Citrus Logo Image
Ukraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz)

Код:669547
Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) фото
Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) фото
Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) фото
Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) фото
Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) фото
1 / 5
Немає в наявності
12 499
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Особливості

 • Блискавичний – підтримка дводіапазонного Wi-Fi AX6000 та модуляції 1024QAM забезпечує приголомшливу швидкість до 5952 Мбіт/с (до 4804 Мбіт/с (на 5 ГГц) і до 1148 Мбіт/с на 2,4 ГГц)
 • Максимум підключень – 1 порт WAN × 2,5 Гбіт/с, 8 гігабітних портів LAN і 2 порти USB 3.0: у типах A та C
 • Висока ефективність – OFDMA збільшує середню пропускну здатність у 4 рази в сценаріях з високою щільністю у порівнянні зі стандартним маршрутизатором 802.11ac. MU-MIMO підтримується при прийманні та передаванні даних
 • Потужний процесор – 1,8 ГГц чотирьохядерний процесор і 2 співпроцесори унеможливлюють затримки і забезпечують стабільне передавання даних
 • Розумне підключення – функція Band Steering переводить клієнтів на менш завантажену частоту, а Airtime Fairness оптимізує зв'язок клієнтів та роутера
 • Вбудована система безпеки – TP-Link HomeCare забезпечує всю мережу передовим антивірусним сервісом на базі Trend Micro, який включає антивірус, батьківський контроль та пріоритизацію трафіку (QoS)
 • Просте налаштування – під’єднайтеся до вашого роутера через Bluetooth і налаштуйте його за кілька хвилин за допомогою потужного мобільного додатка Tether

Що таке 802.11ax Wi-Fi?

Це швидкість та продуктивність.

Ігри, потокове відео у 4K/8K, пристрої для розумного будинку, а також AR/VR гаджети постійно змагаються за пропускну здатність, створюючи затримки всередині мережі. Вирішити цю проблему здатний 802.11ax – високоефективний стандарт Wi-Fi наступного покоління. Тепер ви зможете під’єднувати більше пристроїв і одночасно забезпечувати для них максимальну швидкість.

 

Нове покоління Wi-Fi — 802.11ax

Archer AX6000 – це перший роутер TP-Link з підтримкою Wi-Fi 802.11ax. Виведіть ваш Wi-Fi на новий рівень і забезпечте зворотну сумісність зі стандартами 802.11a/b/g/n/ac.

 • У 4 рази продуктивніше. OFDMA значно збільшує кількість під’єднаних пристроїв, призначаючи канали більшій кількості пристроїв
 • У 3 рази швидше. 1024 QAM та Long OFDM Symbol збільшують загальну швидкість до неймовірних 6000 Мбіт/с
 • Збільшене покриття. Вісім зовнішніх антен з високим підсиленням, Beamforming і RangeBoost дозволяють розширювати потужне та надійне покриття Wi-Fi

Блискавичний

Стандарт Wi-Fi 6 підтримує нові технології 1024QAM та Long OFDM Symbol, дозволяючи роутеру досягати неперевершеної швидкості до 1148 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц і до 4804 Мбіт/с на частоті 5 ГГц.

Завдяки збільшенню можливої ширини каналу до 160 МГц ви отримаєте максимальну швидкість без затримок.

 

Максимум підключень та розваг для всіх гаджетів

Завдяки технологіям OFDMA та MU-MIMO Archer AX6000 забезпечує у 4 рази вищу продуктивність і пропускну здатність у щільному користувацькому середовищі у порівнянні з роутерами стандарту AC, значно збільшуючи число під’єднаних пристроїв.

 

Широке покриття Wi-Fi

8 зовнішніх антен з високим коефіцієнтом підсилення забезпечують сильний сигнал Wi-Fi по всьому будинку.

Технологія BSS Color забезпечує плавні та стабільні з'єднання, усуваючи перешкоди сигналу від сусідів, а функції формування променя і Rangeboost забезпечують більш потужне та широке покриття.

 
 

Швидкісне дротове з’єднання

Archer AX6000 оснащений 2,5 Гбіт/с портом WAN, який дозволяє повною мірою використовувати доступ в інтернет зі швидкістю понад 1 Гбіт/с і підвищувати загальну пропускну здатність. Порти USB Type С, USB 3.0 та вісім портів Gigabit Ethernet також допомагають передавати дані з неймовірною швидкістю і досягати максимальної продуктивності.

Розумніше. Швидше. Надійніше

Висококласна архітектура процесора

Потужний 64-розрядний чотирьохядерний процесор з частотою 1,8 ГГц, двома співпроцесорами та 1 ГБ оперативної пам'яті дозволить легко виконувати безліч складних завдань. Обчислювальна потужність дозволяє роутеру одночасно підтримувати роботу безлічі ресурсомістких додатків та процесів.

 

HomeCare

TP-Link HomeCare забезпечує захист кожного пристрою у мережі завдяки оновленню бази даних загроз у режимі реального часу за допомогою Trend Micro. Використовуйте потужний батьківський контроль, щоб обмежити час, проведений в інтернеті, і заблокувати небажаний контент відповідно до унікальних профілів, створених для кожного члена сім'ї.

Батьківський контроль

Блокуйте неприйнятний контент і обмежте час, що проводиться в інтернеті.

 • Вбудований антивірус. Захистіть всі під’єднані пристрої у вашому будинку від загроз
 • Пріоритизація трафіку. Пріоритизація пристроїв та додатків для підвищення продуктивності
 

Налаштування стало ще простішим

Щоб налаштувати Archer AX6000 через Bluetooth, просто завантажте додаток Tether, дотримуйтесь інструкцій на екрані і налаштуйте мережу за лічені хвилини.

 

Інтеграція у систему розумного будинку

Використовуйте Amazon Alexa для керування за допомогою голосових команд, щоб насолоджуватися по-справжньому розумним життям.

Найпопулярніші запити в категорії Інтернет роутер TP-Link Archer AX6000 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz)