Citrus Logo ImageUkraine gerb
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Стилус Huawei MatePad M-Pencil 2nd gen. CD54 (Silver) 55034663

Код:695061
Стилус Huawei MatePad M-Pencil 2nd gen. CD54 (Silver) 55034663 фото
Немає в наявності
2 999
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

HUAWEI M-Pencil (2-го покоління)

*Цей виріб є сумісним з планшетами HUAWEI MatePad 11 та HUAWEI MatePad під управлінням HarmonyOS 2 або вищої версії (не сумісний з MatePad T та MediaPad). У майбутньому з’явиться більше планшетів HUAWEI, сумісних із HUAWEI M-Pencil (2-го покоління).

Інноваційний дизайн для творчих людей

Стилус HUAWEI M-Pencil поєднує прозорий дизайн кінчика, покритий платиною край пера та передові технології, щоб створювати природні відчуття при письмі та малюванні. Шестигранну конструкцію із закругленими краями поліпшено, щоб стилус зручніше лежав у руці. А ще на поверхню нанесено спеціальне покриття, на якому не лишаються сліди від пальців.*

 
 

Втілює ваші кращі ідеї

HUAWEI M-Pencil призначений втілити ваші фантазії у життя. 4096 рівнів чутливості до натискання та нахилу** дозволяють повністю перенести на планшет свій стиль письма та малювання. Низький рівень затримки*** зробить роботу зі стилусом дійсно приємною.

Подвійне натискання для перемикання між інструментами****

Призначене зробити HUAWEI M-Pencil ще більш ефективним приладдям. Щоб перемкнутися між пензлем та гумкою, просто двічі натисніть пальцем на сенсорну ділянку HUAWEI M-Pencil.

Магічне заряджання

Приєднайте HUAWEI M-Pencil до магнітної поверхні свого планшета, щоб встановити бездротове з’єднання та заряджання*****. Повністю заряджений стилус здатен працювати протягом 10 годин******. Якщо ж він розрядився, на 30 секунд покладіть його на верхній край свого планшета, і ви зможете писати та малювати ще 10 хвилин******.

*В комплекті HUAWEI M-Pencil (2-го покоління) йдуть 2 змінні кінчики.

**Чутливість до сили натискання і нахилу підтримується лише окремими програмами. Фактична робота може відрізнятися залежно від програми, почерку тощо.

***Ця функція підтримується лише окремими програмами. Фактичні показники можуть відрізнятися залежно від програми.

****Ця функція підтримується лише окремими програмами. Фактичні показники можуть відрізнятися. За замовченням відбувається перемикання між пензлем та гумкою. Можна також змінити налаштування, щоб перемикатися між іншими інструментами.

*****Лише деякі планшети HUAWEI підтримують автоматичне сполучення, магнітне приєднання та бездротове заряджання. При використанні з іншими моделями для сполучення та заряджання потрібен пристрій HUAWEI M-Pencil Charger.

******Дані ґрунтуються на результатах випробувань, проведених у лабораторіях HUAWEI. Фактичні дані можуть дещо відрізнятися залежно від індивідуальних відмінностей, умов використання виробу та параметрів довкілля.

Найпопулярніші запити в категорії Стилус Huawei MatePad M-Pencil 2nd gen. CD54 (Silver) 55034663