Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Відгуків4
Задати питання

Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White)

Код:708388
Є в наявності
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White) фото
Кредит 0,01% до 25 платежів
cashback iconКешбек 59 ₴
5 999
Доставка у
Колір
Black фото
White фото

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Pumb Credit
A Bank
Globus Bank
Готівкою
Безготівковий розрахунок

OPPO Enco X 2

Виходячи за межі звичайного

SuperDBEE Hi-Fi динамік у вашій кишені

Завдяки абсолютно новій коаксіальній системі з двома драйверами SuperDBEE, розробленою спільно OPPO та Dynaudio, навушники Enco X2 зробили значний крок уперед у забезпеченні визначної якості звуку. Оснащені вбудованими надлегкими діафрагмами та ексклюзивним планарним твітером із чотирма магнітами, OPPO Enco X2 можуть забезпечити набагато кращу продуктивність за попереднє покоління. OPPO також покращила частотну характеристику для досягнення звукового балансу, який рідко досягається бездротовими навушниками, що дозволяє вам насолоджуватися звуком студійної якості будь-де.

У 3 рази більше чіткості звуку з LHDC 4.0. Сертифіковано Hi-Res Wireless

Абсолютно нова технологія LHDC 4.0 (1) значно збільшила швидкість бездротової передачі звуку — до 900 кбіт/с/24 біт/96 кГц, що втричі більше, ніж можуть дати традиційні технології бездротової передачі. LHDC 4.0 дозволяє краще передавати деталі, тому музика звучить так, як вона і повинна. Це як слухати музику просто у студії.

Golden Sound для персоналізованого звукового рішення

Навушники OPPO Enco X2 стали одними з перших, у яких було реалізовано передову звукову технологію Golden Sound (2). Ця технологія поєднує у собі компенсацію витоків звуку, компенсацію кривизни вушного каналу та персоналізоване посилення звуку. Таким чином, вона дозволяє досягти виняткової якості звучання, яке близьке до ідеальних лабораторних результатів.

Активне шумозаглушення 45 дБ для тихих моментів блаженства

Новий алгоритм шумозаглушення OPPO у поєднанні з легкими діафрагмами дозволяють навушникам підтримувати шумозаглушення на рівні 45 дБ (4). Завдяки цьому Enco X2 можуть ефективно відсікати стійкі шуми літаків, автомобілів та галасливих вулиць, дозволяючи вам знайти спокій у метушливому світі. Крім того, кожен навушник оснащений двома мікрофонами з шумозаглушенням і високим співвідношенням сигнал/шум, а також 3-ядерним чіпом, який на 50% потужніший за попереднє покоління (3). За рахунок цього частота шумозаглушення може досягати 4000 Гц (4), що дозволяє блокувати людські голоси в діапазоні частот, яких не можуть досягти традиційні навушники з шумозаглушенням.

Комфорт без компромісів

Навушники OPPO Enco X2 можуть інтелектуально визначати ваше оточення, пропонуючи найбільш відповідну модель шумозаглушення та сприяючи більшій зручності носіння, навіть якщо ви носите їх протягом усього дня.

Мікрофон AI Bone Voiceprint уловлює ваш голос, а не шум

Навушники OPPO Enco X2, побудовані на основі системи з трьома мікрофонами, яка зазвичай використовується у високоякісних TWS гарнітурах, та оснащені абсолютно новими датчиками кісткової провідності для захоплення голосу. Вбудовані датчики можуть точно вловлювати ваші звукові вібрації та краще відфільтровувати ваш голос у шумній обстановці.

Чип Bluetooth 5.2 для безперебійного з'єднання

У порівнянні з попереднім поколінням, Bluetooth-з'єднання навушників OPPO Enco X2 в середньому втричі стабільніше в режимі LHDC. (5) Це позитивно впливає на якість сигналу та комфорт прослуховування загалом. А із затримкою до 94 мс (6) ваш ігровий процес стане ще приємнішим.

Все чути, нічого не відчувати

Навушники OPPO Enco X2 зазнали близько 100 модифікацій на основі професійної бази даних OPPO про людське вухо та опитування понад 1000 користувачів. Завдяки новому ергономічному дизайну кожен навушник Enco X2 важить лише 4,7 г (7) та ідеально підходить усім.

Антибактеріальний ефект

OPPO Enco X2 можуть похвалитися конструкцією з антибактеріальним покриттям та захистом від вушної сірки. Їхні захисні шари можуть запобігти закупорці вихідних отворів динаміків вушною сіркою, що полегшує чищення навушників. Тим часом антибактеріальні покриття з неорганічними іонами можуть пригнічувати зростання бактерій (8), що робить їх зручними і безпечними для тривалого носіння.

До 40 години прослуховування. Швидка бездротова зарядка

За рахунок зниження загального енергоспоживання навушників OPPO змогли збільшити час автономної роботи Enco X2. Таким чином, навушники можуть працювати до 40 годин (9) після повної зарядки кейсу. А завдяки технології швидкої зарядки ви можете насолоджуватися відтворенням музики до 2 годин після лише 5-хвилинної підзарядки вкладишів. Крім того, OPPO Enco X2 підтримують бездротову зарядку (10) та зворотну зарядку від телефону, тож ви завжди можете підживити їх порцією енергії та продовжувати слухати музику скільки завгодно.

Ступінь захисту від пилу та води IP54

Завдяки пило- та водонепроникності IP54 ви можете насолоджуватися чистим звуком із навушниками OPPO Enco X2 під час занять спортом, прогулянок чи пробіжок у парку, у будь-яку погоду.(11) Нехай музика супроводжує вас завжди.

Контроль на кінчиках ваших пальців

Керуйте музикою та шумозаглушенням навушників навпомацки. OPPO Enco X2 підтримує різні варіанти стиснення для контролю над відтворенням аудіо, а також свайпи вгору та вниз для регулювання гучності. Тому вам не доведеться виймати телефон із рюкзака чи кишені, щоб тримати все під контролем.

Більше практичних функцій у програмі HeyMelody

Завантажте застосунок HeyMelody, щоб отримати більше корисних функцій. Там ви зможете перевірити заряд батареї, налаштувати жести управління та персоналізоване шумозаглушення, застосувати Enco Master еквалайзер та багато іншого.

1У порівнянні з традиційним протоколом передачі AAC (256 Кбіт/с), протокол передачі LHDC4.0 Ultra-HD (900 Кбіт/с) має втричі більшу швидкість передачі даних. Передача LHDC має бути побудована через з'єднання Bluetooth між двома пристроями із підтримкою LHDC.

2Щоб використати функцію Golden Sound, вам необхідно пройти тест на своєму телефоні. Користувачі телефонів OPPO ColorOS 11.0 або пізнішої версії можуть встановити цю функцію в розділі "Bluetooth - OPPO Enco X2 - Опції навушників". Користувачі з Android 6.0 або пізнішої версії або моделі iOS можуть завантажити та встановити програму HeyMelody для налаштування навушників.

3За даними лабораторії OPPO, чип шумозаглушення OPPO Enco X2 на 50% потужніший, ніж у Enco X.

4Дані щодо технології ANC отримані з лабораторії OPPO. Фактичні результати будуть залежати від розміру вуха користувача, структури вушного каналу, вушних вкладишів, способу носіння та інших умов.

5Зв'язок Bluetooth був протестований в умовах сильних перешкод. При включеному LHDC Bluetooth-з'єднання Enco X2 в середньому втричі стабільніше, ніж у Enco X.

6Низька затримка 94 мс була протестована в лабораторії OPPO з Enco X2 і Find X3 Pro, де «94 мс» – це час з моменту натискання екранної кнопки до моменту, коли навушники отримують звук.

7Вага одного навушника була виміряна в лабораторії OPPO і може змінюватись в залежності від методу вимірювання.

8Навушники на 99,9 % не містять бактерій, що було протестовано професійними установами (звіт №: WJ20210206–WJ20213052).

9Час заряджання та час автономної роботи перевірялися в лабораторії OPPO при температурі 25°C з використанням стандартного зарядного пристрою OPPO. Фактичні результати можуть відрізнятися в залежності від факторів навколишнього середовища і використовуваного зарядного пристрою.

10Ви можете використовувати Qi-сумісний бездротовий зарядний пристрій для заряджання чохла. Ви також можете зарядити чохол за допомогою телефону, що підтримує бездротову зворотну зарядку.

11Навушники мають пило- та водонепроникність IP54, а чохол для заряджання – ні. Не використовуйте навушники та зарядний футляр під час фізичних вправ, щоб запобігти пошкодженню через піт.

*Наведені вище відомості про продукт надано лише для довідки. Деякі специфікації та описи можуть бути змінені з різних причин, включаючи заміну постачальника.

Характеристики

Загальні характеристики

Вид навушників
Тип підключення
Бездротові з підтримкою роботи від кабелю

Ні

Кріплення
Призначення

Звук

Мінімальна відтворювана частота

20 Гц

Максимальна відтворювана частота

40 кГц

Випромінювач

Динамічний

Чутливість

118 дБ

Мікрофон

Наявність гарнітури

Так

Система активного шумозаглушення

Так

Особливості мікрофона

Чутливість мікрофона: -38 дБВ/Па

Потрійний мікрофон із датчиком кісткової провідності

Eксплуатація

Інтерфейс підключення
Довжина кабеля

Ні

З'ємний кабель

Ні

Складна конструкція

Ні

Захист від вологи

IP54

Особливості

Інтелектуальне шумозаглушення

Ефективний радіус дії Bluetooth: 10 м

Аудіокодек: LHDC/AAC/SBC

11 мм динамічний драйвер + 6 мм планарний драйвер діафграгми

Автономність

Ємність аккумулятору

Кожен навушник: 57 мАг

Зарядний кейс: 566 мАг

Час роботи

До 40 годин

Час зарядки

Навушники: до 1ч

Зарядний кейс: до 1,3 год.

Особливості роботи та зарядки

Літій-іонний акумулятор

Порт заряджання: USB Type-C

Вихід для підзарядки (навушники: 5Вт-400мА)

Підтримується бездротова зарядка Qi

Вхід для заряджання (зарядний кейс): 5 Вт-2A

Фізичні характеристики

Колір корпусу
Вага

Зарядний кейс: 47 г

Весь пристрій: 56.4 г

Кожен навушник: 4.7 г

Комплектація

Навушники

Зарядний кейс

Зарядний кабель

Юридична інформація

Товар може відрізнятись від представленого на фото, характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником. Подробиці уточнюйте у менеджера

Відгуків

Найпопулярніші запити в категорії Бездротові навушники OPPO Enco X 2 (White)