odesadniprokharkivlvivzaporizhzhyapoltavaternopilivano-frankivskvinnytsiazhytomyrkhmelnytskyymykoliyivkryvyi-rihkropyvnytskyi
Citrus Logo Image

Повербанки для телефону

Лови свій заряд! - категория
Лови свій заряд! - категория

Сортування

за популярністю

Фільтр

Смартфони

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Тип акумулятора


Ємність


Підходить для заряджання


Функція швидкої зарядки


Дисплей


Функції


Вхідні інтерфейси


Вихідні інтерфейси


Вихідна напруга


Максимальна вихідна потужність


Колір корпусу

1
2

Сучасні гаджети роблять життя комфортнішим, але від них мало толку, коли вони розряджаються. Щоби завжди залишатися на зв'язку, обов'язково придбайте повербанк для телефона. Він має мати достатню потужність і бути хорошої якості, адже від цього залежить швидкість зарядки. 

Попри простоту конструкції, пристрій може мати різні вхідні та вихідні інтерфейси, а також технічні характеристики. Їх треба враховувати, щоби купити повербанк для смартфона, який швидко зарядить батарею і може використовуватися для інших гаджетів.

Ємність акумулятора

Цей параметр вимірюється в мА·год і є найважливішим під час вибору зовнішнього зарядного пристрою. Ємність впливає на вагу та розміри пристрою, хоча є місткі вироби в компактному дизайні. Фахівці радять обирати повербанк для телефона, потужність якого перевищує об'єм батареї в 1.5–2 рази. 

Такий гаджет дасть змогу заряджати смартфон упродовж дня. Якщо Power Bank передбачається використовувати в подорожі, то його ємність має бути в 3–4 рази вищою. Це дасть можливість зарядити не тільки телефон, а й інші дрібні пристрої, наприклад, ліхтарик, портативні навушники або колонку.

Найбільш затребуваними є моделі ємністю від 10 до 30 тис. мА·год. Здебільшого середній обсяг батареї в телефонів становить 5000 мА·год. Це означає, що її можна буде зарядити до 6 разів. 

Водночас важливо пам'ятати, що із часом пристрій може трохи втрачати енергію, тому заряджати його потрібно регулярно. Добре, якщо повербанк для смартфона оснащений дисплеєм. Це дає можливість контролювати рівень заряду портативного акумулятора. Ще треба враховувати ресурс повербанка. За частого використання він знижується на 10–15%.

Особливості напруги

Вхідна і вихідна напруга — важливий параметр, від якого залежить, наскільки швидко повербанк для телефону заряджається від розетки і як швидко пройде зарядка для телефону. У бюджетних моделях вхідний струм перебуває в межах 1,5–2,4 А, вихідний — 1,5–2 А. У дорожчих — показник вихідної напруги становить 1,5–4,5 А, вхідної — 2–3 А.

Якщо телефон підтримує швидку зарядку, то краще купити повербанк для телефону, що підтримує технологію Quick Charge. Вона сумісна з процесорами Qualcomm Snapdragon. У деяких виробників ця функція має назву Super Charge або Power Delivery.

Типи акумуляторів

Повербанк для телефона може отримувати живлення від мережі або іншого потужнішого акумулятора. У корпус сучасних гаджетів встановлюється два типи батарей:

  • Li-Pol — літій-полімерні;
  • Li-Ion — літій-іонні.

За ефективністю вони демонструють приблизно однакові показники, хоча перший тип вважається безпечнішим і характеризується меншим ступенем саморозрядки.

Входи та виходи пристроїв

Повербанк для телефона може одночасно заряджати кілька пристроїв і підтримувати різні види зарядок:

  • USB;
  • micro-USB;
  • Type-C.

Щоб одночасно заряджати і телефон, і навушники, знадобиться два роз'єми. Кількість виходів впливає на вартість пристрою, чим їх більше, тим дорожчий девайс. Деякі виробники створюють портативні зарядки з підтриманням магнітного кабелю, у цьому випадку на товарі буде позначка Lightning.

Додаткові функції

Важливо, щоби повербанк для телефона був захищений від перегріву, перепадів напруги та замикання, адже від цього залежить термін служби та безпека використання. Деякі виробники оснащують девайс захистом від вологи. 

Корисною стане наявність сонячної батареї, оскільки в цьому разі можна буде заряджати пристрій від джерела світла. У низці девайсів є ліхтарик, індикатор заряду або екран.

Де купити павербанк

В інтернет-магазині «Цитрус» ви можете купити повербанк для телефону від різних виробників. Ціна пристроїв починається від 399 грн. У каталозі є як недорогі моделі від китайських брендів, так і оригінали джерел живлення від відомих компаній. Здебільшого пристрої універсальні й підходять як для Андроїд телефонів, так і для Айфонів. У нашому магазині покупці отримують:

  • кешбек 1% одразу після оплати товару і 4% після досягнення суми покупок 100 000 грн за рік;
  • можливість замовити повербанк у розстрочку;
  • різні способи оплати: готівкою, післяплатою, карткою онлайн або під час отримання.

Доставка в Києві та інших містах України здійснюється Новою Поштою.

На всі пристрої діє офіційна гарантія виробника, тому ви можете бути впевнені у високій якості товару. 

Популярні відгуки

Product Image

Порт. ЗП SiliconPower QS55 20 000mAh PD+QC3.0, VOOC+SC 22,5W (Black) SP20KMAPBKQS550K

995

Comment User Avatar

Гонтарюк Максим Анатольович

Досвід використання:У моєму користуванні вже 2 роки. За цей термін не зʼявилося ніяких нарікань.

Плюси:Характеристика відповідає дійсності

Мінуси:Немає

Докладніше

Ціни на Повербанки для телефону

Повербанки для телефонуЦіна
Порт. ЗП SiliconPower QX55 30 000mAh PD+QC3.0, VOOC+SC 22,5W (Black) SP30KMAPBKQX550K1 999 грн
Порт.ЗП Proove Hyperion Magnetic 10000mAh 20W чорний1 799 грн
Порт.ЗП Proove Guardian 10000mAh 22.5W (Сірий)1 099 грн
Порт.ЗП Proove Guardian 20000mAh 22.5W (Сірий)1 599 грн
Порт.ЗП Proove Hoodman Magnetic 10000mAh 20W сірий1 699 грн

Найпопулярніші запити в категорії Повербанки для телефону

Питання, які часто задають про Повербанки для телефону

🛒Які Повербанки краще купити в 2025 році?

🔥Які Повербанки найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?