джойстик DUALSHOCK 4 для PS4 V2 (Gold) LE фото
Кредит 0,01% до 25 платежів
cashback iconКешбек 19 ₴

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Революція у ваших руках

Візьміть управління в іграх нового покоління в свої руки за допомогою неймовірно точного оновленого бездротового контролера DualShock 4 для Sony PS4 V2. Завдяки зміненій сенсорній панелі зі світловим індикатором, цей стильний матовий контролер подарує вам найзручніші та інтуїтивно зрозумілі способи гри.

Багатофункціональний джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2

DualShock 4 для Sony PS4 V2 - бездротовий контролер, орієнтований на взаємодію з новітньою платформою Sony PlayStation 4. Пристрій являє собою джойстик для ігрових пристроїв, який поєднує революційні можливості з інтуїтивно зрозумілим дизайном. Sony PS4 V2 поліпшує керованість ігор, надає можливість контролювати рівень яскравості світлової панелі і робить ігровий процес більш простим та зручним.

Ергономічний дизайн

Нова модель DualShock 4 відрізняється стильним матовим покриттям, показує рівні підсвічування світлової панелі і дозволяє керувати вашою PS4 через кабель USB, а також Bluetooth. Завдяки зручній, ергономічній конструкції, Sony PS4 V2 зручно тримати в руках. А вдосконалені джойстики та кнопки забезпечують більш точне управління пристроєм.

Світлова панель

Для створення ефекту більш інтуїтивного геймплея, інтегрована світлова панель пристрою надає візуальну інформацію щодо ігрового процесу. Наприклад, якого персонажа контролює геймер, або скільки залишилося здоров'я і т.д. Панель також допомагає PlayStation Camera відстежувати ваше становище, дозволяючи вам взаємодіяти у віртуальному середовищі.

 

Сенсорна панель

Здійснюйте керівництво за допомогою жестів і переміщень на чутливій сенсорній панелі. Після рестайлінгу ви можете бачити вашу світлову панель зверху під час гри.

 

Кнопка Share (поділитися)

Кнопка Share використовується для того, щоб відправляти відео та фото з ваших ігор в соціальні мережі. Створюйте пряму трансляцію ігрового процесу в Twitch, YouTube і Dailymotion або редагуйте записані вами ігрові ролики і обмінюйтеся ними на Facebook і Twitter! Ви також можете запросити друзів онлайн, щоб пограти з вами в ваші ігри, навіть якщо при цьому вони не володіють ними на Share Play.

 

Вбудований динамік і стереогарнітура

PS4 V2 дозволяє насолоджуватися додатковими звуковими ефектами, які можна почути з динаміка, який вбудований в сам джойстик. Ви також зможете спілкуватися з друзями онлайн через стереогарнітуру.

Покращена вібрація

Покращені графіка і звук, а також більш чітка вібрація, що виникає при зворотньому зв'язку, створюють ефект ще більшого залучення в процес. Вібрація забезпечується потужними вібромоторами.

Ігровий процес на відстані

Перенаправьте ваш PS4 V2 на Windows; PC або Mac, і не переривайте гру, навіть якщо ви перебуваєте далеко від телевізора. Бездротовий адаптер покращує дистанційне відтворення на комп'ютері, що дозволяє грати без проводів.

Індивидуальная насіндивідуальне налаштуваннятройка

У вас є можливість самостійно налаштувати ваш джойстик - відрегулювати гучність, відключити вібрацію і підкоригувати яскравість світлової панелі. Ви також можете вибрати дротове або бездротове з'єднання PS4 V2.

Характеристики

Основні характеристики

Тип
Інтерфейси
Зворотній зв'язок

Так

Кількість кнопок

16

Сумісність
Особливості

Гіроскоп

Акселерометр

Шестиосьова система визначення руху

Фізичні характеристики

Колір
Габарити

157 x 100 x 65 мм

Найпопулярніші запити в категорії Джойстик DUALSHOCK 4 для PS4 V2 (Gold) LE